За мъжкия ум и кутиите

  • 3 713
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 241
Цитат
... мъжът ви почне да го чувърника с отверката, колкото и да го питате дали харесва новото ви червило, той просто не ви чува (вие сте в друга кутия, която той в момента не е отворил).
Поредното доказателство колко несъвършено и недостатъчно дообмислено същество е мъжът .....     Mr. Green

Ами да, което е добре за жените. Ако бяхме добре измислени, щяхме да можем да изпратим всяка досадна кутия по пощата с опция "без връщане"... Joy

И да знаете, че празната кутия, всъщност е вълшебна. Като я отваря съпругата е празна, но когато я отваряме насаме...

# 16
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Кутии ли? По-скоро елементи от строител Лего - кат се разместят няколко чарка, цялата система отива по дяволите, та предпочитат да се занимават само с един, белким другите си останат незасегнати.

# 17
  • Мнения: 371
Отдавна съм на мнение, че мъжете се справят с дадено нещо много добре, защото умеят да се съсредоточават само и точно върху него. Не е нужно да съм учен, за да стигна сама до този извод.

Друга бира сме ние жените, аз примерно само докато шофирам за колко неща мисля и колко често се чудя как съм стигнала от точка "А" до точка "Б" не е истина...

Аз лично се възхищавам на тази им мъжка способност, мнооого по-лесно им е...

Е все пак Бог е създал първо мъжа...

# 18
  • Мнения: X
Отдавна съм на мнение, че мъжете се справят с дадено нещо много добре, защото умеят да се съсредоточават само и точно върху него.
Аз лично се възхищавам на тази им мъжка способност, мнооого по-лесно им е...

Е все пак Бог е създал първо мъжа...
.......после е видял колко е несъвършен,взел си е поука и се е потрудил доста повече при създаването на жената!    Grinning

# 19
  • Мнения: 135

.......после е видял колко е несъвършен,взел си е поука и се е потрудил доста повече при създаването на жената!    Grinning

Мечтай си  Laughing.. жената е създадена за кеф на мъжа.. и за да има баланс в природата и е дал голяма уста която да тормози мъжа, та белким силите се изравнят...но уви.. Бог е забравил че можем да имаме и слонски нерви!!!!  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 201
ако ще си говорим на тема Едемската градина - кой, питам аз, откъсна ябълката и прецака целия свят? сигурно е било, щото Адам като е гледал Ева гола и е бил в оная кутия... сещате  се  Embarassed и изобщо не е обърнал внимание на това, че трябва дапремине в някоя по-разумна кутия та да се сети будалата, че ябълката не трябва да се къса... ето толкова едноканална е мъжката мисъл от едно време, та до ден днешен smile3533

  bouquet шегувам се разбира се. без вас, мъже, животът нямаше да бъде интересен (та нали не би имало на кой да обясняваш едно и също нещо по сто пъти, та да си изразходиш лемита от приказки за деня)  hahaha

# 21
  • Мнения: 448
Тоя лектор едва ли е психолог или нещо свързано с науката за човешкия ум. Или говори пълни глупости или моя мозък е на друг принцип. Май кутиите ми нямат капаци Joy Joy Joy Joy Защото никога не мисля за едно нещо. Дори когато съм на компа, слушам телевизора, мога да ям и да си мисля за няколко неща. Май нямам капаци аз. Къде са ми капацитеееееееее Joy Joy Joy Пък днес тренирах, писах в скайп, между сериите и слушах музика до дупка и денся да загрея докато слушам музиката си. Това май са 4 неща. Понякога спа и слушам ТВ едновременно. Не питайте как, но през деня така правя понякога.

# 22
  • Мнения: 201
Е, разбира се, че има изключения от правилото и никой, не е казал, че всички сме еднакви... това са общи положения. Това, че ти не си съгласен, не значи, че като цяло тази концепция е грешна или неправилна.
Относно лектора - поинтересувай се малко повече, ще останеш изненадан колко дълго време се е занимавал със семейна психология и психология на половете...  newsm10

# 23
  • Мнения: 448
Просто си мисля че човешкия мозък работи по толкова сложен начин, че самите учени признават ,че не знаят нищо за него, та камоли психолозите. Мозъка е познат за нас колкото и Вселената. Едва ли има някакъв стереотип.

# 24
  • Мнения: 201
Просто си мисля че човешкия мозък работи по толкова сложен начин, че самите учени признават ,че не знаят нищо за него, та камоли психолозите.
Тук съм много съгласна с теб... човешкият мозък е чудно нещо както като физиология, така и като психологични процеси. Но това е друга, много много дълга и интересна тема  Thinking

# 25
  • Мнения: 1 610
по темата-
колкото повече пълни кутии има мъжът, толкова по-добре мисли жена му...

# 26
  • Мнения: 135
Е, разбира се, че има изключения от правилото и никой, не е казал, че всички сме еднакви... това са общи положения.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4476151

 Hug  Sunglasses  Laughing

по темата-
колкото повече пълни кутии има мъжът, толкова по-добре мисли жена му...


Ахаа.. значи да пълним по често кутиите, та белким поумнеете!!!  Joy

# 27
  • Мнения: 1 610



по темата-
колкото повече пълни кутии има мъжът, толкова по-добре мисли жена му...


Ахаа.. значи да пълним по често кутиите, та белким
Соте....
"Мерилото на мъжа е жената...ако мъжът би могъл да чука в кашон, никога не би си купил къща" - Дейв Чапел

# 28
  • Мнения: 135

Соте....
"Мерилото на мъжа е жената...ако мъжът би могъл да чука в кашон, никога не би си купил къща" - Дейв Чапел

Хахаха  Joy..признавам си, хвана ме неподготвен.  Peace
Права си iri. мерилото за щастие често ни е непосилно...

http://www.dnes.bg/mish-mash/2012/01/17/parite-sa-nai-vajniiat-f … shtastlivi.148917

Така всеки знае.. въпроса е да сме щастливи и с малкото което имаме!!!  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 510
Мислех да прочета за мъжкия ум, а то само голи задници. Поне да бяха мъжки.

Общи условия

Активация на акаунт