Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 199
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, МИЛИ ФЕИ!

# 526
  • Мнения: 1
Честита Баба Марта момичета-кокичета,да сте живи и здрави и винаги засмени! Hug Hug Hug

# 527
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Честита Баба Марта  и от мен, мили феи!

Загубих ви дирите за известно време, но сега си наваксвам, четейки симоронските ритуали.

Искам да споделя едно мое ритуалче в стил симорон, което действа суперуспешно. Вземам шепа жълти стотинки - по 1 и 2, и бездруго им се мръщят в магазина Wink В четвъртък (деня на Юпитер - свързан е с пари, богатство, просперитет) ги пречиствам - прекарвам ги над дима на ароматна пръчица или се ръсят със светена вода, като промърморвам подходящите за целта думи. После ги благославям да носят късмет, здраве, щастие и тъ нъ на който ги намери. На другия ден ги "загубвам" една по една по пътя към работа. После си сядам на дъ-то и чакам добрите пожелания да ми се върнат утроени и удесеторени. Връщат се, пробвайте Wink

# 528
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Честита Баба Марта!

Нека новия месец Март ви донесе много слънце, усмивки, настроение, късмет!
Успешен нов месец, изпълнен с много надежди и позитивизъм! Дано идните Пролетни дни бъдат по-добри с Празнично настроение!


Искам да споделя едно мое ритуалче в стил симорон, което действа суперуспешно.... Връщат се, пробвайте Wink
Това ще го пробвам - следващия четвъртък....

# 529
  • Мнения: 170
 Аз нещо не си падам по Вован и подобни,но това със стотинките ми хареса и ще го пробвам.А това кой ден от седмицата с какво се свързва ми се губи,малко инфо?Може и на лични,ако е обсъждано тук

# 530
  • София
  • Мнения: 3 611
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! НЕКА НА ВСИЧКИ ДОНЕСЕ НЕПОКЛАТИМО ЗДРАВЕ, МАГИЧЕСКИ СИЛИ И УСМИВКИ ОТ СЪРЦЕ! Hug

# 531
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз нещо не си падам по Вован и подобни,но това със стотинките ми хареса и ще го пробвам.А това кой ден от седмицата с какво се свързва ми се губи,малко инфо?Може и на лични,ако е обсъждано тук
Може, но утре, че сега ми се спи.  sleepuu

# 532
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Делф, а аз чакам вълшебните думички, които промърморваш над стотинките  bouquet

# 533
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
И аз искам да разбера повече за стотинките.

# 534
  • София
  • Мнения: 4 349
И аз искам да разбера повече за стотинките.

Какви стотинки. Дайте да работим с по-големи банкноти


# 535
  • Мнения: 5
Наде по кой път вървиш да тръгна след теб

# 536
  • Мнения: 1 351
Делф, а аз чакам вълшебните думички, които промърморваш над стотинките  bouquet

 И аз чакам , и аз ... newsm17 newsm17
И аз искам да разбера повече за стотинките.

Какви стотинки. Дайте да работим с по-големи банкноти



 smile3508

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Привет, феи!
С Вован, вчера пак не се разбрахме Cry.От трите ми опита с него само единия е с положителен край.
И аз искам да разбера повече за стотинките....
Феи, трябва ми нещо за късмет, да се върне пак късмета.
Лек ден ви пожелавам  bouquet

# 538
  • Мнения: 1 346
Vanichka75 сама повярвай, че имаш късмет, във всичко и навсякъде.

Излушах лекциите на Луиз Хей, публикувани в Интернет, тя непрекъснато повтаря "Аз обичам себе си", интересно действа, преди да направя нещо, за което се колебая си казвам "Аз обичам себе си", ако искате опитайте. Когато се колебая как да постъпя започвам да си го повтарям и така се спирам на решението, което изплува в главата ми. Резултатите не са мигновенни обаче, на за крайното си решение не съжелявам, дори мисля, че така взех няколко най-правилни решения. Времето ще покаже.

Приятен ден на всички!  bouquet

# 539
  • Мнения: 287
Когато бях дете, в нашата къща, долу в мазето, живееше една много стара баба, свекърва на етървата на моята баба. Тя умееше да бае, лекуваше деца, които се напикават, гурелясали очи, "завиваше пъпче", вдигаше небце и прочие. Пиша така, както си спомням, наистина съм била дете.
Помня, че събираше и билки. Та тази баба често ни даваше нещо сладичко - я вафличка, я бисквитки...Моята баба обаче, възпитана в комунистически дух, винаги ми е казвала да не вземам нищо от баба Станка, защото тя "наричала", т.е. като сънува лош сън или се скара с някого, дава това на другите. Баба Станка съм я виждала да хвърля монети много пъти.
Миналата пролет всячески се мъчех да избегна, да избягам от кризата, която назряваше да ми се стовари на главата. Чаках на една спирка с насълзени очи, усещайки онова, което беше тръгнало да ми се случва, и по тогавашните ми критерии, беше много лошо. И хвърлих монети по спирката...да ми се размине, да не ми се случи, някой друг да изсърба моята попара. Е, върна ми се, умножено по сто, знаете!
Това е моят опит с монетите. Може би наистина е хубаво да се наричат за хубави, а не за лоши неща.

Общи условия

Активация на акаунт