"Черешката на тортата" - 2 сезон - 2

  • 81 014
  • 1 091
  •   1
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 5 759
Няма да се очудя,ако след седмица прочета в Звездни компромати препратка към жълт линк:"Лора КарАджова бременна?Данчо:Рано ми е да ставам дядо"
.....заради резен торта.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 931
  • София
  • Мнения: 17 364
Ама въртите-сучете, никой не си призна да е искал манджичка като е гостувал на приятели Simple Smile Що така? Нали е голям комплимент за домакинята и си е много възпитано  Wink

# 932
  • Мнения: 3
Напоследък гледаме какви ли не глупости по телевизията , това е едно от малкото предавания които наистина са интересни. Аз лично съм изпробвала някои рецепти , които ми направиха особен интерес и наистина са толкова вкусни колкото изглеждат по телевизията. Сега друг е въпроса ,че някой са доста скъпи.

# 933
  • Мнения: 2 047
Део е по-така лежерен тип и на него му отива да си поиска. Виж Левон ако си беше поискал  Laughing

# 934
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
И от къде пък знаете колко вкусна е била нелината торта  Crazy
само предполагам, не знам, а и не искам да знам какъв е вкусът. мисля че ще докарва на объркано кисело мляко със захар и бисквити

Мен въобще не ме подразни,че си поиска за вкъщи,а по-скоро се издразних на физиономията на Нели,когато Део си поиска  Tired В очите й прочетох: "Тъкмо се зарадвах,че остана торта за децата ми,а сега тоя Део ще я грабне,че и другите ще вземат да си поискат  fighthahaha
аз пък тук  'прочетох' - леле, излагаме се по телевизията
разни хора, разни мнения Simple Smile

# 935
  • Мнения: 11 607
Ама въртите-сучете, никой не си призна да е искал манджичка като е гостувал на приятели Simple Smile Що така? Нали е голям комплимент за домакинята и си е много възпитано  Wink

Когато за първи път опитах оризови кюфтета, толкова много ми харесаха, че си поисках и за в къщи.......Не се притеснявах, бяхме в приятелско семейство.........Няма да пиша,че е просто закон от нас хората да си отиват с хляб.......Дори ме предупреждават да има и за тях предварително, че да съм направила повече.........Наистина приятели, с които можем да си кажем и поискаме, без това да е признак на ниска култура или нещо друго.....

# 936
  • Мнения: 2 282
Моля ви някой да каже рецептата за тортата на Нели. Много искам след малко да си напрвя такава. Но какво освен готов блат и сладко от вишни се слага?? Заквасена сметана, пудра захар... другото какво беше?

# 937
  • София
  • Мнения: 1 193
Моля ви някой да каже рецептата за тортата на Нели. Много искам след малко да си напрвя такава. Но какво освен готов блат и сладко от вишни се слага?? Заквасена сметана, пудра захар... другото какво беше?
Това е  Grinning .

# 938
  • Мнения: 72
Моля ви някой да каже рецептата за тортата на Нели. Много искам след малко да си напрвя такава. Но какво освен готов блат и сладко от вишни се слага?? Заквасена сметана, пудра захар... другото какво беше?
Това е  Grinning .
не я ли сиропира с нещо newsm78 така ми се струва суха Naughty аз бих добажила сироп от захар и вода или алкохол Flutter

# 939
  • Мнения: 11 607
Моля ви някой да каже рецептата за тортата на Нели. Много искам след малко да си напрвя такава. Но какво освен готов блат и сладко от вишни се слага?? Заквасена сметана, пудра захар... другото какво беше?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=643726.msg21300120#msg21300120

# 940
  • Мнения: 2 282
Само това ли беше? А по колко се слага? за 1 блат, обаче.

едит: мерси, Маме  Hug

# 941
  • Мнения: 814
От както Левон всяка вечер  повтаря , че десятките са само за професионалисти си задавам въпроса нали предаване не е само да приготвиш 4 ястия ,а оценяването включва цялостното прекарване на вечерта с всичките и там изненади,храна ,настроение по време на вечерта и т.н. И докато професионални готвачи има , то аз за професионален домакин не  съм чувала и теорията на Левон  ми е като оправдание, че не му се иска да даде на никого десятка.

# 942
  • Мнения: 11 607
Само това ли беше? А по колко се слага? за 1 блат, обаче.

едит: мерси, Маме  Hug

Сиропирай го леко на вкус - с алкохол, с компот, с карамелен сироп или обикновен захарен....Нареди плодовете от някакво сладко ако имаш - малини, ягоди, вишни, череши и др. по твой вкус. След това - без миксер - разбъркай леко сметаната и пудрата захар - с дървена шпатула и слагаш отгоре блата и плодовете. Желателно е да се консумира след няколко часа.......

# 943
  • Мнения: 599
теорията на Левон  ми е като оправдание, че не му се иска да даде на никого десятка.

Арменски номера са това Синди  Laughing

# 944
  • Мнения: 2 160
В "Черешката" бих искала да видя :
Бойко Борисов
Христо Стоичков
Юлиян Вучков
Иван Гарелов
Петко /трамвай N 5/,
както и техните коментари.
Недялко Йорданов приготви няколко прости,но сполучливи и приложими ястия -
нещо,което всеки би приложил в кухнята дори и без умения.

Общи условия

Активация на акаунт