iHerb - Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 31-а тема

  • 45 708
  • 741
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 326


Пускам новата 31-та тема тема по молба на Пинко.

Предишната, 30-а тема е тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639759.0

Как се пазарува:


Накратко:


За да пазаруваме от iHerb ни трябва:

-валидна VISA карта с пари в нея (може и друга - Мастер кард, Американ Експрес), но не Маестро!

-реален e-mail адрес,

-регистрация в iHerb.

iHerb не работи с PayPal.


Регистрацията се прави така:

-попълваме e-mail адреса си

-избираме си парола и я попълваме

-посочваме Billing- и Shiping адрес (добре е да съвпадат)

-попълваме данните от картата (номер, държател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба)).


Пазаруването става, като:

-влизаме в акаунта си

-пълним внимателно кошницата (не повече от 90 долара и 1814 г за да ползваме евтин транспорт)

-попълваме персонален код за 5 долара отстъпка  в полето, в долния край на кошницата (само при първа поръчка за този акаунт и тази карта!)

-внимателно преглеждаме избраните покупки още веднъж

-избираме International Airmail (за 4 долара*) и натискаме Select & Checkout

-на следващата страница отново преглеждаме всичко внимателно

-натискаме Place Order

-разпечатваме си копие от поръчката (за пред митницата)

-чакаме десетина дни

-почваме да се притесняваме...

Забележка: Ако нямате склонност към мазохизъм, не ползвайте никога услугите на DHL или UPS!


Освобождаване на пратката от митница става за 10 минути, като:

-попълним предварително (в къщи) данните си на гърба на поканата

-носим копие от поръчката

-заплатим 20 % ДДС върху левовата равностойност на поръчката + пощенска такса 3.50 лв (за поръчки с нето себестойност над 30 лв.)**

-или заплатим само пощенска такса 1.50 лв (за поръчки с нето себестойност до 30 лв.)**

-Пратката може да бъде доставена на адрес (срещу допълнително заплащане) за София и областта, след като изпратите копие от поръчката по факс на (02)931-41-25. За подробности - (02)831-70-31. Това не е телефон за справки (дали пратката е пристигнала!)

За другите градове - попитайте в съответната митница.

_________________________________________
* От 18 Януари 2012 транспортът струва 6 $ до 40$ до1814 gr,
за поръчки от $40 до $80  до1814 gr струва $4

**Себестойността на поръчки до 30 лв. не включва транспорта, а на такива над 30 лв. включва и транспорта. Тоест дължимото ДДС за поръчки над 30 лв. се плаща и върху транспорта. Дано ви е станало ясно.

Приятно пазаруване!

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 07:35 от Bobka

# 1
  • София
  • Мнения: 1 326
С поздрав!   bouquet


                               Kод за 8$ отстъпка до 29 Февруари   LAV475

# 2
  • Мнения: 1 095
Мерси за темата, Бобка !    bouquet

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 416
Благодаря Bobka bouquet

код за 8$ отстъпка в iherb.com KUT353

# 5
  • София
  • Мнения: 162
 newsm51

код за 5 $ отстъпка TUK062

# 6
  • София
  • Мнения: 813
Аз пак да питам за ЕПИКОРА. Синът ми е 18 кг . да давам половин капсула ли - имайки в предвид дозите , оказани на гърбът или да давам цяла капсула ? И още нещо - преди храна ли се дава или след ? Колко време се пие - месец , два .....колко време се почива ... newsm78
Клемче, ако си взела от детската разфасофка, мисля че по една капсула на ден е ок. Аз давам от разфасовката за възрастни, като една капсула я деля за четири дни.
Гледам да го давам малко преди храна, на обяд или привечер, че сутрин давам коластрата. По изключение съм давала и по време на хранене. Колко дълго - зависи от детето. Моето ще си го пие още известно време, че идва пролетен цъфтеж, полени  Sick. Евентуално мисля да почна примерно пет дни давам, два почивка или нещо от сорта, но това си е лично моя идея, няма никаква медицинска или особено логична причина, така си го усещам просто  Mr. Green.


Код за 8$ отстъпка от www.iherb.com QAZ673

# 7
  • София
  • Мнения: 5 193
В очакване на едни аминокиселини.  Peace

                                                                                                                       Код за 8$ отстъпка EVA 120

Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 22:12 от kashmir

# 8
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Bobka, благодаря за темата. Hug

Това, че вдигнаха шипинга на малките поръчки не ме радва, но за сметка на това започнаха да пристигат по-бързо. Peace


IVA 935

# 9
  • София
  • Мнения: 1 326
За любителите на кокоса:



Много вкусно!




                               Kод за 8$ отстъпка до 29 Февруари   LAV475


# 10
  • Мнения: 115
Bobkabouquet

Сега като се разрових какво чакам (чакам 3 поръчки Crazy), се зачетох, че този спрей за нос се препоръчва само за възрастни  Confused А аз основно за яслената хрема на малчо го поръчах. Някой ползвал ли го е за малки деца?

Искам да похваля пробиотика на Country Life . Сина ми е на антибиотик (Аугментин) в момента, предния път, когато пи същия антибиотик зверски се по*ра, сега стомахчето е щастливо и доволно Peace


Код за 8$ отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com VIH820

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за темата   bouquet

До сега не съм пила масло от вечерна иглика и поръчах малко за проба, след раждането цикълът ми все се колебае +/- 1-2 дни (най-често 30 дни, но понякога и 28 или 32, преди раждането беше точно на 28 дни Rolling Eyes)  и то в точно определена цикличност - много странно - направих си графика да наблюдавам - вече мога да предвидя кой месец с колко ще мръдне, нямма идея каква може да е причината, но ще ми е интересно дали от маслото ще се позакотви.

Ако някой е пил такова масло - моля да сподели отзиви  Hug - предполагам трябва да се пие по-дълго за някакъв ефект, но аз експериментирам  Hug



Код за 8$ отстъпка POP824  bowuu Heart Eyes

# 12
  • USA
  • Мнения: 7 298
За любителите на кокоса:




Посочените цени на Аткинс продуктите не отговарят на посочената цена в хипермаркетите.Слагат $1-2 отгоре и така,20% намаление реално няма.В събота дори купувах от кварталния маркет,който принципно яко надува цените,шейкове на редовна цена от $7(според сайта се продават за $8,68).
И други несъответствия в цените ми правят впечатление - предимно в козметиката.

# 13
  • Мнения: 84
Здравейте!Случайно някой да има в повече от тази коластра(или друга), която не е налична в момента?
http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Colostrum-500-mg-1 … apsules/9621?at=0
Също ако имате омега 3 налична, купувам веднага.Отдавна не съм правила поръчка, а ми трябват спешно, понеже се разболяхме, а нашите свършват до ден-два и нямаме време да чакаме нова доставка, че трябва да взимаме спешни мерки Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 3 589
Здравейте!Случайно някой да има в повече от тази коластра(или друга), която не е налична в момента?
http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Colostrum-500-mg-1 … apsules/9621?at=0
Също ако имате омега 3 налична, купувам веднага.Отдавна не съм правила поръчка, а ми трябват спешно, понеже се разболяхме, а нашите свършват до ден-два и нямаме време да чакаме нова доставка, че трябва да взимаме спешни мерки Praynig Praynig Praynig

Много неприятно с това изчерпване - уж се очакваше зареждането да е този понеделник, пък изведнъж стана 10 март  Sad дано си намериш от стари поръчки  Peace

откога отстъпката за нови е 8 долара? - поправям се, прочетох в сайта - важи до края на февруари

може би е добре докато още не е заключен първи пост, да се корегира цената на доставката по новите правила

OYU938 - код за отстъпка 8 $  до 29.2.2012

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 11:00 от Doro

Общи условия

Активация на акаунт