Черноморец 2012, част 1

  • 84 372
  • 746
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 124
Касита, някаква информация за къмпинг черноморец- имам предвид цени на чадъри, шезлонги, има ли въобще свободна зона. Simple Smile

# 556
  • Мнения: 10 547
Касита, някаква информация за къмпинг черноморец- имам предвид цени на чадъри, шезлонги, има ли въобще свободна зона. Simple Smile

На к-г Черноморец два чадъра с шезлонг са на цена 20 лева. Има добре направено заведение с детски кът. Шезлонгите обаче са един до друг, така гъсто наблъскани, че видяхме и си тръгнахме. Иначе пясъкът е фин като в Албена. Според мен е донесен отнякъде. Безплатната зона е чиста подигравка- скали и водорасли, съответно не става за плажуване. Паркингът е голям и най-вече на сянка.

# 557
  • Мнения: 124
A  дали има вариант само един чадър без шезлонг. Ние сме двама и не ни трябват два чадъра, а и на кърпите си лежим без проблем. А частта на централния плаж, която е откъм водната пързалка как е откъм чистота. Извинявам се,че те затрупвам с въпроси, но ще сме без кола и така като гледам, май ще ходим пеша до  плажа на св. Никола

# 558
  • Мнения: 10 547
Не, няма вариант за един шезлонг.
Градският плаж откъм водната пързалка е много хубав- неособено населен, защото доста се ходи до него, а водата е чиста, следобед изкарва водорасли, но са малко и в определени дни навсякъде.

# 559
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
днес запазих нашата хотела за нашата почивка. Хотел Авалон надявам се да не съжаляваме  Simple Smile Ние ще сме там на 11. 08 до 20.08. Другото което исках да питам хотела им се освобождава голяма стая /така каза човека с които говорих/ на 12, ама ние си мислим че все ще има място някъде да приспим с детето за 1 вечер.  newsm78 Или ще ме посъветвате да не се пробваме

# 560
  • Мнения: 117
Все ще се намери някой да ви приюти за една вечер, но по принцип е по-скъпо и най-вероятно е чак в следобедните часове да ви вземат, като видят че няма други клиенти. Лошото е че е в събота и затова хазяите изчакват до последно.

# 561
  • Мнения: X
днес запазих нашата хотела за нашата почивка. Хотел Авалон надявам се да не съжаляваме  Simple Smile Ние ще сме там на 11. 08 до 20.08. Другото което исках да питам хотела им се освобождава голяма стая /така каза човека с които говорих/ на 12, ама ние си мислим че все ще има място някъде да приспим с детето за 1 вечер.  newsm78 Или ще ме посъветвате да не се пробваме

Много трудно дават стая за 1 нощувка, по скоро някъде по хотелите, иначе в къщите според мен няма да се съгласят за 1 нощ. Спомням си преди време с едно бившо гадже за малко да нощуваме в колата така, никъде не искаха да ни вземат за 1 нощувка, ама тогава толкова ни беше акъла 500-600км път, за една събота и неделя, неделя нощта пътуване на обратно и понеделник сутринта на работа  Mr. Green Както и да е, мисълта ми беше че е трудна работата и не лежи много на това ухо  Laughing

# 562
  • Мнения: 12
можели и аз да питам какво е състоянието на  малкия плаж мисля че е към къмпинг градина , защото миналата година на чадърчетата пишеше градина, представлява две малки ивици плаж с чадъри а единия и с шезлонги  в средата нещо като кей че даже имаше и душ , а отзад едно хубаво заведение. ставали за плаж и тая година ..

# 563
  • Мнения: 80
Лодката ,с която се ходи до острова стои на кея,може да се обадите да се уточните за деня и часа,т.к. собственика работи и като охрана на разкопките,а може да отидете да разледате разкопките и там да се уговорите,ако той е на смяна.На нас ни каза към 5 да отидем.Пътува при хубаво време,а Август месец дори има и още 1 атракция делфини се закачали и си играели с лодката сигурно е приказна гледка.Как ми се ходи пак Август BlushЛодката е с 8 места,но ние бяхме 4 възрастни с едно малко дете и ни таксува 4 по 10 лв.Вземете си нещо да се облечете,че може да ви стане хладно в лодката.Като ви закарат на острова вие си обикаляте колкото искате има се оказателни табели и път ограден с камъни,няма да се объркате.Ще видите и фермите за миди.От далеч изглеждат като път над водата от Созопол до острова.Извън пътеката оградена с камъни тревата е с височина до над кръста-гледайте си в краката за змии.Ние не видяхме.По време на разкопките не са пускали с къси панталони,защото острова е свещено място.

# 564
  • Мнения: 10 547
Квартира за една ношувка се намира трудно, но не е невъзможно. Бих пробвала обаче да резервирам от сега.

Да похваля ресторант Ивет- много вкусни пици, чудесна ракия производство на собственика /аз не пия, но компанията я похвали, бързо и адекватно обслужване. Цените са повече от прилични.

Днес и аз се пусках на водната пързалка. Е, няма такъв кеф.  Party

# 565
  • Мнения: 117
Касита разби ме с тоя голям кеф на пързалката,  Joy колко години се върна назад  Laughing благородно ти завиждам  Embarassed
artyr честно да си призная не се сещам за такъв малък плаж  newsm78 най-вероятно става въпрос точно за царският щом е пишело градина на чадърите, но пък не съм забелязала там кей (освен малкия на златна рибка) newsm78 а хубаво заведение има пред червенка и по към златна рибка  newsm78

# 566
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Това за разходката с лодка звучи прекрасно.  Hug

# 567
  • Мнения: 2 491
Това за разходката с лодка звучи прекрасно.  Hug
Да, нали?! Grinning Мисля и ние да се възползваме като отидем.


sesiliqqq благодаря за поясненията   bouquet

# 568
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Момичета, вижте тази снимка (първата снимка на втория ред). Някой знае ли кои са бунгалата пред х-л Акра (на ул. Акра)? Това ли е Академика?
http://pochivka.bg/o-18337-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_ … D0%BA%D1%80%D0%B0

Последна редакция: нд, 08 юли 2012, 14:40 от savina_33

# 569
  • Мнения: 379
Да се отчета и аз. Peace
На Черноморец сме вече втори ден.Страхотно е. Хотел Сотирови,за който имах много притеснения, тъй като никой не пишеше се оказа страхотно място за почивка. Апартаментът ни е на 4 етаж - последен и въпреки това нямаме нужда от климатик. В стаята има, но няма нужда от него. Хазяите са великолепни - мили,услужливи, ненатрапващи се и в същото време винаги наоколо ако имаш нужда. Много са любезни и много ми харесаха. Хотелчето се намира на 30 метра от автогарата и е страхотно ако ще ходите на плаж към Градина,Тополите и т.н.,защото е възможно най-близо до тях. В момента си седя на терасата, подухва страхотен хладен ветрец, детето и мъжО спят - абе рай. Grinning
Относно храненето - в двора над нашия хотел има някакво ресторантче. Не е пренаселено, а готвят великолепно и на нормални цени,клонящи дори към евтино.Пример - огромно кебапче, което на мен ми е много - 1.20, за сравнение по главната улица са по 0.80-1лв на половината от него.  Храним се в квартирата заради малкия - той не търпи сядане по маси.
Ходим на плаж подозирам че на Тополите, защото виждам няколко тополи там където паркираме на сянка. Входа за паркинга е 2лв и важи за целия ден. Ние се връщаве след 16.30 и вече не събират вход. Водата е приказна - малкия не излиза от нея, а плажа е много чист. Единствената "мърсотия" са мидите, които са в рамките на нормалното и водораслите,които морето изкарва,но те са съвсем малко. Абе рай е казвам ви. На градския плаж няма да ходим, така че за там отзиви нямам, но на нашия изобщо не е пренаселено - има достатъчно място и по-скоро  няма хора отколкото обратното.
Сега ще ида да подремна,че като се събуди звярът пак отиваме да "летим" във водата. Така той нарича плуването. Laughing

Последна редакция: нд, 08 юли 2012, 14:03 от na Krisko mamata

Общи условия

Активация на акаунт