ДУБАЙ - тема 2

  • 125 266
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5
Монако - Върнаха ни отговор за визите, освен паспортите ни искат копия от самолетните билети и резервацията за хотел. Трябва да поискаме виза 15 дни преди заминаването.  Ето отговора Simple Smile

Dear Simeon,

We will process the application by Nov 10th,15 Days prior to the arrival date.please send the airline ticket copy along with the hotel reservation details and the contact numbers

Hashim

# 736
  • Мнения: 4 370
Браво на вас! На мен също би ми бил интересен този сайт за друг път. Имам още едно въпросче - вие каква валута вземате за натам? Предполагам обменят и евро?
Аз си приготвих дирхами, но и евро ще взема.

# 737
  • София
  • Мнения: 2 098
Moniiani, предполагам, че с карта през интернет ще платите визата - 15 дни преди заминаване, а не ви ли притеснява това малко? Всъщност, агенцията изглежда стабилна, но аз все се страхувам като трябва да си въвеждам кредитната карта. Само с букинг и уиз съм сигурна. Embarassed

# 738
  • Мнения: 5
Монако -  Rolling Eyes Не мислиме, че ще има проблем newsm78 но риск винаги има. Не мисли, че като плащаш примерно в букинг, никой не може да ти види данните които въвеждаш.

# 739
  • София
  • Мнения: 2 098
Moniiani, права си. Ще чакам разкази кое как е минало.  Simple Smile

# 740
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
roje22 Hug  Ти си нашият човек - пускай тема № 3! Hug
Аз "хвърлям вече по едно око", скоро започва и тормозът Laughing

# 741
  • София
  • Мнения: 1 842
kaleia Hug Hug, не мога да я  пусна темата. Не зная как hahaha, ако искаш давай ти, пък аз ще ти помогна!
Колкото до тормоза, ти си от най-приятните тормози Heart Eyes Щом адаша издържа на този тормоз, аз от какво да се плаша. Нито искаш от мен чанта от 20000 евро, нито Сейшелите..... Joy hahaha  bouquet

# 742
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
roje22 не ме засрамвай... Blush Чантичката е просто една снимка от витрина, все пак витрина на Шанз - Елизе Peace Виж, за Сейшелите обаче няма жал за адаша Laughing както спомена и забеляза  в една друга тема - ненаситна съм що се отнася за пътешествия. Embarassed..А пък и трябва да си поискаш, мечтаеш, говориш, четеш, за да получиш Heart Eyes...нали... Peace
Оформянето  на темата остава май за Галеник  Hug  bouquet
И, roje22 Много ти балгодаря за насоките за Бали, поклон - много ми помогна и съм благодарна Hug...сегай, помагай и за Дубай, че не остана...НГ чука на вратата... Flutter

# 743
  • София
  • Мнения: 1 842
Kaleia,  Hug нали знаеш, че си ми толкова добро приятелче, че нищо не мога да ти откажа. Затова че почвай да ме тормозиш за Дубай колкото искаш. Ако искаш в темата, че и други да се ползват от отговорите, ако искаш на лични, по телефона, в скайп, абе където искаш там Peace
Охххх, трябва да пиша на Galaktic на лични да пусне новата тема newsm78

# 744
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Дами и господа, ще се опитам да систематизирам полезната информация в тази тема и да я пусна в новата тема.

Благодаря на всички включили се. Информацията винаги е полезна дори за професионалисти Peace

# 745
  • София
  • Мнения: 1 842
Galactic,  Hugхиляди благодарности за новата тема, че ще я пуснеш Simple Smile
Ти си освен истински професионалист, което много хора от тази и други теми, на които си помогнала могат да потвърдят и истинско съкровище  bouquet

# 746
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Еххх, знаех си, че ми е раничко да чета...Цял ден съм на тема № 1 - чета и свалям информация,  и така се размечтах Heart Eyes Сега Дубай ми се струва многооогоо далеч... ooooh!
no_name, Asinka - желязно търпение - браво! Добре се посмях и забавлявах с вас  Laughing, малко на гърба на TeoDora Embarassed, но както се казва всичко е добре, когато завършва добре! Heart Eyes Браво на TeoDora Hug
Утре обаче - продължавам да чета тема № 2, след това съм намислила да отделя поне един ден на пътеписите на roje22  Hug и  въпросите започват smile3508 Laughing, ако въобще остане нещо за питане, след всичко написано... newsm51

# 747
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Извинявам се за забавянето, но днес лаптопа ми сдаде багажа тотално...


Заповядайте в тема 3 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=743214.new#new

Общи условия

Активация на акаунт