Детски ясли и градини в РУСЕ - 3

  • 69 417
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 222
Детската градина е Детелина и наистина извеждат децата сутрин в най-големия студ, и аз бях потресена като научих. Майката, с която разговарях, не й се струваше нередно това...сами си правете извода  ooooh!

# 721
  • Мнения: 69
Моето дете ходи на ясла 3 дни по 2 часа, 4 дни до обяд и след това по цял ден.Така след 2 седмици ходене на ясла се разболя. Една седмица вкъщи. После ходи още една седмица на ясла и днес пак е болна, от което следва, че следващата седмица пак ще е вкъщи.Как може за две седмици два пъти да се разболее. Сигурно им дават да пият вода от една чаша. Навън изобщо не ги извеждат, въпреки , че времето е топло, което много ме дразни. Явно ги е страх да не се простудят или не им се занимава да ги обличат. Относно колко време ще продължи адаптацията на детето зависи от самото дете. Сестрите преценяват ден за ден дали то е готово да остане.

# 722
  • Мнения: 67
Детската градина е Детелина и наистина извеждат децата сутрин в най-големия студ, и аз бях потресена като научих. Майката, с която разговарях, не й се струваше нередно това...сами си правете извода  ooooh!
Детето ми е в трета група, в тази детска градина. Излизаха сутрин за гимнастика и след това към 16 - 16,30, когато навън беше около 20 градуса. Сега, когато е студено не излизат навън. Между другото аз съм доволна от отношението на персонала, госпожите ни са много добри. Факт е, че има деца, които ходят "просто със сопол", но това като цяло е грешка на родителите - не на персонала Peace

# 723
# 724
  • Мнения: 1
Имам въпрос дъщеря ми е на 1 годинка и не е проходила все още нали ядла номер 6 биха я приели или искат проходили незнам какво да правя с една година майчинство съм и трябва да започна работа

Общи условия

Активация на акаунт