Подсъзнанието може всичко 48(линкове за всички техники на първа страница)

  • 74 650
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Написах си 10-те желания  Grinning А вие?

и аз , но само 6 .Нека да се сбъднат

# 691
  • Мнения: 10 689
п.п.Каква е тази тема ПР , за втори път някой я споменава

Пий Разумно??  Thinking Печели с Размах??  Thinking Пей Радостно??  Laughing

 newsm78

# 692
  • Мнения: 170
Аз ще се повторя ,ама да си кажа.Пак се хванахте в подробностите-3 или 10 желания,ами в колко часа,ами листчето къде.Това, според мен, не е най-важното....важно е емоцията,кяето се влага във всичко това и абсолютната вяра,че сте достойни да получите нещата,които си пожелаватеИначе си е просто губене на време
Написах само 2 желания -  пожелавам си късмет и  на вас също.
Другият път ще бъда по-смела  Wink
А защо не си смела сега? newsm78Какво ти пречи?Може би не вярваш ,че тези неща  работят и пробваш  просто така?Ако е така попрочети назад какво са постигнали някои от момичетата чрез тези техники...А и вълшебни пръчици няма.Трябва време да се случат нещата,вяра и ДЕЙСТВИЕ!
Май звуча като даскалица #Cussing out...да се поспра!
Рози завиждам ти колко емоция влагаш във всичко,дори  дребните  неща,които правиш така ги преживяваш и описваш,все едно планини покоряваш   bouquetА и бързо взе да изплуваш,моите поздравления Hug
Миж как ги измисли-пий с размах,много ми хареса.А и на мен не са ми ясни тези букви newsm78
Това да не е паническо разстройство?Оф дано не обидя някой...  Embarassed

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 18:06 от лора др

# 693
  • Мнения: 176
Аз пък обърках дните, понеже бях в отпуск, и още снощи писах желания. Днес още преди обяд писах, а сега продължавам да си пожелавам...
Сякаш някакво събуждане преживявам... Реших днес да сложа ново начало и да спра да се нося по течението. Все за другите мисля първо, а себе си на заден план поставям. Затова не искам да се отдавам на страданието, че той ме е предал. Аз съм допуснала това да се случи...но боли.  
Пожелавам сбъдване на желанията на всички!
И аз си мислех да питам какво е ПР?

# 694
  • Universe
  • Мнения: 1 556
"За три неща не бързай да разсъждаваш:
за Бога, докато не се утвърдиш във вярата;

за чуждите грехове, докато не си спомниш за своите,

и за утрешния ден, докато не видиш, че съмва."

Св.Николай Велимирович




п.п.Каква е тази тема ПР , за втори път някой я споменава

Мисля, че е паническо разстройство  Thinking


Подарявам ви днешното си късметче

# 695
  • Мнения: 10 689


п.п.Каква е тази тема ПР , за втори път някой я споменава

Мисля, че е паническо разстройство  Thinking

Може би е това...
Извинявам се, ако шегата ми е била неуместна. Не съм целяла да засегна никого  Blush

# 696
  • Мнения: 1 422
ПР - що е то???? (ще понесете ли малко лиготии и простотии от мене на новолуние?????????) С цялото ми уважение, каквото и да значи темата, просто ми избиват нервичките и се опитвам да се развеселя...

Пандишпанче с Рози??




# 697
  • София
  • Мнения: 749
ПР е паническо разстройство, да. Но определено другите предположения звучат по-добре Simple Smile

В нашата тема днес много похвалиха вашата (в смисъл, че много добре се отразява) и аз за това тук...

# 698
  • Мнения: 3 034
Аз пък го ударих на пазаруване. Защото, естествено, заслужавам.  Mr. Green Накупих си вече и банските, защото, естествено, ме чака една страхотна ваканция!  Heart Eyes После може и желания да си напиша. А може да се задоволя само с нарисувано дупе.  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 0
момичета, може ли да разкажете за десетте желания на новодошлите, чета назад, ама нямам търпение
 Embarassed

# 700
  • Мнения: 276
Твоят житейски път

Никой не познава пътя, който ти предстои да извървиш.
Още никой никога не е минавал по този път,
и никога друг някой няма да извърви този път,
тъй като това е твоят път.
Той е толкова неповторим
колкото неповторим си и ти.
Да, ти си неповторим
и имаш за задача да направиш ценен принос
в твоя живот
по твой съвсем уникален, неповторим начин.
Това е твоето същинско предопределение.
Така че върви по твоя път, върви по него по твоя неповторим начин,
но не се опитвай,
да стигнеш колкото е възможно  по-бързо до целта...
Тъй като цел няма.
Пътят е целта,
целта е само краят на пътя.
И началото на един нов път.
Следователно наслаждавай се на пътя си,
На неповторимия си, изпълнен с чудеса житейски път...
Нека всеки ден животът да ти поднася дар
и когато си готов,
се остави да те води „вътрешният учител”.
За да чуеш неповторимата мелодия на твоя живот
все по-чисто да звучи в тебе.
И пей!
Тъй като всичко се случва само за да ти достави радост.
Цялото Творение те подкрепя!

Откъс от книгата "Духовните закони на живота", хареса ми и реших да го споделя. Hug

# 701
  • Мнения: 287
Късно ли за написването на желания или все още може ?

Може, може!  Peace
Давай смело!
До 8 часа след старта на новолунието периода е най-подходящ.
През цялото време докато расте луната  Wink може , важна е енергията която влагаме  Hug



Няма нужда даже и луната да расте, важна е вярата. Аз имам тон сбъднати желания и то големи, писани на пълнолуние ,че и след него( не за друго ,обичам да експерементирам  Simple Smile ).

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 19:25 от nikolexa

# 702
  • Мнения: 3 034
Потвърждавам. Стига сте се вманичавали в дни и часове! Вкарайте я тази енергия в самите желания и в собствената си настройка.

# 703
  • Мнения: 170
Габриела ,писах ти на лични.Да не досаждаме на другите с тези желания
Nikolexa,Simplyaven напълно съм съгласна с вас Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 606
Творчеството, Любовта и МАГНЕТИЧНАТА СИЛА – са трите неща които съзнателно или несъзнателно –Привличат Парите
 
1.Формулата на Преображението
Любовта ми дарява успех
- Тази формула е катализатор,който 1000-о кратно ни помага да постигнем Успех във всички начинания!
- Тя неутрализира всички неблагоприятни кармични реакции от нашата дейност
- Тя е мощна защита от всички опасности,свързани с вашата дейност,които дори не може да предвидите.
- Успокоява Ума .
- Засилва концентрацията и интуицията.
- Освобождава от вредни пристрастия
- Измества всички отрицателни мисли и образи и вибрации от съзнанието ако се поработи няколко часа с нея.
- Неутрализира всички деструктивни програми и
- Позволява да се настройте на вълната на Любов и Изобилие!
- При постоянна практика пренасяте Успеха и към други хора.
 
2.Формулата на Предназначението
Аз съм чудото на Вселената
Аз съм достояние на света.
Аз съм дар Божии.
(или съкратено:Аз съм чудо,достояние и дар)
Тази формула е Мощна активираща програма за вашия биокомпютър-трансформира целия Ви живот,вашето отношение към себе си и към целия живот.
Тази формула Ви прави неподвластни на манипулациите на хората и обстоятелствата.
Създава Ви чувство на увереност, дава Сили, Умиротворение и Радост.
 
3.Формулата на Доверието
Аз ценя себе си,
Аз ценя теб.
Аз ценя целия свят.
Повтаряте тази формула по време на общуване или при запознанство. Тази формула е интегрална по своята същност. Носи увереност, повишава ефективността на нашите намерения и прави общуването плодородно. Помага да се включат хората, с които сте свързани, с Успеха и Изобилието
 
4.Формулата на Самопосвещението
В моите очи е Светлината.
В моето съзнание - Изобилието.
Моят живот е празник.
Моето сърце е Любов.
Тази формула е като сутрешно измиване - повтаряте я пред огледалото - сутрин и тя ще преобрази вашата аура. Хората се оценяват по Аурата - т. е по този поток от мисли, който излиза от тях..Всичко което Ви заобикаля Ви сканира и влиза в определен резонанс с Вашето състояние.
Затворете очите си и си представете как точно между очите Ви излиза мощен лъч от Светлина -,,третото Ви око''
Научете се да изпращате Любов и Светлина във вид на Лъч ,които излиза от сърцето Ви.
 
5.Формулата на СОЛОМОН
Аз привличам      Парите
Аз утвърждавам Щастието
Аз умножавам     Любовта
Повтаряте тази формула за привличане на пари, пишете я, напявайте я! Дадена единствено на Соломон! Тази молба- формула на Изобилието от Единния Бог се отправя към Изобилния Космос да ''инвестира'' чрез нас пари за Утвърждаването на Щастието и Умножаването на Любовта в света на хората. Думата пари може да се замени с Богатство - както оригинално е дадена на Соломон .
Хубаво е да се прави СУТРИН с Кристал с добре оформени стени или Скъпоценен камък - те са символи на енергията на Изобилието, езотерични и практични.
Аз привличам      Богатство
Аз утвърждавам Щастието
Аз умножавам     Любовта
 
6.Формулата за Изпълнение на Желанията-108 пъти
Моето желание е изпълнено.
Изпълнено е със Сила,
Дадена от Бога.
Като повтаряте тази формула 108 и повече пъти подред ,Вие създавате особено енергийно поле за успешно реализиране на своите желания. Знайте, че Силата изпълнява всяко желание.
1. Отделете само едно желание и се съсредоточете само към него като много точно го формирайте с пълни детайли.
2. Когато образа изкристализира пред вас, изпратете мислено към него енергия- потоци от Светлина, които излизат от третото Ви око(точно по средата между веждите ви),сърцето и слънчевия сплит.
3. Задръжте този образ и потоците Светлина - максимум 3-5 минути - у вас ще се появи възторг, вълнение ,сякаш вече сте го постигнали.
Много е полезно сценарият за постигане на целта да се изложи в писмена форма.
 
7.Формула на Благодарност:
Благодаря ти, Изобилие.
Благодаря ти, Сила.
Благодаря ти, Късмет.
Произнасяйте тази формула тогава, когато получавате пари и каквито и да е материални ценности. Чрез благодарността Вие установявате много близки отношения с този на когото благодарите. Възниква канал на енергиен обмен.
 
8.Формулата на Силата
Аз мога всичко!
Повтаряте тази формула 100 и повече пъти на ден, за да имате свръхсъзнателно, съзнателно, подсъзнателно и безсъзнателно увереност за единствен възможен изход - УСПЕХ
 
11.Формула на Богатството:
Бог е богат, аз съм богат.
Повтаряйте тази формула, колкото може по-често. Трябва да се повтаря най-малко 20 минути всеки ден в продължение на един месец(т.е.30 000 пъти).Можете да я повтаряте на глас, шепнешком, мислено.
 
9.Формулата на Парите
Космическото Изобилие се проявява като ПОТОК от Пари в моя живот!
1. В продължение на една седмица пишете тази формула сутрин и вечер по 54 пъти. Пишете и изпращайте тази формула на всички свой познати..Представете си, че тази формула и нейната експанзия(разпространяването й) играят роля на магнит. Когато я пишете, повтаряте и я изпращате, вие създавате особена Психоенергийна Антена, която улавя вибрациите на Изобилието
Произнесете думата ПОТОК 3 пъти и бавно пребройте от 9 до 1 .След това намирайки се в най-идеалното си състояние произнесете формулата на парите 9 пъти.-
2. ''Космическото Изобилие се проявява като ПОТОК от Пари в моя живот''Представете си как Потокът на Космическото Изобилие изпълва вашата Аура като ласкавите лъчи на слънцето..Най- добре да се изпълнява в слънчев ден, когато преливате от положителни емоции! Произнесете думата код- ПОТОК и пребройте от 1 до 9
3. И отново- произнесете думата код- ПОТОК и пребройте от 1 до 9. И отново произнесете думата ПОТОК. При произнасяне на думата ПОТОК съединете палеца и показалеца на дясната ръка - това е много важен жест- езотерична мудра .Изпълнявайте тази техника в продължение на една седмица (хубаво е на нарастваща луна ).Всеки път като произнасяте ''ПОТОК''и два пъти съединявате палеца и показалеца във вашето подсъзнание ще се развива програмата на успеха. Това ще е равнозначно все едно сте повтаряли формулата Стотици пъти и сте влезли в идеално състояние.
 
10.Формула на Радостта:
Моята радост – да получавам
Моята радост – да давам
Повтаряйте тази формула, когато обменяте нещо, продавате или купувате. Но както и другите формули, трябва да повтаряте, напявате, да декламирате тези формули, колкото се може по – често(300 – 1000 пъти) в рамките на една седмица, за да попие енергията на формулата, усетете ритъма, който прониква в пространството.
Всеки търговец (от уличния търговец на зеленчуци до търговеца на космически ракети) - произнасяйки тази формула, това ще му донесе сила, радост, благополучие, безопасност, увеличение на продажбите, просперитет. Ако Вие търгувате без радост, то парите, преминаващи през Вашите ръце, вашия ум, вашия живот, ще вземат от Вашата жизнена енергия и това ще Ви унищожи.
Търгувайте с радост, като че ли играете забавна игра.
В противен случай, не се занимавайте с това.
 
11.Формула на Богатството:
Бог е богат, аз съм богат.
Повтаряйте тази формула, колкото може по-често. Трябва да се повтаря най-малко 20 минути всеки ден в продължение на един месец (т.е.30 000 пъти).Можете да я повтаряте на глас, шепнешком, мислено.
 
12.Формулата за Успех:
Успех – в настоящето
Успех - в бъдещето
Успех – небето над мен
Успех – земята под мен
Успехът ме води към успеха.
Повтаряйте тази формула три пъти, когато излизате на улицата или преминавате през вратите. Вратите се явяват метасимвол на прехода от настоящето към бъдещето.
Повтаряйки по такъв начин, Вие закодирате в подсъзнанието програмата на успеха, която автоматично се включва, когато преминавате през врати, излизайки на улицата, започвайки своя път.
 
13.Формулата на Щедростта
Даром получавам, даром отдавам .
Повтаряйте тази формула, когато дарявате, отдавате, когато давате милостиня. Важно е да се повтаря тази формула в състояние на Благодарност за това, че човекът приема Дар от вас - така Вие увеличавате чрез произнасянето на формулата на Благодарността съзнателно циркулацията на Енергията на Изобилието. Поднесете на Бога, на Висшето съзнание, себе си и всичко, което имате, произнасяйки:
''Аз съм твой'' ''Да бъде Твоята Воля''
 
14.Формула на Изобилието:
Изобилие - силата на Бог
Изобилие - силата на Космоса
Изобилие – моят живот
Повтаряйте тази формула по всяко време на деня.
Произнасяйки я преди работа и всяко начинание, полагате основите за успех и просперитет.
 
15.Формула на Съзидателния Сън
Сънят ни носи познание,
Сънят ни дарява благополучие.
Повтаря се преди сън 7 пъти и повече - свързваме се с Вселенския Разум, отдъхваме от тревогите, натрупваме Сила и се приобщаваме към Вечността.
 
16.Формула на Благословението
Ти си Лъч Божий. Бъди Богат!
Ако искате някой човек да подобри своето материално положение, за да постигне успех и благоденствие, повтаряйте тази формула по различен начин, визуализирайки образа на този човек. Важно е да се намирате в радостно светло и щастливо настроение! Чрез тази формула Вие се обръщате към изначалната природа на този, на който искате да помогнете, актуализирайки я в дадената реалност. Повтаряйте формулата за себе си когато поздравявате хората. Представете си себе си, като Светлината на Единното Слънце на Света как се изливате като поток в аурата на човека ,на когото желаете Щастие и Благополучие. Можете да гледате и снимката на човека, докато повтаряте тази формула. Повтаряйте формулата и когато подарявате или гощавате.
Тази формула е КЛЮЧ за установяване на дружески, близки, съзидателни отношения с всеки човек.
 
17. Формула на Трите Стихии:
Аз дишам въздуха на Изобилието
Аз се къпя във водите на Богатството
Аз се изпълвам със слънцето на Щастието
Произнасяйте тази формула най-малко 21 пъти на места, където присъстват три стихии – въздух, вода, слънце(огън).
Благодарение на творческите вибрации на формулата, стихиите ще станат за Вас естествен проводник на Енергията на Изобилието.
 
18.Формула на Свободата:
Богатство – свободата
Богатство – силата
Богатство – времето
Аз съм богат
Аз съм богат
Аз съм богат
Повтаряйте тази формула 7седем пъти, преди, по време или след всяка покупка или плащане на услуга.
Формулата препрограмира Вашето неправилно отношение към богатството и парите
 
19. Формула на Светлината
Животът е празник на Светлината и Любовта
Повтаряйте тази формула, Вие ще се насладите на преживяването, че целият свят е игра на съзнанието, което приема много образи, форми и имена, но по своята същност е ЛЮБОВ и ВИСШЕ БЛАГО. Тази формула :
1. Дава Сила да се издигнете над тъгата, трудностите, суетата, умората
2. Да видите истинското положение на нещата
3. Виждате Мъдростта, Умиротворението и Проницателността.
 
20. Формулата на хармония:
Изобилието – моят баща
Хармонията – майка
Парите – мои приятели
Радостта – моето тяло
Истинското Изобилие идва при хармоничните и любящи хора.
Благодарение на тази техника Вие бързо ще се избавите :
1-от послеродов стрес 2- пречките в целия ви живот, 3-от синдрома на родителското неодобрение - и Вие лесно ще препрограмирате негативните генетически и кармични програми.
 
21. Формулата на Безсмъртието
Аз съм в океана на Безсмъртието,
Аз съм в пространството на Безсмъртието
Аз съм в света на Изобилието
Повтаряйте тази формула и така
1.Ще разрушите страха от смъртта
2.Чудотворно с нея ще постигнем Самоосъзнаване и Развиване на Творческите Сили
 
22. Формулата на Целта- връзка с Изобилието от Космоса :
Моята цел – ИЗОБИЛИЕ
Моят път - УСПЕХ
Моята воля – ВОЛЯТА НА БОГ
Повтаряйки тази формула,
Вие извиквате съответстваща Енергия, вибрация и отваряте канал, свързващ вашето съзнание и живот с конкретни аспекти на Изобилие от Космоса.
Формулата е Енергетичен и Семантичен код.
Горната формула позволява да се съчетаят няколко измерения на времето,  в което протичат процес на реализация на цели и намерения.

Подбра за вас Нина Гаврилова Източник: http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1582

Общи условия

Активация на акаунт