Стъклен дом - СПАСЕНИЕТО - тема 21

  • 68 996
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • Пловдив
  • Мнения: 3 573
А Алекс е манекенка, това представяте ли си го? Аз трудно.
Фаворит като игра са ми Стефан Данаилов и Юлиан Вергов. Останалите имат много хляб да изядат.

# 766
  • Мнения: 342
Аз Вергов го гледам и в "Тя и той", там няма нищо общо с ролята, която има тук. А в Стъклен дом, аз не мога да си представя друг да играе Николай Жеков. Ролята сякаш за него е писана. Whistling

# 767
  • Мнения: 5 713
Фаворит като игра са ми Стефан Данаилов и Юлиан Вергов.
Георги Кадурин, Илка Зафирова, Тони и Ваня, Шаки също ми харесват като игра.

# 768
  • Мнения: 796
За мен най-добрия актьор в този сериал е Георги Кадурин. Дано да го виждаме по-често и в другите филми.

И за мен + Вергов. Дано направят някакви нови сериали с тези двамата, че ще ми липсват. От младите най-много ми харесва Пацо. Другите също мисля, че се справят добре, естествени са ми. Камен и Боряна са ми неприятни и като актьори и като персонажи. Как пък ги събраха в двойка Laughing Еленчето освен като кучка не съм я гледала в друга роля. За тази си се справя добре Grinning

# 769
  • Мнения: 10
За мен чисто само актъори най-добри са Стефан Данаилов,Юлиан Вергов ,Георги Кандурин Яна Маринова и Башар Рахал . От младите Бойко Кръстанов и Пацо ме радват най-много .

# 770
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Момичета време е за нова тема. Не знам авторката на тази има ли желание да я прави наново, ако тя не е наоколо, не е зле някой друг да се погрижи /ако има желаещи/ Simple Smile

На въпроса младите актьори харесват ли ми - с изключение на Алекс - да. Недостатъци винаги мога да намеря, но идеални хора /и актьори/ няма... Wink

Кадурин обаче наистина е класа... Дори от Данаилов /който е голямо име в бълг. кино, независимо кой го харесва и кой не/ се справя по-добре. Лично мнение, разбира се, не очаквам всички да го споделят  Mr. Green

# 771
  • Мнения: 415
Кадурин обаче наистина е класа... Дори от Данаилов /който е голямо име в бълг. кино, независимо кой го харесва и кой не/ се справя по-добре. Лично мнение, разбира се, не очаквам всички да го споделят  Mr. Green

Подкрепям напълно!

# 772
  • Мнения: 342
Хайде на новата тема, че тази я просрочихме доста.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=660990.msg22100354#msg22100354

Общи условия

Активация на акаунт