Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 106

  • 50 703
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Foto&Klip Yıkık-Kıraç

# 736
  • Мнения: 2 229
Дани,и на мен ми стана чоглаво(тъжно).Дано поне финала остави у нас красиви спомени Hug

# 737
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:
Когато има някой, не зад теб, не пред теб, а до теб.. Когато има някой, който винаги ще бъде там във времена на трудности, във времена на нужди.. Когато има някой, който ще ти прати светъл лъч, когато си тъжен. Някой, който ще ти се усмихне, ще те прегърне и ще стои заедно с теб.. Тогава можеш да бъдеш сигурен, че имаш ПРИЯТЕЛ!!! ...

# 738
  • Мнения: 12



                    Ваня , благодаря ! Hug


                    Този клип задължително трябва да се гледа десет пъти... Съдържа само целувката на забавен каданс по музика и песен на Кърач... Цяла дисертация може да се напише как целува Енгин...





# 739
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Цитат
Този клип задължително трябва да се гледа десет пъти... Съдържа само целувката на забавен каданс по музика и песен на Кърач... Цяла дисертация може да се напише как целува Енгин...

 newsm10

# 740
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 741
  • София
  • Мнения: 335
Фрагманът за сбогуване със сериала....  Cry Cry Cry Не знам дали е официален, но е много мило. Сега усетих колко ще ми е тъжно като свърши!  Sad

http://www.facebook.com/photo.php?v=394775170553925
Страхотно клипче,но и мен ме натъжи.Ще ми липсва много КВФ!

# 742
  • Разград
  • Мнения: 8 243
     

# 743
  • Разград
  • Мнения: 8 243
engin akyürek

# 744
  • Мнения: 5
Dimony, така де, аз съм сестрата на мъжа, който ми е брат и съм зълва. Евелин ти е показала всички роднински връзки и наименования, така че - край! Само дразним другите. Нека се обичаме и да обичаме любимия ни сериал Hug

Драги ми, съфорумки ХЕЙ, обичайте се и стига с тези роднински връзки. И аз съм ви роднина и то голяма, fensksa, роднина.  Аман от ваште бързажки клавиатури - все ви догонвам и все не мога да ви настигна, та й що роднински пояснения избълбукахте сичките прилежно ги изчетох... Много ви обичам, щото сте цветни и готини!   bouquet Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт