Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ Турски сериал с участието на Къванч Татлъту - 24

  • 44 485
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 123
Виждам ,че на кантара пак са сложени Дж, и Зей...  ooooh!

Стига де верно ли ви харесва в жълтия тоалет от който висят конци и ултра -мега "модерна" прическа на разплетена дамаджана..?? Много беше зле, вярно като Майкъл Джексън беше и гримът и всичко...
Иначе двете са абсолютно различни, З. е по грубовата и нахакана, а Дж. по стилно-елегантна и нежна във визия ,прически, грим...  Peace

Секс е имало, иначе щяха да ни покажат ,че са ги прекъснали....,а не З. в леглото... Обърнахте ли внимание на разговора им преди случката, с винцето на дивана...??Сигурно Зей. наистина е много влюбена в него, защото това от страна на Кузей си беше опит да стопира нещата и да "си измие ръцете". Crossing Arms Crazy

# 706
  • Мнения: 123
Лагуни и на теб, мила! Мислите ли, че Хюсюк нямаше да доприпка в салона и да не пита къде е З.? А сега ще гледам да видя доволната физиономия на К.

Разбира се ,че щеше да отиде да попита...!!!!

# 707
  • Мнения: 0
Е, хайде сега да си измие ръцете!!!Той не е от този тип хора просто.

# 708
  • Мнения: 18 594
Сигурно сте прави, ще разберем когато преведат какво сподели К. с Али.
Добро утро, не обиждай Майкъл  Hug

# 709
  • Мнения: 0
На мен лично не ми пречи сравнението с Майкъл.  Peace И аз намирам сходство на моменти.

# 710
  • Мнения: 1 012
На мен лично не ми пречи сравнението с Майкъл.  Peace И аз намирам сходство на моменти.

+1

Момичета, новата тема е готова, като изпишем тази, заповядайте!

Последна редакция: сб, 28 апр 2012, 18:49 от RominaB

# 711
  • Мнения: 186
На мен ми се иска да е нямало секс. За да бъде с Джемре.
Ако пък се е случило, бих казала, дотук. (



За облеклото - Джемре е много по-стилна от Зейнеп, която би трябвало да има вкус в обличането.
Наистина защо я обличат така безобразно ?  Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 3 371
И Кузей каза на Джемре, че е много по- красива от Бану, помните ли?

Ами какво да каже, милият - истерична жена му се нахвърля като луда....има ли друг избор  !
Пък и колкото и шеговито да и казва"грозниче", някак не ми е много ок ! Можеше също така шеговито да и казва " красавице" например !
Аз също смятам, че Зейнеп беше ядосана, заради това, че прекъснаха интимността и усамотението им !Не можаха да се погушкат малко !  Heart EyesА щастливата физиономия на Кузей си личи, особено, когато отиде при Али на пазара ! Сподели му нещо той тогава и беше много щастлив ! Али този път също се зарадва за него ! Peace
Сега, ние можем да си тълкуваме нещата, както ни се иска, но когато има превод и той казва точно какво е казал Кузей, няма как да кажем на бялото - черно !  Wink

# 713
  • Мнения: 75

Сега, ние можем да си тълкуваме нещата, както ни се иска, но когато има превод и той казва точно какво е казал Кузей, няма как да кажем на бялото - черно !  Wink
Аз затова ще изчам превода и тогава ще напиша моето мнение за интимността на К и З Peace. Дано го преведат по-скоро Hug

# 714
  • Мнения: 17
Голяма чаровница е Зерин!!! А каква сухарка бе в "Забр. плод"!

# 715
# 716

Общи условия

Активация на акаунт