зов за помощ

  • 118 156
  • 545
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 78
Благодаря ти Жабче.Малкия е на две години но е доста по едър .А лакомства никога не са излишни особено при децата.

# 301
  • София
  • Мнения: 1 536
Rennie79,благодаря за желанието да помогнете.Нека нещата се пращат директно на Гергана и децата .Поради желание на няколко майки пиша отново размерите на децата .Таня е висока 167 слабо момиче и номер на обувки 41.Йорданка 163 леко пълничка и номер на обувки 38.Ангелина височина 126 слабичка и номер обувки 34.Жорко носи номерация 98 см.и номер обувки 24 .Гергана е висока 165 слабичка и номер обувки 37.Публикувам и банковата сметка за желаещите да помогнат финансово .А адреса ще бъде писан на ЛС .Благодаря на всички който са помогнали и на тези който ще се включат.Никога не е късно да подадеш ръка на човек.

Моля за адреса на ЛС. Ще подготвя едно колетче, като мога и лично да го занеса, че работя в района на Слатина.

# 302
  • Мнения: 122
happy girl_84,актуалният номер на голямото дете е 41.Да имат нужда и от топли дрешки.Няма да са излишни всичките неща който споменахте просто израснаха миналогодишните дрешки.Сега въпреки ,че мога да бъда упрекната за това ще ви напиша и един апел.Мили мами наближават хубави и светли празници.Не искам да си представя ,че майката и децата нямат да имат коледна трапеза.Имам една мечта която ще ви помоля да я осъществим заедно.Нека тази година имат и те елхичка макар и изкуствена под нея да има макар и малък но подарък за всяко дете.На трапезата им да има храна както на нашите.Да им направим един празник и да усетят ,че е такъв.Писах на кампанията Холидей хироус .Но не знам все още дали ще има резултат.За това се обръщам и към вас за малко помощ и подкрепа.Всеки един от нас си има близки който да донесат подарък за нас или детето а те си нямат.Нека да отворим сърцата си и да ги зарадваме .

Има ли вече резултат от кампанията Холидей хироус?

# 303
  • Мнения: 78
Все още нямам новини,но доколкото разбрах миналата Коледа са били поели ангажимент към Гергана и децата да ги посетят. Но така и не са отишли и почвам да се притеснявам.Дали ще отидат поне тази година.

# 304
  • Мнения: 122
Е това е много гадно Sad Да обещаят и да не отидат....

# 305
  • Мнения: 488
А какво се очаква от "кампанията Холидей хироус" ? Каква точно помощ ще окажат на Гергана и децата, някой дали знае? Гергана почна ли работа?

# 306
  • Мнения: 122
Доколкото знам, раздават пакети с храна. Те нали постоянно имат нужда от храна, тъй че си е нещо Simple Smile

# 307
  • Мнения: 78
Кампанията Холидей Хироус ще раздават пакети с храна за Коледа .Като в пакета има почти всичко необходимо за коледната трапеза.Гергана ходи на работа но все още за по 3-4 часа на ден.Още не и е сигурно на 100% ,че ще я оставят на работа.Води се в момента на изпитателен срок до края на месец Декември.Едва след това ще преценят дали ще и направят постоянен трудов договор .И понеже все още нямаме отговор от кампанията,помолих тук за малко съдействие да  направим празника на семейството.Все пак храна никога не е излишна.Тук е мястото да помоля мамите от София ,ако някоя от вас има някаква информация за допълнителен доход нещо от сорта да почиства офиси, входове или нещо друго което да не е ангажирано с работно време нека да пише .

# 308
  • Мнения: 78
Добър ден на всички.Благодарение на една мама пожелала анонимност, Гергана има вече смесител за кухнята .Жената също закупи и тапети за да бъдат подменени тези в кухнята и коридора.Изказвам благодарност от Гергана.

# 309
  • Мнения: 488
А кухнята оборудвана ли е с хладилник ?  И с маслени радиатори ли се отопляват ? Ако може да ми пратите адреса на ЛС, предварително благодаря.

# 310
  • Мнения: 78
Гергана е получила колета с ботушите за Таня.Радостта на момичето не може да се опише с думи.Също така искам да зарадвам всички,днес Гергана е получила обаждане от Холидей Хироус.Ще им доставят пакет за Коледа.Обещали са този път да няма грешки като минало годишните.Благодарност за топлите обувки от Гергана и най вече от детето.Пожелавам на всички спокойна вечер.

# 311
  • Мнения: 122
Страхотна новина! Коледната трапеза е осигурена, поне донякъде  Grinning Казвай има ли спешни нужди за децата  newsm78

# 312
  • Мнения: 168
Здравейте и от мен, бих искала да знам какъв е сага адресът на Гергана и децата и как да се свържем с нея, ако искаме да занесе нещо - дрехи и храна имам предвид, тъй като може и други мои приятелки да се включат! Благодаря ви. Имам мои неща и на дъщеря ми, които отговарят на мерките на Гергана и големите момиченца.

# 313
  • Мнения: 5 605
......Публикувам новият адрес ;София,кв.Слатина бл.73 вход 1 ап.39 .
Телефон ти пускам на ЛС Peace

# 314
  • Мнения: 168
Благодаря, този адрес бл.73, не е ли и на Социално подпомагане, мисля че в този блок се намира дирекцията newsm78

Общи условия

Активация на акаунт