Clarisonic - отзиви, впечатления ....

  • 55 866
  • 248
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Привет  Hug  bouquet ,

с търсачката не открих тема за почистващата система и в тази бих се радвала да споделите отзиви - как усещате почистването, какви отзиви и впечатления имате, с какви продукти я ползвате .....намаляват ли подкожните пъпчици (които нямат бял връх ....)

 Peace изобщо - всякакви впечатления е са от ползва, вкл. от къде я купихте  Hug  bouquet

# 1
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
В темата за козметичните похождения доста е осбъждана системата. Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=588677.msg19295478#msg19295478

# 2
  • Мнения: 372
Посрещам радушно темата.    Hug
Отдавна се чудех защо няма такава.
Може да се добавят линкове към дискусии в други теми, но и да се споделят нови впечатления.

Не знам дали някъде е писано, но още когато получих Миа, ми направи впечатление, че изрично пише да не се ползва с почистващи средства, съдържащи абразивни частици. Някой знае ли защо?

# 3
  • Мнения: 8 163
Аз не ползвам машинката, а само Nourishing Care Cleanser. Кожата ми е много чувствителна и суха и не я търкам с никакви абразиви. Довършвам с Clinique.

# 4
  • Мнения: 3 675
Аз доста се порових в Интернет и все още не съм убедена, че наистина ми трябва Clarisonic.
Четох че при някои дами са се появили пъпки и кожни раздразнения след като са почнали да я ползват. Четката била много мека, но ако кожата е суха и чувствителна то не съм много убедена, че честото триене с тази машинка би и се отразило добре. Ако беше по-евтина бих я купила за да я пробвам, но при тази цена ще ми трябва още време да помисля.  Blush

# 5
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Не знам дали някъде е писано, но още когато получих Миа, ми направи впечатление, че изрично пише да не се ползва с почистващи средства, съдържащи абразивни частици. Някой знае ли защо?

От това, което съм изчела за нея си вадя извода, че като се обрива лицето с нея се маха и мъртвия слой кожа, ако се сложи и почистващо средство с абразивни частици пораженията за кожата може да са големи (да се пресуши суха кожа, да се раздразни чувствителна и най-малко да се опъпчиш). Така си го обяснявам аз, ако някой е по запознат да обясни.
По същите причини като B & C не смея да си я взема (независимо, че почти ми я бяха донесли от Америка).

# 6
  • Мнения: 289

Ползвам я от ноември - моята е Миа. Откровено казано, не забелязвам никаква съществена разлика върху състоянието на кожата си (положителна или отрицателна). Може би затова последните два месеца спрях да я ползвам ревностно всяка вечер, а само по няколко пъти седмично. Пробвала съм четките за нормална кожа и дълбокопочистващата (от нея съм по-доволна).

За протокола, кожата ми е смесена, излизат ми инцидентни пъпки понякога, но петната се задържат доста време.


# 7
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
и аз някак не съм убедена, от време на време по челото ми се появяват неравности, оито не мога да преценя от какво са (дали бяла или декоративна козметика или вътрешно или нещо от средата  Rolling Eyes все още експериментирам, за да установя  Rolling Eyes ), както и преди цикъл - тук-там пъпчица  Rolling Eyes

много ми се виждат парите - при положение, че някак не съм убедена  Rolling Eyes

чели ли сте условията за ФЮ, например - в срок от колко дни след покупката - артикул може да бъде върнат без обяснения - мисля, че трябва да е 30 дни, но не съм сигурна  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 675
a.l.e.n.a, най-добре потърси условията и ги прочети.
Аз намерих една статия в 24 часа
Не знам какви са правилата за връщане на стоки от ФЮ, но ми се вижда малко нередно да си поръчам Clarisonic и да го върна само защото не ми се отразява добре на кожата. А и ако срокът е не повече от 1 месец, то може в началото да ми се отразява добре и на вторият месец да започнат проблемите.
За хората, които често си правят пилинг  си мисля, че Clarisonic ще им се отрази добре. На мен търкането с обикновена четка или използването на груби пилинг продукти не ми се отразява добре и предполагам, че и с тази четка ще е същото.  Rolling Eyes

Преди цикъл и на мен понякога ми излизат по някоя пъпка, но това мисля, че е напълно нормално. Не ми е приятно, но пъпката изчезва до 3 дена и не ми остават белези.

# 9
  • Мнения: 372
В & С, Кларисоник не търка кожата, не е груба. Правят се кръгообразни движения с нея, а тя самата вибрира толкова нежно, че сякаш потупва кожата.   Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 675
В & С, Кларисоник не търка кожата, не е груба. Правят се кръгообразни движения с нея, а тя самата вибрира толкова нежно, че сякаш потупва кожата.   Simple Smile

Не знам, ти знаеш по-добре....все пак я имаш  Simple Smile
Преди няколко дена се оплака, че имаш проблем с кожата и ти излизали пъпки ако не се лъжа. Не допускаш ли, че Clarisonic може да има нещо общо?

# 11
  • Мнения: 3
Имам Миа, закупена от ФЮ. Използвам я през вечер с Decleor Aroma Cleanse Cleansing Gel. Всеки ден ми се вижда малко агресивно за моята кожа.

Доволна съм от резултата, кожата ми е смесена, усещам я по-чиста и "избистрена". Всъщност от както я ползвам, ходя по-рядко на микродермабразио Simple Smile

# 12
  • Мнения: 372
Правилно си спомняш, така беше.  
Допускам възможността пъпките да имат общо с четката, но е факт също, че пъпките бяха на лице и преди да поръчам Кларисоник. Според мен те са резултат от промяната на кожата ми - знаеш, споделяла съм и друг път, че от суха стана по-скоро мазна, порите ми се разшириха.    ooooh!
Не искам да убеждавам никого в нищо, просто споделям.     Hug

# 13
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Благодаря, че споделяш  Hug за мен всяко мнение е ценно  Blush Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
От малко повече от месец ползвам Olay Pro-X Advanced Cleansing System.
Прочетох за нея тук, във форума. Реших да пробвам, въпреки че кожата ми спада към чувствителните, появяват ми се разни червени петънца, някоя друга пъпчица от време на време. През лятото определям кожата си като комбинирана, с леко омазняване в Т-зоната. През зимата се изсушава на бузите обикновено.
Системата Olay за сега ми влияе много добре, доволна съм! Ползвам я 2-3 пъти седмично. След употребата й тенът ми се избистря, кожата ми става една такава гладичка и мекичка.
Притеснявах се дали четката няма да е прекалено груба за моята чувствителна кожа, но не.

Общи условия

Активация на акаунт