Ежегодно парти за осиновените деца от ДМСГ- гр.Варна

  • 3 635
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Някой знае ли нещо по въпроса?Нашата госпожица е от този дом.Когато си я вземахме,социалната ни каза,че всяка година се прави парти за децата края на юни .За съжаление от цялото вълнение около госпожицата тогава не обърнах внимание на думите и.Някой знае ли кога ще бъде?

# 1
  • Мнения: 448
Празника във Виница беше днес,ние преди малко се завърнахме от там.Организира се всяка година,третата събота на юни

# 2
  • Мнения: 11 970
Празникът е уникален по своята същност, създава се невероятно настроение, децата се запознават с други деца, с подобна житейска история, има веселби, песни, забавления , нови приятелства!А е и повод за подсещане, че има малко душички, които се нуждаят от малко внимание и помощ!

Pantoffka, можеше да се запознаем, но ако следиш нашата тема ,има още много сбирки и забавления на които децата ни се опознават и сприятеляват!

# 3
  • Мнения: 18
Еххх,съжалявам,момичета Sad От толкова време се каня да пусна темата ...и накрая закъснях.Щях да направя всичко възможно да дойдем с малката,ако знаех,че ще е днес.Толкова исках да се похваля с напредъка,който имаме за 9-те месеца  Embarassed и да видя лелките и социалните работнички,който са се грижили за детенцето ми,докато се намерим.Догодина...

Светкавица,не съм от Варна,иначе с удоволствие бих довела детето на сбирките.За съжаление,не познавам майки с осиновени деца и понякога няма към кого да се обърна за съвет.За това пък имам всички вас във форума Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте! Много ме развълнувахте с коментарите за това събиране във Варна! Мисля, че това е най-позитивното нещо, което съм срещала в този форум.
Аз съм от Варна, но не живея там от години и много искам да подаря дрехи и играчки на този дом. Знаете ли дали това е практика и към кого трябва да се обърна? Ще бъда във Варна през юли за 2 седмици и с удоволствие ще отида лично ако зная, че ще е от полза на децата в него.
Благодаря предварително за помощта

# 5
  • Мнения: 95
Това наистина е похвална практика, Но знаете ли дали и в други ДМСГД-та се правят подобни сбирки???и как да получим информация?

# 6
  • Мнения: 11 970
Това наистина е похвална практика, Но знаете ли дали и в други ДМСГД-та се правят подобни сбирки???и как да получим информация?

Доколкото зная е единствен по рода си празник.Но винаги са поканени всички, от цялата страна.Всеки е добре дошъл, независимо откъде е детето му.Живот и здраве, заповядайте следващата година- третата събота от юни се отбелязва празникът под надслов "Аз и моето семейство".

# 7
  • Мнения: 11 970
http://www.dmsgd-varna.com/novini_details.asp?id=35

Повдигам тази стара тема за да напомня - ежегодният празник е на 15.VІ. от 9.30!

Ако има желаещи, може после да се организираме както обикновено в Бонелли
За желаещите, с които не се познаваме -моля, да ми пишат на " лични"

# 8
  • Варна
  • Мнения: 181
Там сме Светле !!!И на Бонели също,нали трябва да подлудим пак хората... Embarassed LaughingПреди два дни с Мария на Марти си говорихме за това събиране .

# 9
  • Мнения: 11 970
И ние сме там!

Още желаещи ако има, да се включат! Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт