Къде в Бургас (32)

  • 94 923
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 7 186
в М.рудник има един детски кът където си имат детска дискотека Simple Smile

Благодаря ти за отговора  bouquet Препоръчаха ми Щуромания и мисля първо там да проверя как са нещата.

# 346
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
в М.рудник има един детски кът където си имат детска дискотека Simple Smile
Това с дискотеката мн хубаво, но М.Рудник ми е доста далеч, другаде дали има някъде детска дискотека да правят? Още се чудя къде да празнуване рож.ден на 9годишната ми дъщеря, който ще е на 16.08, не искаме басейн и не искаме детски кът, не искаме и на кариокето.

# 347
  • Мнения: 539
в М.рудник има един детски кът където си имат детска дискотека Simple Smile
Това с дискотеката мн хубаво, но М.Рудник ми е доста далеч, другаде дали има някъде детска дискотека да правят? Още се чудя къде да празнуване рож.ден на 9годишната ми дъщеря, който ще е на 16.08, не искаме басейн и не искаме детски кът, не искаме и на кариокето.
На новата Щуромания правят дискотека,доколкото разбрах и в сградата на 5-Д киното също правят.Може на плажа да си направите парти,да се наеме DJ.

# 348
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
в М.рудник има един детски кът където си имат детска дискотека Simple Smile
Това с дискотеката мн хубаво, но М.Рудник ми е доста далеч, другаде дали има някъде детска дискотека да правят? Още се чудя къде да празнуване рож.ден на 9годишната ми дъщеря, който ще е на 16.08, не искаме басейн и не искаме детски кът, не искаме и на кариокето.
На новата Щуромания правят дискотека,доколкото разбрах и в сградата на 5-Д киното също правят.Може на плажа да си направите парти,да се наеме DJ.
А цени да знаете?

# 349
  • Мнения: 486
За 9-тия Рожден ден ние сме запланували боулинг,големи са за детски кътове както и аниматори в заведение!

# 350
  • у нас
  • Мнения: 5 738
в М.рудник има един детски кът където си имат детска дискотека Simple Smile
Това с дискотеката мн хубаво, но М.Рудник ми е доста далеч, другаде дали има някъде детска дискотека да правят? Още се чудя къде да празнуване рож.ден на 9годишната ми дъщеря, който ще е на 16.08, не искаме басейн и не искаме детски кът, не искаме и на кариокето.
На новата Щуромания правят дискотека,доколкото разбрах и в сградата на 5-Д киното също правят.Може на плажа да си направите парти,да се наеме DJ.
А цени да знаете?

знаем, но по-добре на лични.

# 351
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 762
Някой да ми препоръча къде може да се празнува рожден ден на 7 г. дете, да има забавления като за по- големи деца? Закрит вариант, защото ми трябва за по- нататък.

В ,,Славейков ,,Корабчето,, правят и детска дискотека до 55 блок в новата кооперация

# 352
  • Мнения: 1 813
Има ли фитнеси около 5-то районно в Лазур ?

# 353
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Някой да ми препоръча къде може да се празнува рожден ден на 7 г. дете, да има забавления като за по- големи деца? Закрит вариант, защото ми трябва за по- нататък.

В ,,Славейков ,,Корабчето,, правят и детска дискотека до 55 блок в новата кооперация
В новата кооперация имаш предвид детския кът преди където беше Смехотерапия, а сега е нещо друго?

# 354
  • Мнения: 1 725
Здравейте,

Имам въпросче от името на мои колеги-италианци - искат да им препоръчам готино заведение със силно битова обстановка и добра национална кухня.

А за който също като мен се интересува от маска за очи за спане, да споделя - аз, понеже още не съм намерила време да отида до някой от магазините, които ми препоръчахте, пригодих една черна прашка (бельо) за тази цел - нали е с малко материал, та ми идва идеална.  Simple Smile

# 355
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря Синара   bouquet

А телефон на 5Д дето правят дискотека има ли някой, да питам и на двете места, не намирам нищо в нета?

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте,

Имам въпросче от името на мои колеги-италианци - искат да им препоръчам готино заведение със силно битова обстановка и добра национална кухня.

А за който също като мен се интересува от маска за очи за спане, да споделя - аз, понеже още не съм намерила време да отида до някой от магазините, които ми препоръчахте, пригодих една черна прашка (бельо) за тази цел - нали е с малко материал, та ми идва идеална.  Simple Smile

Заведение със "силно битова обстановка" е Теньовата къща в парка на к-с"Славейков". Не съм сядала от доста време, но когато ходих кухнята им беше много добра. Цените са високи и дънят яко народна музика  Laughing

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет момичета да попитам за момиче което почиства вежди с конец салона беше близо  до ул Цар Симеон но не си спомням точно къде  Peace

# 358
  • Мнения: 440
момичета, интересува ме има ли вече сезонно намаление в Н&М, че не ми е много близо да отскоча до МОЛ-а само, за да видя, че още няма...

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
момичета, интересува ме има ли вече сезонно намаление в Н&М, че не ми е много близо да отскоча до МОЛ-а само, за да видя, че още няма...
Ами, то доста отдавна има намаление Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт