Гримиране - техники, съвети, идеи и предизвикателства-9

  • 37 747
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 219

их, че хубаво  Heart Eyes
защо чак сега идваш  Hug

за рязането не знам с какъв компютър си, но и Уиндоус и Мак имат опция за рязане в стандартните им програмки за разглеждане на снимки.

# 736
  • Canada
  • Мнения: 3 458
Благодаря за топлото посрещане и милите думи, момичета  Hug  bouquet Наистина ме трогнахте и изчервихте Blush Blush Blush
Vanya_I, Уиндоус ползвам, но тепърва ще се боря и опознавам с тези му опции  bouquet
Като типичен Рак ми беше нужно време за да се преодолея и покажа... пред отбора на красавиците тук Heart Eyes

# 737
  • София
  • Мнения: 6 219
отгоре на windows photo gallery нали има опциики разни като натиснеш fix ти излиза отстрани няколко възможности до снимката. та там има функция crop picture

сори за спама, ама това е важно за всички нас, които се показваме.  Hug

# 738
  • Мнения: 3 675
a.l.e.n.a, според мен черната очна линия изобщо не ти отиваше и не разбирам защо толкова много държиш цялото око да бъде очертано.
Не на всеки му отива очна линия и използването ѝ не е задължително.
На мен също не ми отива и ако въобще използвам очна линия, то е само за горния клепач като линията започва от средата на окото. Аз използвам предимно молив и него го слагам пак по същия начин - не върху цялото око. За долния клепач използвам сенки - нанасям ги с четката за очна линия на Manhattan, като предварително съм я намокрила за да стане цветът по-наситен  Mr. Green Ако сложа молив, той се размазва и гледката не е много красива, а и не ми харесва, докато сенките стоят много нежно, а и не се размазват.  Simple Smile

За рязането на снимките - преди да си инсталирам Photoshop ги режех с Snipping Tool или с Paint

# 739
  • Мнения: 2 172
Аууу,Fonce,каква красавица си!!!!  Защо не си се включила досега  Crazy
Heart Eyes Heart Eyes
Много добър грим.Разкош  Heart Eyes
С интерес ще очаквам следващите ти работи  Hug

# 740
  • Мнения: 54
Fonce,  Heart Eyes

Скрит текст:
Аз умишлено си качвам снимките в пикаса уеб албуми. Там имаш опцията да ги редактираш в творчески незнам си какво, и е елементарно да се изрязват, или добавят ефекти.   bouquet

# 741
  • Canada
  • Мнения: 3 458
Благодаря, момичета, ще разуча със сигурност функциите за рязане и замазване на бръчици Mr. Green Тези дни ще се сдобия и с Фотошоп. Исках да изрежа косъмчетата над веждата на първата снимка, че съм като зъл горски дух заради макро-то... Sick
elfi4ka  Hug  bouquet ще опитам да се включвам по-често

# 742
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Foncé, много си готина, а гримът ти е много прецизен Simple Smile

# 743
  • Мнения: 616


Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА.

Общи условия

Активация на акаунт