Нарекох те Фериха ~ 154 ~ В почивка сме!

  • 38 333
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 54
Добро утро, момичета Hug Hug Hug



# 586
  • Мнения: 8 584
Добро утро. Hug Hug Hug
Систър, благодаря.     bouquet

Преводът на репортажа, за който не знае английски. Може да има някои неточности, но общо взето е това.  Peace Ако има големи разминавания, някой да ме поправи. Praynig


Скрит текст:
Те си говорят за Чаатай и има много фенове, Исмаил, който играе ролята на младия Езел, и собственикът на ресторанта са там, там се храни Джан (гаджето на Джейда) - наистина е богат.

Репортер: Чаатай, AFK, който с е излъчваше петък вечер, беше много успешен, винаги с топ рейтинг и бе много приятен, вие играехте Емир, за този кратък период от време, очаквахте ли такъв резултат?
Чаайтай: Не, не го очаквах, те го харесват много, сценаристите са изградили образа много добре, разбира се най-напред, в първите два 2 епизода образът на Емир не беше много труден/сложен, но, след като усетиха, че образът е харесван, започнаха да го приспособяват по-добре (преработили са го), и той ми пасна много. Горд съм, че съм част от тази поредица. Много съм щастлив, че срещнах толкова приятни хора и добри приятели, срещаме се и извън снимачната площадка, продължаваме да се виждаме, това са хубави неща.
Репортер: Сезонът продължава...
Чаатай: Ще продължи.
Репортер: Със същото име ли ще бъде?
Чаатай: Името ми ще си остане Емир, по същия начин. Името на сериала ще продължи да бъде Фериха. Ще има малки промени, но сега нямам повече информация за това. Актьорският състав ще се промени малко, сценарият ще се промени малко, но не мога да кажа нищо определено в момента.
Репортер: Вие спортувате ли?
Чаайтай: Спортувам, правя го. Сега е Рамазан, пости са. (Чаатай пости.)
Репортер: До Ифтар (позволеното време за ядене по време на пости при мюсюлманите) остава малко време, скъпи зрители, ще говорим за храната, но преди това имаме много въпроси, зрителите са любопитни какво прави Чаатай, какво яде, какво пие, как живее, защото наистина това всичко е заради теб, в петък вечерта ти беше този, който донесе целия рейтинг.
Чаатай: Не говори така. Ние работихме в екип.
Репортер: Говоря за името ти. Искам да кажа, че в последните години имаше немалко хора, които работиха, но този сезон видях упоритата работа, която показа.
Исмаил: Петък-вечерите са "закрити", тъй като те принадлежат на Чаатай.
Чаатай: Недейте, моля ви, това е работа в екип.
Репортер: Той не прилича на богатото хлапе от сериала.
Чаатай: Братко, тук някъде има ли салфетка? Кълна се, че започвам да се потя.
Исмаил: Има 10 минути до Ифтар, кръвното му налягане спадна.
Репортер: Как живееш? Като се събудиш сутрин какво правиш?
Чаатай: Като се събудя, какво да правя? Като се събудя, ако нямам снимки, отивам на разходка, в ранните часове, взависимост от работното ми време, но се опитвам да правя упражнения четири дни в седмицата.
Репортер: Ще се видите ли с Фериха?
Чаатай: Ако имаме снимки, ще се видим.
Репортер: Как се чувстваш сред актьорите?
Джан: Всеки си върши работата, която знае.
Репортер: Вие притежавате 26 ресторанта, след баща ви, да почива в мир, много важно е да се грижите за този бизнес.
Джан: Не, това няма общо с баща ми, може да се каже, че аз направих тази работа сам. Искам да кажа, да, ние се опитваме да правим това, което правим най-добре, хората вършат работа, която е подходяща за тях, а това е моята работа.
Репортер: Исмаил, скъпи, ти или Кенан, изглежда по-добре?
Исмаил: Брат, как може да питаш такъв въпрос? Батко Кенан работи тази работа в продължение на години, той е наш брат и ние го уважаваме.
Репортер: Ти ли си по-красив от Кенан?
Исмаил: Батко Кенан е по-красив.
Репортер: Какво е финансовото ти положение в момента? Искам да кажа, толкова ли си богат, колкото героя в сериала или не толкова много?
Чаатай: Благодаря на Бог, братко, добре съм. Искам да кажа, аз имам цели. Точно сега съм тук, което е толкова хубаво нещо. Но съм стигнал дотук и трябва да използвам възможностите, които се изпречват на пътя ми по най-логичния начин и да направя възможно най-много. Искам кажа, когато имаш възможност, да се възползваш. Така целите и мечтите са по-големи, и аз също имам няколко цели.
Репортер: Чаатай, скъпи, обичаш Фериха много в серията, обичаш ли я толкова много и извън сцената, в реалния живот обичаш ли Фериха? Искам да кажа, харесваш ли Хазал, тя хубава ли е, не характерът й?.
Чаатай: Хазал я харесвам много като характер, тя е много хубаво момиче
Репортер: Красива ли е?
Чаатай: Това няма нужда да се казва от мен.
Репортер: Не, но някои предпочитат ниски, някои предпочитат високи, някои средни. Искам да кажа, ти самият си модел в Турция, специално ти спечели Best model…
Чаатай: Тя е красиво момиче, с много точен характер, тя е едно много хубаво момиче, много добър човек, обаждаме се един на друг и говорим.
Репортер: Влюбен ли си (в нея) в реалния живот?
Чаайтай: (смее се) Ахх…, това е странен въпрос, приятел, нещо подобно едва ли някога ще се случи, ако стане, ще го кажа на нея.
Хубав ден.   bouquet

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 10:21 от ·٠•Snejka•٠·

# 587
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Добро утро, момичета.  Hug

Сиси, благодаря за хубавата закуска.
Снежи, на теб за превода. Снощи 5 минути се чудех на последните 2 реплики, дали го питат точно за Хазал или дали е влюбен в реалния живот, а последното изречение ме стъписа (аз неможах да си го преведа точно по този логичен начин, винаги превеждам дума по дума  ooooh!). Crazy

# 588
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile
Сисинка,благодаря маме за прекрасната закуска! Hug Hug Hug
Снежи,маме и на теб благодаря за превода на интервюто с Чаатай и компания! Hug Hug Hug
Лек ден! Simple Smile

# 589
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Добро утро! Hug

Сиси, Hugблагодаря за прекрасно поднесената закуска!  bouquet  bouquet  bouquet

Снежка, Hug за превода на репортажа!  bouquet  bouquet  bouquet

Меги, Hug

Лек и прохладен неделен ден, момичета! Heart Eyes

# 590
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug Hug

Сисито благодаря за закуската ,клипчето и хубавата песен  bouquet  bouquet  bouquet

Снежка благодаря за превода  bouquet  bouquet  bouquet

Лек и топъл ден ви пожелавам Laughing

# 591
  • Мнения: 180
Илда,Клоди здравейте Hug Hug
Благодаря и за снимките  bouquet

# 592
  • Мнения: 3
От интервюто си пролича колко е естествен  txtloves

# 593
  • Мнения: 180
Естествен и лъчезарен. Heart Eyes

# 594
  • Мнения: 0
Илда,Клоди здравейте Hug Hug

Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 10:51 от клоди

# 595
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Hug
Сиси,   bouquet Снежи.   bouquet
За финалната сцена също бях разочарована, че всички онемяха, замръзнаха на местата си и не реагираха, но после като се замислих стигнах до извода, че финалната сцена с изстрелите е само няколко секунди. Убедена съм, че със започване на 68 епизод, ще се разстроим, а защо не и да пророним по някоя сълза, защото тогава, ще видим реакцийте и обезумелите погледи на всички и, ще чуем ужасяващите писъци на Емир пред окървавеното тяло на Фери. Звучи ужасно, но все си мисля, че, ще видим всичко, което се е случило след изстрелите. Просто тази сцена беше финална и умишлено не ни показаха последиците от изстрелите и реакцийте на всички присъстващи, за да се чудим цяло лято дали Фери е ранена или е мъртва.

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 13:00 от Neidjal

# 596
  • Мнения: 21 201

Къде ли е тази обстановка, сигурно е в някоя болница?! newsm78


Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 11:47 от Neidjal

# 597
  • Мнения: 21 201


И една снимка от миналото лято за тези, които не са я виждали.

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 13:04 от Neidjal

# 598
  • Мнения: 21 201
Да изпием по кафе в компанията на ФЕмир.
Заповядайте. Hug

http://www.youtube.com/watch?v=6gfkNHKhhB0&feature=related





ЗА ДВЕ РЪЦЕ ...

За две ръце протегнати насреща,
земята бих до края извървял.
За две очи, като звезди горещи,
аз цялата си топлина бих дал.

За две слова, от мене вдъхновени,
най-хубавите думи бих редил.
За две сълзи, изплакани за мене,
аз всички океани бих изпил.

Как малко исках аз - по зрънце само,
по капка от далечен, чакан дъжд.
А ти дойде наистина голяма
и всичко ми донесе изведнъж.

Донесе ми от ветрове заръка,
пожари звездни, за да не тъжа,
от мъка - песен, а от песен - мъка
и аз не зная как, ще издържа.

Евтим Евтимов

# 599
  • Мнения: 0
Наде Hugблагодаря за следобедните удоволствия  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт