Лечителя Нуди Хасан от Варна

  • 2 794
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 328
Някой чувал ли е за този лечител и бил ли е при него ? Имам познати, които много го хвалят, но след като проведох разговор с него по телефона за здравословните проблеми на родителите ми, малко не съм много убедена в "способностите му".

# 1
  • Мнения: 0
Някой чувал ли е за този лечител и бил ли е при него ? Имам познати, които много го хвалят, но след като проведох разговор с него по телефона за здравословните проблеми на родителите ми, малко не съм много убедена в "способностите му".
Някой има ли актуална информация за този лечител?Ще съм благодарна ако дадете актуален телефон!

# 2
  • Мнения: 0
Сприятелих се с Нуди Хасан след като ми откриха тумор...Отначало бях мнителен.. Бях загубил всякаква надежда..До този момент не съм вярвал на никого. Както разбирате сега всичко е различно..Имам ентусиазъм и отново се чувствам от големите късметлии...След среща с него се чувствам зареден. Какво са едни пари дадени за здраве. Някои ще разберат и видят , че чудо е дори слънцето да изгрее. Ако не споделяте търпение и смирение значи не сте отворени за помощ.
Радвам се за тези , които ще се обадят на Нуди Хасан 0888212395 . Лекува с молитви и вода, която си занесете. Лекува и от разстояние. Мога да Ви разказвам много --чрез е-мейл.

Общи условия

Активация на акаунт