Ясновидци (врачки) - 12 тема

  • 274 890
  • 775
  •   2
Отговори
# 540
  • Sofia
  • Мнения: 4 115
Само да кажа-имало е някаква жена Динка от Банишора.Видях и доста ужасни отзиви за нея тук по едно време, но така или иначе, хората ходят каквото и негативно да е споделено във форума,та оказа се, че жената е починала, а тъй като телефонът й е публикуван по форуми, продължават да звънят,което не е ок  за близките й
.
Ако някой е имал намерение тя да бъде сред следващите, при които ще ходи, нека да го има предвид.

Само да попитам това да не е една жена която те кара да пишеш на листи каквото ти каже? Питам, защото имаше такава жена в Банишора, но ми бяха казали, че се казва Дида, или пък бъркам?

# 541
  • Мнения: 200
Само да кажа-имало е някаква жена Динка от Банишора.Видях и доста ужасни отзиви за нея тук по едно време, но така или иначе, хората ходят каквото и негативно да е споделено във форума,та оказа се, че жената е починала, а тъй като телефонът й е публикуван по форуми, продължават да звънят,което не е ок  за близките й
.
Ако някой е имал намерение тя да бъде сред следващите, при които ще ходи, нека да го има предвид.

Само да попитам това да не е една жена която те кара да пишеш на листи каквото ти каже? Питам, защото имаше такава жена в Банишора, но ми бяха казали, че се казва Дида, или пък бъркам?

Доколкото знам-да.

# 542
  • Sofia
  • Мнения: 4 115
Само да кажа-имало е някаква жена Динка от Банишора.Видях и доста ужасни отзиви за нея тук по едно време, но така или иначе, хората ходят каквото и негативно да е споделено във форума,та оказа се, че жената е починала, а тъй като телефонът й е публикуван по форуми, продължават да звънят,което не е ок  за близките й
.
Ако някой е имал намерение тя да бъде сред следващите, при които ще ходи, нека да го има предвид.

Само да попитам това да не е една жена която те кара да пишеш на листи каквото ти каже? Питам, защото имаше такава жена в Банишора, но ми бяха казали, че се казва Дида, или пък бъркам?

Доколкото знам-да.

Жалко...познаваше тази жена.

# 543
  • София
  • Мнения: 2 968
Момичета, искам да Ви попитам нещо, защото няма друг, свен Вас, който да ме насочи добре. Simple Smile

Предвидила съм няколко ''ясновидрски-визити'' в скоро време. Понеже отдавна не съм ходила на ''живи срещи'' искам сега да запиша всичките консултации с телефона си.

То е ясно, че скрито мога да го направя, но тогава не съм убедена в качествето на записа, който ще остане(не съм с някакъв свръх-телефон).

Мисля си, ако кажа, че искам да си запиша разговора и си го сложа пред мен, как ли биха реагирали ясновидките? Само за Искра мисля че съм чела назад в темите, че позволява.

Така, когато си го имам, после ще мога да го слушам обстойно и анализирам.

Вие процедирали ли сте досега така? Какво ви е мнението?

аз, конкретно, ходя с едни тефтери и пиша бясно, за да не изпусна нещо. Но за запис не съм се сещала Simple Smile

# 544
  • София
  • Мнения: 2 968
http://yasnovidka.weebly.com/index.html - за тази жена говорили ли сме?

# 545
  • София
  • Мнения: 23 049


Май не, или само сме я споменавали.

# 546
  • Мнения: 0


Май не, или само сме я споменавали.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Здравейте! Въпросната Василка Янакиева участваше в шоуто "Ясновидци".Аз не я харесах,от това,което видях.Създаваше конфликти и напрежение между другите участници,а и познаваемостта и беше повече налучкване.

# 547
  • Мнения: 1
Искам отново да споделя опит - този път с астроложката Галя от Варна. Нейният подробен писмен анализ на връзката ми с друг човек ( за в бъдеще) е много точен паралел на астрологическия анализ направен на същата тема от астроложката Ани от Пловдив (от която останах много доволен като поглед върху психологията, миналото и настоящото на тази връзка). Да знам, към много хора се обърнах, но просто този човек за когото става въпрос е важен за мен. Така че с две думи, освен Латина от София и Ани от Пловдив, които препоръчвам горещо, мога да добавя задоволство и от Галя от Варна.

# 548
  • Мнения: 863
За Ани от Пловдив и аз имам нови впечатления.Каза на моя приятелка, че мъжът, от когото се интересува, има от 2 месеца нова приятелка.Както и че ще приключи със заема си след 2 години и половина.Приятелката ми й каза, че няма да е след 2 г и половина, а след 3 години.После обаче си пресметна остатъка и беше впечатлена, защото се оказаха точно 2 г и 6 месеца.А вчера научи, че това за новото гадже е вярно.

# 549
  • Мнения: 1 339
Аз искам да споделя за Сирма. Преди няколко дни се чух с нея- нали отговаря безплатно на няколко въпроса по телефона. Не ѝ бях звъняла скоро. Предсказа ми светкавично три неща. Първо се опита да ме убеди в нещо, което аз много добре знам как е, тя ми каза, че е обратно на това, което аз знам и виждам, което беше абсурдно, но не исках да навлизам в спор. След това ми предсказа след две седмици да очаквам нещо да се случи по определен начин, а то се случи още вечерта същия ден по коренно обратен начин. За третата ѝ прогноза ще мога да напиша след два месеца.

# 550
  • Мнения: 0
Дали само на мен ми се струва странно това, че от трета тема Латина не е споменавана и изведнъж в една страница двама души, които много рядко се включват, горещо ни я препоръчват?   newsm78

# 551
  • Мнения: 1
Дали само на мен ми се струва странно това, че от трета тема Латина не е споменавана и изведнъж в една страница двама души, които много рядко се включват, горещо ни я препоръчват?   newsm78

Аз се регистрирах преди няколко седмици във форума и затова не съм се включвал. Казал съм си мнението от личен опит за 4ма души (не само за Латина) -  за 3 жени от 3 различни града за които е позитивно и за една ясновидка, за която имам дълбоки съмнения. И четирите не са често споменави в тези теми мисля Всичките съм ги питал по един и същи въпрос. Ако имате съмнения за Латина отидете при нея и после споделете тук, аз лошо за нея не съм чул и лично съм много доволен.

Аз трябва ли да бъда подозрителен за това че изведнъж има  страници с коментари за някакъв си ходжа например?

# 552
  • Мнения: 0
Съжалявам, Ironstone и моля за извинение  Praynig
Наистина нищо лично! Не исках да обидя никого.
Явно прекалено подозрителна съм станала от както ходя по лъжливи
ясновидци и ясновидки. Коментара  ти е много полезен. Не се отказвай
от темата. И без това толкова рядко тук се включват мъже. Проблема е в мен.
Sory.

# 553
  • Мнения: 0
nqkoi ima li vpechatlenie ot malina  nikolova -plovdiv ?ще се радвам много ако полу4а отговор

# 554
  • Мнения: 683
Дали само на мен ми се струва странно това, че от трета тема Латина не е споменавана и изведнъж в една страница двама души, които много рядко се включват, горещо ни я препоръчват?   newsm78
Ами освен да чиракувам при Латина друго не виждам,  Laughing що за абсурд.Аз самата миналата седмица се включих в тази тема поради стечение на обстоятелствата при мен и от тук ровейки из страниците научих за Латина,а вие ако сте подозрителна идете сама и се убедете и без това казвате че сте ходила по шарлатанки и сигурно сте дала много пари та няма да ви олекне джоба от още 30 лв,но поне ще е от полза.Единствено не ми хареса че конкретна информация за по нататъшни отношения с човека не даде.а на мен точно това ми трябваше,по скоро каза че много неща зависят от мен самата.Но всичко позна вкл.и самите отношения с половинката и други обстоятелства

Общи условия

Активация на акаунт