Бебеправене- тема 11 - нека видим всички двете чертички

  • 31 488
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 16
Честито на новата мама
preggo Пожелавам и сладко и красиво бебче     ylinfant                                                                                                                                                         dobreva.t   - Не се ядосвай мила. Това което е писано да се случи, никой не може да го спре newsm10 . То и аз всеки път си казвам, че няма да се разочаровам, но като видя червената усойница и рева та се късам.  Ние бебеправим вече година и половина и все още имам малка недеждичка. Стискам ти палци  и дано всички усетим радостта да бъдем мами.                                            

# 706
  • Мнения: 234
Айде стискаме палци  Praynig Знаеш ли кога е била О?

# 707
  • Мнения: 10

Защо не си купиш тестове за О, поне да си сигурна дали имаш такава, защото само по симптоми, не е сигурно  Peace
[/quote]
Никога не съм ползвала, но това е добра идея... Иначе аз скоро ходих на АГ и нямам никакви проблеми, но Божа работа... Simple Smile

# 708
  • София
  • Мнения: 973

Защо не си купиш тестове за О, поне да си сигурна дали имаш такава, защото само по симптоми, не е сигурно  Peace
Никога не съм ползвала, но това е добра идея... Иначе аз скоро ходих на АГ и нямам никакви проблеми, но Божа работа... Simple Smile
[/quote]
То само с преглед не може да се разбере, изследвания пусна ли ти? Ако има проблем с някой от хормоните как ще разбере, че ти няма нищо? За това най-добре с тестове за О и мерене на БТ, това ще те насочи ако има някакъв проблем  Peace Дано да нямаш и скоро да се похвалиш с двете чертички   bouquet

# 709
  • Мнения: 10
Галя Петрова 79 благодаря ти, мила! Много ви благодаря на всички много е хубаво да споделиш с някой, който те разбира и знае как се чувстваш.  newsm51 Галя, надежда винаги трябва да има иначе за къде сме без нея... Пожелавам ти още другия месец да ни зарадваш с добра новина  preggo  ylinfant

# 710
  • Мнения: 10
illusion__  ние се каним сега любимия като може да си вземе някой ден да си обърнем внимание и двамата и да си пуснем изследвания Simple Smile

# 711
  • Мнения: 607
Весето, не четох назад, ама да ти кажа, че и при мен 2 дни преди предполагаемия цикъл прокървих. Само по няколко капчици бяха на бикините и двата дни. Първия ден бях сигурна, че ще ми дойде и сложих превръзка. На втория ден вече започнах да се съмнявам, защото бяха само пак 2 - 3 капчици. И на първия ден от закъснението направих тест рано сутринта - за няма и минута се появи наситена втора черта!!!!!!
Пожелавам ти да я видиш и ти, както и всички момичета тук!!!!! Praynig

# 712
  • София
  • Мнения: 8 131
Норичка, благодаря. Все пак си мисля, че си е началото на цикъла, понеже си имам и болките в корема.
П.П. Явно наистина си ми идва. Този месец цикълът ми се е сбъркал тотално! Да минава и другия с нови сили!

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 17:26 от veseto87

# 713
  • Мнения: 172
благодаря ви момичета  Hug Hug,ще послушам док  и със свито сърце ще си пия оргаметрила- дано не попречи,ако съм забременяла...

# 714
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
И аз да се оплача от ужасен ПМС. А е само 9-ти ден от ЛФ. Дано да поизчака малко...

# 715
  • Мнения: 275
Здравейте, видях темичката и просто искам да ви кажа да вярвате и да не се отказвате. При мен първия лекар каза че не съм можела да забременея защото съм имала 50% изтичане на секрет от млечната жлеза,а другите 50% че съм с кистозни яйчници е оказа се некъдърник ,но успя да ми обърка хормоналната система както се изрази другия лекар пълна боза .При него се лекувах 1 година преди да забременея.Но друго е интересно на 11 ноември ходих на храма свети Мина там занесохме с майка ми една бебешка дрешка ,постна питка ,бурканче мед и червено вино.Всичко  оставихме там.На следващата година януари бях бременна с близнаци,което е и най хубавото нещо което можеше да ми се случи .Нищо не пречи да опитате, просто трябва малко да вярвате и в чудеса  bouquet

# 716
  • Мнения: 172
  Oha! станало време за нова тема  smile3508

# 717
  • Мнения: 231
Момичета здравейте! Забравихме се с вас,нямах никаква възможност да пиша !
Леле колко сте изписали .....
Нямам търпение да ви се похваля БРЕМЕННА СЪМ! ВИДЯХ ГИ  EFP
Толкова силно исках да ви споделя, но нямаше как , не можех да пиша!
Та така.... да разкажа , нали ви казах че ще излизам в отпуск от 23.08 / точно тогава трябваше да ми дойде/ Вечерта стягам багажа и започна едно зацапване , леко бежавко... и си викам " Айде , пак дойде... точно за отпуската Sad ...язък! "
На другия ден обаче това зацапване спря, а от М няма и помен , силно обнадеждена си викам: "Ще изчакам поне да стане 26.08 ..." И така ... добре, че бях на друго по- приятно място, с готина компания... неусетих как стана 25 вечера, лягам си аз и ми се гади, ама гади ужас.... На сутринта ставам с едничката мисъл: ТЕСТ, ТЕСТ И пак ТЕСТ! И правя го аз и  EFP , едвам изчаках милото да остане сам и му казах, а той радост... голяма!


ААААААААА, СУУУПЕЕРРР!!!!!!
Браво, момиче!!! Много, много, много се радваааам!!!!!! newsm51 smile3525 EFN EFN EFN  Party Time Tada  bigdance2
Честитооо! Лека бременност и здраво бебе за финал!
Браво на теб !
Чакай да ти посъбера малко от прашеца, че ми е много важно!!! newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79
Да ни държиш в течение задължително!
Браво, браво!
Сега другата седмица ще запиша час при докито .
Дано, всичко да е наред! Praynig
Целувки на всички от мен!   love001
Сега се връщам да ви чета , че доста му изпуснах края .
 

# 718
  • Мнения: 231
Хора, здрасти пак!  bouquet  bouquet
Днес ходих на фоликулометрия и сега е прибирам.
Имам ГОЛЯМ примордиален фоликул в десния яйчник!!!!
Днес ми е 11-ти ден. Доки ме вика на 16-тия да видим дали се
е пукнал....Сега утре, в събота, неделя и понеделник
са критични:)Simple Smile*** luvbed luvbed luvbed
След това отиваме на почивка и няма да мога да ви пиша.
На 16.09.2012 трябва да НЕ ми дойде лелята и точно
тогава ще се върна в БГ и ще ви пиша има или
не М.... Дано да няма, да няма, да няма Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Много съм щастлива и спокойна сега:)
Целувкиии!!!

# 719
  • София
  • Мнения: 360
cristalita честити две чертички, леко бременеене и прекрасен бебо на финала   bouquet
macoranka   fingerscrossed

Момичета, време е за новата тема 12

Общи условия

Активация на акаунт