Бързо времето лети, Септемврийче скоро при мама ще спи!

  • 25 853
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 510
Еее, bydik ти си нашия герой! Родила си 2 истински юнака, да са ви живи и здрави и много щастие и късмет!

Аз дрешките пера на 40 градуса, суша на слънце и гладя на края. За дезинфекция и от естетическа гледна точка. Аз и на баткото все още всичко гладя Simple Smile
Лигавници в болницата няма да вземам, може би 1-2 кърпички (носни кърпи от плат)

А за коликите- не знам дали се влияе честно казано чак толкова от нашата храна. Аз бих избягвала твърде много кофеин, алкохол, цигари и лекарства. Помня, че с баткото ядях много варено жито Simple Smile

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Честито на мама  bydik, мама kr1st1na86 и на мама  antonia79! Да са ви живи и здрави рожбите!

# 722
  • Мнения: 2 096
Алкохол и цигари са сторого забранени. Няма вече плацента, която да филтрира. Прасковите белени казват. Според мен мъха драни при директна консумация, през кърмата не би трябвало, но незнам. Кърмените бебета по правило нямат запек. Това че не ака няколко дни не е запек.

# 723
  • Мнения: 147
Не не са нужни, но поне кърпи за повръщано може да си вземеш. Такава е и идеята на лигавника, ако върне малко да не нацапа цяло боди, а само махаш лигавника и е сух. Да ви кажа за кърменето и оригването - мятайте по една кърпа на рамо, че цапат

Мерси, аз съм взела 2пелени за всеки случай, пък и там не може да няма.

По повод кърпата на рамо, тук се продават специални за целта  Laughing бебе-индустрията кипи...

# 724
  • Мнения: 2 096
 Laughing убедена съм.. най-обичам нещо, което изглежда най-обикновено и си има пояснителна бележка за какво се ползва Simple Smile

# 725
  • Мнения: 453
Честито на мама angel_bbb, Антония79, Кристина86 и Bydik!!! Да са им много весели и здрави децата!   bouquet
Мама Зайка, честит ден ден на теб и мъжа! Да сте ми живи и здрави - леле, големи празненства цял живот ще си имате през септември!   bouquet
Ева_82, не се притеснявай за малко бебе и шум - може бомби да гърмят около тях, изобщо няма да ги притесни - доста по-късно започват да се стряскат от шумовете, сега само глад и колики ги будят  Hug

# 726
  • Мнения: 1 445
Antonia79,Кристина,Bydik, newsm44 newsm44 честити ви малки мишленца!Нека бъдат истински щастливи и много здрави newsm51 smile3525

# 727
  • Мнения: 2 096
Melly.G чувам следобедно кафенце ти се пиело, та да те почерпя!

# 728
  • Мнения: 526
Скай, от твоето кафенце определено ще се възползвам  Whistling
Ние хубаво се размножаваме, ама нова тема кой ще пусне  newsm78

# 729
  • Мнения: 47
Честити малки съкровища на Тони, Криси, Ейнджъл и Бъдик - да са ви живи и здрави и да имате много поводи за гордост с тях  newsm30
Мама_зайка, честит рожден ден на теб и съпруга ти - още дълги години щастлив семеен живот и да се радвате на малките слънчица   bouquet

# 730
  • Мнения: 147
Laughing убедена съм.. най-обичам нещо, което изглежда най-обикновено и си има пояснителна бележка за какво се ползва Simple Smile

Съгласна съм, но това се казва Burp cloth (Burp=уригвам) и си има картинка, да не се обърка някоя като мене, дето през ум не и минава, че трябва всяка кърпичка да си има специално приложение  Laughing
Нали помниш оназ щурота за пишкащи момченца Wink




# 731
  • Бургас
  • Мнения: 420
Бъдик, да са ти живи и здрави момченцата!
Скай, оооооле-малеееее, ама да ти кажа май на чай ще го обърна

# 732
  • Мнения: 2 096
Нали помниш оназ щурота за пишкащи момченца Wink
Хаха да!

# 733
  • Мнения: 223
Мацки, аз се глася за тази нощ.
Днес се оказа едновременно телефона спрян за неплатена сметка, интернет също, и ТВ също, егаси купона. Добре че имам втори телефон, и той тези дни ме подсещаше, че е просрочен, но добре че работеше, да може тати да се разходи да се разплати. Представяте ли си да тръгнеш да раждаш и да не можеш да звъннеш на никой... тц тц тц

# 734
  • Мнения: 510
Момичета, хайде на новата тема и да излизам спокойно  Grinning

Нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт