Огледален свят по VOYO ~ тема 10 ~

  • 29 634
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 409








Скоро по БТВ


В ролите:





Продукция: Medyapim

Режисьор: Merve Girgin

Сценарист:Tılsım

Жанр: Драма






АНОНС :


Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.



VOYO.BG

Гледане на сериите на турски


Музиката от сериала






 

 




Старите Теми:

Тема 1, Тема 2, Тема 3,Тема 4 ,Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9



Feriha = радост, веселие, щастие, свежа, спокойна, любвеобилна
Emir = принц, държавен глава в някои ислямски страни
Cansu = жива вода
Zehra = жена със светло и бляскаво лице
Riza = съгласяване, доброта
Mehmet  = пророк
Hande = усмивка
Koray = пепелива луна
Seher = моментът преди да настъпи утрото
Gulsum = жена с кръгло, топчесто лице
Aysun = спокоен и уравновесен човек
Sanem = красавица
Haldun = вечен, безкраен
Unal = гласовит, надарен, известен
Hasan =добър, покровителствен
Azra = девица



Снимки от сериала:



Добавяне на картинка към профила,
 в подписа или в мнение, намаляване на картинка 





Hug Hug HugПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА Hug Hug Hug

# 1
  • варна
  • Мнения: 1 228
Аз ли ще съм първа  Hug
Благодаря за новата тема  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 277
Много ти благодаря, систър!

# 3
  • Мнения: 180
Снежи,маме ,благодаря ти ,че пусна новата тема newsm51 newsm51 newsm51

# 4
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Добре утро Hug
Благодаря за новата тема newsm51

# 5
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Fatih Aksoy Twitter :
 -Emir karakterinin baskasina asik olmadan tum sezon boyunca aci cekmesi sizi daha cok uzerdi,emin olun biz dogru seyi yaptik

 - Emirin ferihayi unutup baskasina asik olmasi sizi uzecek biliyorum ama emin olunki feriha emirin kalbinde yasayacak Sacma olan benim yaptiklarim degil,sizin dusunceleriniz ... YENİ ATMIŞSimple Smile alıntı

Добро Утро  Party Днес е големият денн  Hug

# 6
  • Мнения: 11 820
Добро утро  Hug Снежи мерси за новата тема   bouquet 

# 7
  • Мнения: 0
Да ни е честита новата тема и да ни е честит новият сериал, тъй като за мен днес ще започне нов сериал за съжаление  #Crazy

# 8
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Снощи заради тоя филм щяха да ме изгонят,тъй като гледах серията по нощите и се хилих с тоя Халил ми казаха,че съм се побъркала като него Joy Joy Не че е лъжа,но аз съм  по-скоро като Джансу.Тая вечер сигурно пък ще рева,но трябва да има равновесие.
Тоя Халил бил много смел,пък и езици знаел rotfImbo Ако не се беше намесила Ферия нямаше да могат да го съберат  fight ,а той щях да го смажа.Но Ферия трябваше да каже,че тоя я притеснява постоянно,а не да се кара на Емир.Тя се  притеснява,че му е навлякла неприятности,ми тоя лудия за какво само я причаква.Много добре направи Емир въпреки че наистина Халил ще се превърне в негов кошмар.Но накрая беше култово...И аз не искам да говорим за онзи психопат rotfImao

# 9
  • Мнения: 6 105
Здравейте,Фемирки!

Снежи,благодаря за новата тема  Hug

# 10
  • Мнения: 1
 waveyЗдравейте и то  мен  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet благодарности за новата тема

# 11
  • Мнения: 0
Скрит текст:
някой може ли да ми даде линк от къде мога да гледам show tv, защото от тези който са сложили момичетата в другата тема , никой не става  Sad

# 12
  • Мнения: 57
Да ни е честита новата тема и да ни е честит новият сериал, тъй като за мен днес ще започне нов сериал за съжаление  #Crazy


Да ни е честита  Hug
Със сигурност ще е като нов сериал, аз ще ви следя само коментарите по него, че за сега съм все още в разгара на връзката на Емирчо и Фериха  newsm51

# 13
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
някой може ли да ми даде линк от къде мога да гледам show tv, защото от тези който са сложили момичетата в другата тема , никой не става  Sad
Третия и петия работят без проблем. Ето петия линк от другата тема.

http://www.canlitv.com/?id=4

# 14
  • Мнения: 6 105
Скрит текст:
някой може ли да ми даде линк от къде мога да гледам show tv, защото от тези който са сложили момичетата в другата тема , никой не става  Sad
Третия и петия работят без проблем. Ето петия линк от другата тема.

http://www.canlitv.com/?id=4

И при мен така,също и втория!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт