Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 481
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 189
Благодаря ви момичета за подкрепата.Днес си взех защитата с 4, но и това е много, като се има предвид 2.50 на рецензията.През цялото време докато ми задаваха въпроси повтарях:
Благодаря ти!
Обичам те!
Съжалявам!
Прости ми!
А и през предните 2-3 дни, и о чудо:)
Хубава и спокойна нощ!  bouquet

# 556
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Честито. Няма значение с колко.

# 557
  • Варна
  • Мнения: 107
много интересна тема Simple Smile

# 558
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета!  bouquet

Днес, макар и доста изморена, се чувствам много заредена и щастлива. Simple Smile
Е да, но материалното ми състояние в момента не е много добро, как да привлека пари? Rolling Eyes

# 559
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Днес загубих жълти стотинки и си ги чакам обратно Simple Smile
Днес ми емного хубаво и приповдигнато Heart Eyes

# 560
  • Мнения: 1 351
Днес синът ми има рожден ден ! И да ми е жив и здрав !!! Няма да качвам снимки на изкушения , за да не ви разваля диетата   party023 bdbaloni

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 08:51 от klem4e

# 561
  • София
  • Мнения: 2 967
Днес синът ми има рожден ден - почерпете се ! И да ми е жив и здрав !!!

Да ти е живо, здраво и много щастливо   bouquet

# 562
  • Мнения: 0


tenderseducer , 4естито и за на пред много успехи  Hug
 
 

 

# 563
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
tenderseducer Честито!

Клемче, честит празник на малкият. Да е жив и здрав и много щастлив.


Гала , справяш ли се?

# 564
  • Мнения: 0
klem4e  ,да ти е живо и здраво син4ето,и много радости да ви носи   party006   Hug  bouquet
 

# 565
  • Мнения: 1
Делфина фон Ю.,, и ти изчезна на някъде - недей така бе жена - знаеш ли колко много ме зареждаш само като видя , че си писала .  Hug
     Ей, ме на трябва да преживявам труден според разбиранията момент от живота си , а ми е толкова леко и приятно , че......нямам думи да опиша. Сега водя малкият на градина - днес е трети ден и плаче , но вече поне не се тръшка както вчера и онзи ден - говорих със висшето АЗ на малкият , опитах се да ТЕС- ам но заспах Crazy. Разговарях си със Вселената - ей така измислих си го този ритуал...та май има полза.  Peace
  Днес ще си поръся малко монетки по пътя , а и през терасата може да си помятам по модел на Саморона и Делфинка.
 Червените гащи нещо ги домързя май - ще ги сваля и ще ги заредя наново с танци ..

Обичам ви момичета - неповторими феи сте и днес е един пореден чудесен , вълшебен ден   bouquet



Моля ти се кажи ми къде да открия този ритуал с червените....гащички
Делфина фон Ю.,, и ти изчезна на някъде - недей така бе жена - знаеш ли колко много ме зареждаш само като видя , че си писала .  Hug
Бях в дупка, бе, хора! Защо да ви вкисвам темата?

Делфина фон Ю.,
благодаря за полезния пост. А под загубване, може ли да се има впредвид , да  дадем парите на просяк, в църква. Или задължително не трябва да видим отсрещната страна?
Задължително. Идеята е наистина да хвърлим парите, а не да ги даваме за нещо, което смятаме за полезно. А иначе пак може да даваш, ако отвътре ти мърка Laughing

деа55, за гащите и въобще за Симорон може да четеш тук:
http://dreamland-bg.com/index.php/topic,2538.msg20145.html#msg20145

Аз пак да изразя благодарност за линкчето не мога да спра да чета чета чета ли чета. Има толкова интересни нещица Simple Smile

# 566
  • Мнения: 1
Днес синът ми има рожден ден ! И да ми е жив и здрав !!! Няма да качвам снимки на изкушения , за да не ви разваля диетата   party023 bdbaloni

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК.МНОГО РАДОСТИ И СБЪДНАТИ ЖЕЛАНИЯ Simple Smile

# 567
  • Мнения: 0
dpv , за сега се справям,4ета ви всеки ден ,и така ми действате успокояващо,знам 4е не съм сама ,и има други хора които се нуждаят пове4е от подкрепа,благодаря 4е  се сети за мен Hug

# 568
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден на Тошко, клемче!
Да расте здраво и щастливо дете, и да те дарява с много поводи за радост и майчина гордост!   bouquet

# 569
  • София
  • Мнения: 3 611
Здравейте, момичета!  bouquet

Днес, макар и доста изморена, се чувствам много заредена и щастлива. Simple Smile
Е да, но материалното ми състояние в момента не е много добро, как да привлека пари? Rolling Eyes

Ето един вариант:
РИТУАЛ ЗА ПАРИ
Извършва се при нарастваща луна. Много е добър на петия лунен ден. Вземете монета от 1 лев и 3 пъти повторете над нея "Отче наш":

Отче наш, който си на небесата, да се свети името Ти, да дойде царството Ти, да бъде волята Ти, както на небето, така и на земята. Дай ни днес насъщния ни хляб; и прости ни дълговете, както и ние прощаваме на нашите длъжници; и не ни въвеждай в изкушение, но избави ни от злото. Амин.

 После 3 пъти повторете заклинанието:
"Отивам на пазара като продавач, връщам се в самурени кожи, донасям у дома имане, дай Боже толкова пари, че да няма къде да ги държим. Амин."
Носете със себе си монетата един месец, после я похарчете и отново извършете ритуала. Ще видите колко ще забогатеете! Успех!  Simple Smile

клемче, честит празник! Много здраве и радост!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт