Козметика Pupa.

  • 15 139
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 417
В тази тема предлагам да поговорим за продуктите на италианската козметична марка Pupa.
Ползвате ли продукти на марката? Доволни ли сте от тях? Кои са вашите фаворити и бихте повторили и кои не? Откъде купувате продуктите?
Дано темата бъде полезна и забавна за вас и да изкарвате добре свободното си време тук! Hug  bouquet



Последна редакция: вт, 11 сеп 2012, 23:48 от densi

# 1
  • Мнения: 215
Мерси, densi   Hug  Пу аз първа  Laughing Аз съм много доволна като цяло от тяхната козметика и бих повторила пак и пак Simple Smile Сенките са им страхотни нанасят се с лекота и са много трайни просто ефектът много ми харесва,стоят много нежно ,не ме бива мн в обясненията  Laughing В момента имам  POCHETTE REBEL CHIC  Много исках PUPA DOLL SMALL но тъй като имах вече REBEL CHIC ,подарена от майка ми ,реших да и върна жеста  Simple Smileс
и на нея  много и харесаха.Сестра ми също полза Пупа  и тя е много доволна  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 718
Качествени дуо-сенки в перфектни за мен цветове,
смели глосове с нежен аромат ...
само хубаво за Пупа 4470

можеха да се постараят повече в лаковете и в пОлета на парфюмните фантазии, ноо... дизайнът им е номер едно! newsm24

# 3
  • Мнения: 215
Ето и есенната колекция  CHINA DOLL.Хвърлила съм око на ружа  Simple Smile
http://www.pupa.it/ita/Collection/collezione-autunno-2012.aspx

# 4
  • Мнения: 179
А къде в София се продават?

Винаги съм чела само хубави отзиви за тази козметика, но така и не съм ги намирала.

# 5
  • Мнения: 31 417
Продават се в магазини БЛИК. Има два на Витошка, единия до Зара и Адидас срещу съдебната палата и в кино Арена Запад, както и на още много други места.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 611
Включвам се и аз. Densi, благодаря за темата   bouquet

Пробвала съм някои неща на марката, като най-много харесвам глосовете. Просто са страхотни според мен - много блестящи, сравнително дълготрайни и с прекрасен аромат.

В момента освен гланцове, ползвам и техни сенки и хайлайтъри, които са просто страхотни. Не им намирам снимка в сайта, но по-късно мога да ги снимам, за да ви покажа за кои точно говоря.

# 7
  • Мнения: 54
Сега като се замисля, първата ми козметика беше на Пупа. Прекрасна кутийка с хубави, качествени сенки. Да не забравяме оранжевото червило с огледалце на опаковката, което присвоих от майка ми. От малка ме влекат ярки цветове.  Joy
Мерси за темата!   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 482
Харесвам козметиката на Пупа, ползвам единични сенки, палитри и лакове за нокти. Опаковките им са готини. Simple Smile

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Моя приятелка много ги харесва, аз не съм пробвала  Peace

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз съм ползвала спирали и червила на Пупа Peace Спиралите са хубави,но там критериите ми са много високи Wink и предпочетох Ланком пред тях Peace /поне ми паснаха повече на моите мигли WinkСлед отзивите тук,ще пробвам сенките и глосовете Peace

# 11
  • Мнения: 146
Опаковките им са номер 1 по сладост Heart Eyes Имала съм 3 техни палитри- едната е тази , другата е една с червената шапчица и третата беше с едно излегнало се мече Grinning Доволна съм от нещата, които съм опитала. Много са удобни и за пътуване според мен Hug

# 12
  • Мнения: 242
Айде и аз тук. Имах палитра на Пупа преди много време, когато се намираше само в магазините на кореком. На два етажа - единят с 12 вида сенки, другият с ружове и моливчета. Беше страхотна. Скоро не съм си купувала, защото нямам много време да търся къде се предлага, но сега благодарение на вас, момичета, вече знам и ще си направя труда да отида. Наистина е много удобно за път. Благодаря!

# 13
  • Мнения: 2 628
Имам на Пупа палитра, която не мога да намеря в нета, пудра и гланц за устни.Много съм им хубави нещата, от лаковете обаче останах разочаровна съхнат бавно и се лющят много бързо. Сенките и пудрите по нищо не отстъпват на скъпите марки.
Има още една италианска марка козметика Колистар, която не е много оценена в Бг.
Денси, ако разреши, че тя е автор на темата 6те е хубаво и тази марка да се обсъди и тя има невероятни попадения.

# 14
  • Мнения: 31 417
О да разбира се Колистар също е много добра козметика. Hug Коментирайте всякаква италианска козметика, която няма отделна тема. Сега ще направя тема и за Кико.
Ето я!
 Двете теми са по идея на sorriso:), на която супер много благодаря! Heart Eyes Hug  bouquet

Аз страшно харесвам нещата на Пупа. Глосове, червила, сенки спирали, опаковки, матрьошки, лакове, нещата просто те предизвикват да ги купиш.
При мен лаковете са много трайни и ми харесват цветовете им. Харесва ми много, че често пускат и нови колекции и то в час със световната мода като цветове и цялостна концепция.
Аз обаче се изненадвам, че марката е доста слабо популярна в нас. В Австрия и Словакия например на всеки ъгъл и задължително във всеки мол има огромни техни магазини с ужасно много стока и супер прилични цени. В България продуктите са доста скъпи и залежават доста по рафтовете. Хората погледнат и подминат. Виждала съм често намаления и пак не се продава добре.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 20:05 от densi

Общи условия

Активация на акаунт