Лидл ::18::

  • 82 364
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 44 115
хихихи, мерси Simple Smile може да пробваме и с тях, ако се престрашим отново Simple Smile

# 736
  • Мнения: 250
Лазаня приготвям с кори на Барила- без варене. Никога не ми се е получавала суха, рецептата на самата кутия е много сполучлива.

# 737
  • Мнения: 2 134
Купих корите "на сач" по препоръка от тук - тиквеника стана супер !
На опаковката има рецепта за "баница със сирене" и както спомена Лабрекс -
много сполучлива.Другата седмица ще я изпробвам.
Не зная защо на опаковката пише корите да се накъсат,така направих,но
си мисля,че биха станали и с навиване или греша ?

# 738
  • Мнения: 8 229
Аз се загледах в глобуса от брошурата. В понеделник ще ходя да го оглеждам на живо.
Ще ми се да купя един нов голям глобус за вкъщи. При майка ми още стои моят стар глобус, който е малко по-голям от лидълския, но е над 30 годишен и политическата му карта не е особено актуална в някои региони  Laughing. Беше любимата ми играчка от ранните ученически години и сега ми се ще хлапетата вкъщи да имат също хубав глобус.

# 739
  • Мнения: 22 867
.......Не зная защо на опаковката пише корите да се накъсат,така направих,но
си мисля,че биха станали и с навиване или греша ?

красива белла, и аз си го мисля за навиването, ама тая вечер пак ги накъсах! Laughing Ще пробвам и с навиване някой път, има време, като гледам как сме го подкарали на тия баници....... Heart Eyes Днес пак си купих хайвер от шаран, половинката хич не го харесва, а на мен на препечена филийка ми е чудесен. Heart Eyes И пак не можах да подмина топеното сирене с ананас. Embarassed ooooh! Купих и стелки, имаше три-четири опаковки останали, но имаше моя номер, взех от тези с вълната и тая вечер ги пробвах в гумените ботуши на разходката с кучо, добре са, пък в студа ще видим. Най-после и гъбата за петна си взех, досега къде гледах, все я подминавах, а днес я съгледах, че и намалена.

# 740
  • Мнения: 1 700
Сега правих баница с фините кори и кашкавалът, дето мухлясва "Galereux".  LaughingТолкова вкусна баница не съм яла.Който се чуди какво да го прави, може да пробва.

# 741
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
И аз съм взела кори Mr. Green

# 742
  • Мнения: 4 785
хихихи, мерси Simple Smile може да пробваме и с тях, ако се престрашим отново Simple Smile

Може и да не ги бланшираш, номерът е рагуто (болонезето) да е по-рядко, т.е. да има доста сос, той вари корите, ако е гъст могат да останат сухи, да. Слагаш на дъното сос бешамел, редиш кори - болонезе - бешамел (аз слагам и по малко настърган кашкавал, нищо че в оригиналната лазаня няма кашкавал  Mr. Green) и после пак кори, и т.н. Завършваш само с бешамел и обилно кашкавал (пак по нашенски  Laughing). Слагаш най-много 5 реда кори. Но рядък ли ти е сосът, няма как да стане грешка  Peace

# 743
  • Мнения: 22 433
От италианската седмица взех бисквитите с бадем (тези мъничките) и един бял сос с пушено нещо си...) Утре ще взема и някой от доматените, може ли да препоръчате?

# 744
  • Мнения: 3 415
По препоръки от темата купих от корите за сач и направих баница по рецептата от опаковката им тази вечер. На свои ред ги препоръчвам- щом аз успях да направя баница, която да има вид и вкус на баница  ooooh! значи са вълшебни  Laughing

# 745
  • Ямбол
  • Мнения: 1 641
От италианската седмица взех бисквитите с бадем (тези мъничките) и един бял сос с пушено нещо си...) Утре ще взема и някой от доматените, може ли да препоръчате?


Мирама, от тези сосове - http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_19569.htm
изпробвахме Sugo alla Siciliana – с патладжан и сирене Грана Падано, допадна ни.

# 746
  • Мнения: 22 433
Майола Бени, точно този бях се засилила да купувам. ) Ама щерката каза, че не го иска. Да ме питаш защо ли я слушам. ))))
Утре ще отида да си го взема.
Тя не ми даде и бисквити да си купя, нито едни не хареса. Аз все пак си взех.  Laughing
Не е лесно да преговаряш с 5годишна.-

# 747
  • Мнения: 1 986
Днес купих Кантучини с бадем http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_19590.htm
Много ми харесаха. Иначе и аз се презапасих с много сосове от тези по промоцията, но се чудя дали не сгреших, защото ето този сос http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4179_7698.htm е 99 стотинки и винаги можем да му добавим нещо от хладилника.

# 748
  • софия
  • Мнения: 25 461
Нека съботното пазаруване продължи в
Hug

Общи условия

Активация на акаунт