Пазаруване от miniprix.bg - 8

  • 35 743
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 759
ЕЕЕЕ,много се бързи,кога успяхте да разграбите белия панталоооон Crossing Arms

# 736
  • София
  • Мнения: 32
Не, не са широки - горе има по един пръст разстояние, когато си с дънки, поне при мен. Според мен са стандартна широчина не са плътно по крака, но не са и широки  Flutter
Дано се разбира какво казвам  Laughing
За разбиране,  се разбира  Hug , обаче  стандартната широчина е малко относително понятие за такива като мен с клечави крака  Laughing ... Ако ми кажеш , че си с тънък прасец, съвсем ще ми се изяснят нещата Simple Smile

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Аз преди малко получих ето тези в черно 37номер - Иларио Феручи.
Toche, а горе широки ли са много, че утре ще дойдат мойте и да съм подготвена психически от сега Laughing


Не, не са широки - горе има по един пръст разстояние, когато си с дънки, поне при мен. Според мен са стандартна широчина не са плътно по крака, но не са и широки  Flutter
Дано се разбира какво казвам  Laughing
Praynig Моля те, ако може  качи реални снимки. Отговаря ли си номера, защото отпред ми се струват стеснени? Как е кожата, изработката? И аз ги слагах и махах от кошницата и още им се чудя  newsm78

# 738
  • Мнения: 1 674
Може ли линк към ботите? Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 1 220
Довечера ще кача снимки, че сега съм на работа и няма как да го направя..
Кожата е хубава, но не е много мека, но пък иначе няма да седят добре според мен, ако са много меки. Изработката е добра, но печата на марката не е много еднакво поставен на двете обувки. Леки са и удобни - обух ги веднага щом пристигнаха и съм доволна за тия пари се екстра  Laughing.Да отпред са леко издължени. Аз нося 36 номер, но нямаше и взех 37 и са ми леко широки с тънък чорап, но ако сложа дебел ще са ок или ако сложа стелка. Довечера ще измеря дължината на стелката...
jully m, аз съм доста слабичка, и определено прасеца не ми е дебел  Laughing

# 740
# 741
  • Мнения: 435
.◦♥Toche♥◦., и аз благодаря за отзивите, и аз ги чакам - 37 номер. Wink

Общи условия

Активация на акаунт