В "Искам Бебе" ние се запознахме,но и в "Родени" заедно останахме :)

  • 18 888
  • 741
  •   1
Отговори
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
От "Искам Бебе" минахме през "Бъдещи майки" и се събрахме тук       24    момченца и         19       момиченца
                                                    
Родени 2009г
Огнян на мама Atadar
Ясен на мама Alcho

Родени 2010г
Михаил на мама Petiofi83
Елица на мама Alcho
                                        
Родени 2011г      
Габриела на  мама Forest veil
Яна на мама Atadar
Радостин на мама Me4koni
Константин на мама Аника_Б
Николина на мама *Teddy*
Светослав на мама Lady_V
Калоян на мама ЕлБиЕн
Ясен на мама Maria_1980
Красимира на мама Бенджолина
Калоян на мама SlunchoO
Зара на мама A_vagabond
Александра на мама jiorjita
Калоян на мама Jacobiana
Елеонора на мама Simona_S

Родени 2012г
Слав на мама Pospalancho
Борислав на мама Месечинка Виторога
Димитър на мама Pettesa
Ивайла на мама Roxanna
Пламен на мама F.A.T.E.
Tеодор на мама toni_St
Даниел на мама R@li
Ема на мама Benitabeni
Васил на мама Doni_M
Иглика на мама Ivap
Преслав на мама Плодче
Елисавета на мама Звездичка
Ема Мария на мама Mecani
Андриан на мама Beauty_
Алексей на мама Шехина
Анна на мама Карри
Рая на мама Imam nadejda
Лиян на мама Libra
Ваяна на мама Eti_1988
Борис на мама *Starlet*
Бонбонката  Simple Smile на мама Sarnia
Самуил на мама Linko5
Денчо на мама Danaeka
Белослава на мама Женя 83
Калин на мама la vie est belle

Последна редакция: пн, 17 дек 2012, 11:13 от pospalancho

# 1
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Като пускаща темата се записвам първа и ще я дооформям в движение,защото сега нямам много време.Дерзайте мили мои Hug

# 2
  • Мнения: 3 794
Втора  Hug

Чакаме Мецка съвсем скоро  Heart Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Запис и от мен.

# 4
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Оп и аз тука, Поспаланче мерси за темата, чаках я с нетърпение  Hug

# 5
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Поспала нче, много готина тема  Hug, да цопна и аз при вас с бебе Ивайла

# 6
  • Мнения: 2 802
И аз тук  Mr. Green  Hug

# 7
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Добро утро, хайде да я раздвижим темичката де, хайде първо да хапнем


И сега аз с най-малкото бебче да питам по-колко минути сучат вашите бебета?
Моето много бързо се насуква, за 10 минути и започва да спи, аз го будя и го зоря да суче поне 20 мин., като го презоря повече и повръща.През нощта се кърмим към 1 часа и към 5 часа, но всяка нощ часовете са различни.Иначе онзи ден му беше първата консултация, наддал е 300 гр. за 10 дена. и по 1 см. глава, гърди и ръст.
Много ми е объркано всичко с кърменето, нали е ново за мен, каката не можах да я кърмя.С Митко засега се справяме, въпреки че първите 5 дена от живота му е хранен изкуствено в болницата (с овча биберона Simple Smile ), когато го сложих за пръв път на гърдата и веднага засука.

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 09:07 от pettesa

# 8
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Петеска мерси за закуската ммм.
Да ти кажа различно е с кърменето.Моя сучеше в началото по 40-50 мин общо.Като стана на месец почна да се насуква за около 20 мин.Като стана на 2 почна да върти номера и започнахме да се храним по час и половина като в повечето време го разнасях да се оригва.Наддава ти обаче добре и ако спи по 2 часа примерно след това предполагам се нахранва.А и гърдите би трябвало да си показват.Усеща се ако ги е поизсукал и  са поизпразнени Whistling Ако текват преди кърмене споко ще мине.Аз ходех 3 месеца все мокра и нещата после се нормализираха.

# 9
  • Мнения: 2 802
Петеска ... ние в началото сучехме по малко с много дрямки и много на често  ooooh! Mr. Green Сега отново подремваме, но забелязвам, че се нацоква относително бързо ... на цица най-много 10 минути  Crazy Друг е впроса, че понякога след 1 час пак се сеща, че му се яде или лигави на гърдата ми. Според мен не се притеснявай ... то ще си покаже, пък и важното е бебчо да нддава  Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Поспаланчо, страхотна темичка!  bouquet Да се запиша и аз при вас, че в отчетните не мога да се впиша. Blush

Петеска, ние понякога сучем само 10-15 мин., а пък друг път 30-40 мин. Важното е бебчо да е спокоен, а за тази цел той самичък си определя, колко му е необходимо. Hug

# 11
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
И при нас е различно времето за  кърмене, но аз я държа докато не се откаже самичка и всеки път като мрънка също я слагам да суче, защото тя вече е на 3 месеца и усещам, че ако не го правя ще ми намалее кърмата. Но дори и да искам да я излъжа с биберон или чай не се получава, тя просто при мен не признава друго освен гърдите ми  Grinning

# 12
  • Мнения: 309
Здравейте момичета!
Много приятно ми стана когато видях темичката...с умиление си спомням времето преди година когато пишех в "Искам бебе" сега за жалост не ми остава много време за компа,но от време на време влизам да прегледам темата и да си припомня това време...
Фейтче хиляди  Hug за теб и малкият Пламен
Много се радвам за всяко момиче от Искам бебе,което вече държи в прегръдки своето бебе или го очаква с нетърпение Hug
Не на последно място Поспаланчо браво за хубавата тема  bouquet

# 13
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Може ли и аз тук  Hug
Поспаланчо,   bouquet за темата.

# 14
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Добре сте дошли всичките тук.Радвам се,че ви харесва идеята.Сега чакаме и Бенита да дойде(нали идеята беше нейна) Mr. Green а и нещо момичешкото присъствие е доста слабо Flutter

Общи условия

Активация на акаунт