Свалям не по грам, а с килограм щом се хващам аз с Дюкан

  • 44 217
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 57
Момичета, на мен ми е втори ден, а имам ужасно главоболие и ми е едно такова супер странно. Хем ми се яде, хем като погледна месо и ми се отщява яденето. Но ще устискам де. Дюкан казва, че от третия ден нещата ще се нормализират.

А пиеш ли достатъчно вода? Необходими са 0,35 гр. вода за кг. тегло. Много често именно липсата на вода води до главоболие, тъй като организмът се чисти. И един съвет от мен - готви си, приготвяй си всичко, което ти се яде. Има достатъчно рецепти и уверявам те, вкусно е. Успех.

# 721
  • Мнения: 8 328
А пиеш ли достатъчно вода? Необходими са 0,35 гр. вода за кг. тегло. Много често именно липсата на вода води до главоболие, тъй като организмът се чисти. И един съвет от мен - готви си, приготвяй си всичко, което ти се яде. Има достатъчно рецепти и уверявам те, вкусно е. Успех.

Благодаря ти! Да, пия много вода и чайчета без нищо. Готвя си, имам достатъчно време. Явно при мен началото ще е по-трудно, но пък за два дена свалих това, което трябваше да сваля за цалата ударна фаза, която калкулатора определи на 6 дни.

# 722
  • Мнения: 0
здравейте за 2ри път съм на диетата 1вият път свалих за 4месеца 38 кг но за 3 години си ги върнах от лакомия но сега се надявам отново да сваля  и този път да не се изложа  Sad

# 723
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добър ви ден  Hug
               Какво ще кажете за едно кафенце по обяд  Wink
                                   
                    Усмихнат зимен и режимен ден  Hug

# 724
  • Мнения: 24
Нещо не намирам из  доста от магазините в София извара на на килограм newsm78

# 725

Общи условия

Активация на акаунт