IMSI при док. Калчев и док. Семерджиева от Клиника Малинов

  • 64 115
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте. Скоро разбрахме, че с приятеля ми имаме репродуктивни проблеми. Направихме изследвания и се оказа, че при нас проблема е при приятеля ми. Диагнозата е Oligoasthenoteratozoospermia. Правихме изследванията в новата клиника Малинов. Консултирахме се с доктор Калчев и той каза, че най-добрият вариант за нас е новата процедура ИМСИ. При тях тази процедура минава по фонда. Моля ви дайте мнение за тази клиника и за докторите там. Не мога да открия никаква информация за тях, а ми предстой да подам документи за фонда.
Някой правил ли е ИМСИ или друга процедура в тази клиника?
Какъв е резултатът от проведените процедури?

# 1
  • Мнения: 16
Никой ли не се лекува при този екип? Нямате ли мнение за тяхната работа?

# 2
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Здравей , малко момичета ще могат да ти кажат нещо относно тази процедура, тъй като тя е по-нова и и за сега мисля , че се прави само в тази клиника , но доколкото знам е по-добрият вариант на ИКСИ , такаче е по-добре да се довериш на докторите който са с доста добро име в тези среди. Успех   bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 16
Здравей. Мен ме интересува и мнение за докторите. Добри ли са? Надявам се някои лекуващ се в тази клиника да се включи.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 363
потърси и второ мнение, виж поне още една-две клиники и тогава направи избор.

# 5
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравей. Мен ме интересува и мнение за докторите. Добри ли са? Надявам се някои лекуващ се в тази клиника да се включи.
екипа е нов и вероятно затова няма много мнения.

# 6
  • Мнения: 13
Здравейте. Скоро разбрахме, че с приятеля ми имаме репродуктивни проблеми. Направихме изследвания и се оказа, че при нас проблема е при приятеля ми. Диагнозата е Oligoasthenoteratozoospermia. Правихме изследванията в новата клиника Малинов. Консултирахме се с доктор Калчев и той каза, че най-добрият вариант за нас е новата процедура ИМСИ. При тях тази процедура минава по фонда. Моля ви дайте мнение за тази клиника и за докторите там. Не мога да открия никаква информация за тях, а ми предстой да подам документи за фонда.
Някой правил ли е ИМСИ или друга процедура в тази клиника?
Какъв е резултатът от проведените процедури?
Zdaravei Samotna, nie sa6to s majami sme v tazi nova klinika pri d-r Semerdjieva. Za sega sme dovolni, 6te pravim IMSI. Ako te interesuva ne6to po konkretno....pitai.  Simple Smile Sori za latinicata  Embarassed

# 7
  • Мнения: 991
Момичета какво става? Интересувам се от ИМСИ/ИКСИ/ИНВИТРО при д-р Семерджиева. Дайте повече подробности, до къде стигнахте? Успех и благодаря

# 8
  • Мнения: 13
Момичета какво става? Интересувам се от ИМСИ/ИКСИ/ИНВИТРО при д-р Семерджиева. Дайте повече подробности, до къде стигнахте? Успех и благодаря
Аз лично по-подробно за сега не мога да ти дам инфо, защото все още не сме правили процедура, но се готвим за имси този месец при д-р Семерджиева. А ти до къде си с нещата?

# 9
  • Мнения: 991
И при мен предстои до края на месеца да стартираме. Много разчитах, че ще намеря момичета с мнение за екипа и с повече история за тях (успехи и методи), но явно ще сме първите. Дано да сме им на късмет, а и те на нас   baby_neutral

# 10
  • Мнения: 2
Здравей , малко момичета ще могат да ти кажат нещо относно тази процедура, тъй като тя е по-нова и и за сега мисля , че се прави само в тази клиника , но доколкото знам е по-добрият вариант на ИКСИ , такаче е по-добре да се довериш на докторите който са с доста добро име в тези среди. Успех   bouquet  bouquet

Здравейте, момичета! Четох доста неща за ИМСИто, всъщност това е начин на селекция на сперматозоиди при по-голямо увеличение на микроскопа. Така се виждали по-добре дефектите и ембриолога избира най-хубавите, после ги инжектира в яйцеклетката (т.е. ИКСИ). В България не е широко разпространен метод все още, но доколкото разбрах и в новата клиника на Д-р Емин във Варна ще се прави такова нещо. Може да се обадите да попитате. Успех!   bouquet

# 11
  • Мнения: 4 660
широко разпространен метод все още, но доколкото разбрах и в новата клиника на Д-р Емин във Варна ще се прави такова нещо. Може да се обадите да попитате. Успех!   bouquet

Коя е тази клиника във Варна?
Интересно ми е къде работи д-р Емин сега Thinking

# 12
  • Мнения: 128
Здравейте съвсем нова съм и съжелявам ако въпросите ми не са за тази тема.Малко ми е трудно къде трябва да питам и за коя тема съм точно.От скоро ходя при д-р Семерджиева след като ми пусна хормони и резултатите се оказаха добри.На прегледа с ехограф нямаше нарастващи фоликули на 11 ден. Незнам на какво се дължи? Резултатите ми са 2 ден от мц lh-7.93,e2-49,fsh-6.32,amh-4.19,tsh-1.310,prolactin-117.9.

# 13
  • Мнения: 494
kikair

мисля че става въпрос за клиника Радост или нещо подобно, в средата на циг. махала - даже видях тема с тяхна обява някъде из форумите

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен. Ноември месец на миналата година бях в положението на търсеща отзиви и мнения за Д-р Калчев и Д-р Семерджиева. Въпреки многобройните двойки с репродуктивни проблеми и препълнената Клиника ,,Малинов'' не прочетох и не чух нищо за тези специалисти. Информация за тях имах единствено от пресата и от автобиографиите им на страницата на Клиниката. С мъжа ми се доверихме на Д-р Калчев, който ни впечатли изключително с позитивизъм а в последствие и с професионализъм. Екипът с който работи Д-р Калчев е страхотен. От първия ден знаехме, че сме попаднали на правилното място. При мен проблемът беше с тръбите, а при мъжа ми с морфологията, което доведе до ИМСИ. Протокола ми беше дълъг. Всичко мина нормално и сега съм с положителен тест. Същия успех желая на всички двойки от все сърце.
А Д-р Калчев и екипа му бих препоръчала на всички двойки. Изключителен доктор и още по-изключителен човек!!!

Общи условия

Активация на акаунт