Голямата тема за малките масла - 5

  • 61 739
  • 754
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 7 794

Последна редакция: пт, 11 яну 2013, 18:13 от Мун

# 1
  • Мнения: 54
Страхотна идея!   bouquet
Идея за анкета:
Изцяло ли използвате маслата, като грижа за косата и кожата, или вмъквате и готови маски и кремове?

Това като пример.  Peace

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема, инфото е идеално систематизирано   bouquet

# 3
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Моля, за мен беше удоволствие Simple Smile

Вече не мога да добавя анкета. И сега ме е яд. И аз си мислех за същото но защо се спрях   smile3537

# 4
  • Мнения: 3 342
Аз пък нямам достъп до систематизираната информация. Иска ми разрешение за достъп: You need permission to access this item

А по темата и въпроса - използвам маслата, наред с другата грижа за кожата под формата на козметика.
Най-често посягам към бадемовото масло, което използвам всяка вечер за почистване на грима.
Понякога вместо нощен крем използвам масло от сладък бадем, масло Витамин Е или такова от семки на шипка.
Добавям понякога от маслото от сладък бадем в крема си за тяло. Използвам зехтин и кокосово масло за косата си.
Въобще наскоро открих маслата, но определено вече съм им верен привърженик.

# 5
  • Мнения: 83
Аз също нямам достъп до информацията.Дадох заявка за достъп от моя профил, която Ели_дечкин трябва да одобри.

Ползвам и масла, и готви маски и кремове.
Понякога кожата ми става ужасно суха, тогава спирам всякаква козметика и се мажа само със зехтин, от който винаги оставам много доволна, наистина нищо не ми действа така добре.

# 6
  • Мнения: 21
Запис и от мен   bouquet
За съжаление и аз нямам достъп до информацията  newsm78 Пуснах заявка за разрешение , сега чакам Simple Smile
За маслата - ползвам бадемово , сусамово , кокосово , авокадо , зехтин - всичко това върху  косата си с масаж преди къпане (редувам ги)
Върху лицето си от всичко изброено ползвам само кокосовото и съм много доволна - кожата ми става много мека и нежна с него и не запушва порите Simple Smile . За тяло най-много ми допадат бадемовото и кокосовото .
Скоро мисля да пробвам и маслото от гроздови семки , както и шипковото за лице .
Готови маски и балсами вече не ползвам . Кремове и лосиони за тяло също - изцяло на масла и така кожата ми се чувства най-добре Simple Smile
  bouquet

# 7
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 754
Благодаря за новата тема!   bouquet
Уви, аз също не виждам систематизираната информация.

# 8
  • Мнения: 204
Аз ползвам и масла и професионална козметика за коса. Сега си чакам една голяма поръчка с масла и залягам да мажа. Косата ми е фикс идея, голяма борба водя за нея, но всеки луд ...

# 9
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Я пробвайте сега  newsm78

# 10
  • Мнения: 54
Всичко е наред! Страшно много информация, и благодарности за положения труд!   bouquet

# 11
  • Русе
  • Мнения: 7 794
 EmbarassedИ още три пъти да си боядисам косата черна, мозъка ми все рус ще си стои  Embarassed

Няма кой да  сложи отметката на "сподели"   ooooh!

Нямам пристигнали заявки  newsm78 Още ми е гъста мъгла тоя Гугъл  Embarassed

# 12
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Имаме анкета Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 413
Откакто ползвам натурални масла на лицето вместо крем,кожата ми е страхотна.Над горната устна имам 2 червени точки,спомени от акне.Как да ги премахна ? Praynig newsm78

# 14
  • Мнения: 54
Масло от шипка.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт