Начален учител за 2013-2014 - Пловдив

  • 925
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Има ли тук майки на пловдивчанчета?
Моля, препоръчайте ми начален учител за следващата учебна година 2013-2014. Учителите, които сега водят IV-ти клас, поемат догодина първолаците.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
За имане, има, но насочила ли си се към определени училища? то иначе е много общо. Поне кажи район.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
За кое училище става въпрос? Все пак сигурно имаш някакви предпочитания?

# 3
  • Мнения: 4
Има ли тук майки на пловдивчанчета?
Моля, препоръчайте ми начален учител за следващата учебна година 2013-2014. Учителите, които сега водят IV-ти клас, поемат догодина първолаците.

Да, иска ми се училището да е в центъра на града, защото тук живеем, но нали най-важен е началния учител ... Е, не говоря и за кварталите, защото нямам автомобил.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
Кое ти е училището по адресна регистрация? За някои от училищата в центъра има голям наплив и там имат разни критерии за прием.
За "Патриарх Евтимий" и "Душо Хаджидеков" адресната регистрация играе важна роля, ако нямаш други връзки.
Изброй училищата, които имаш предвид, то така никой няма да се включи с отговор.
Има и отделна тема за началните училища в Пловдив, може да я поразгледаш и да се ориентираш, че то ей сега ще започнат да се подават молбите за прием в първи клас.

# 5
  • Мнения: 4
Има ли тук майки на пловдивчанчета?
Моля, препоръчайте ми начален учител за следващата учебна година 2013-2014. Учителите, които сега водят IV-ти клас, поемат догодина първолаците.

Да, иска ми се училището да е в центъра на града, защото тук живеем, но нали най-важен е началния учител ... Е, не говоря и за кварталите, защото нямам автомобил.


"Патриарх Евтимий"
"Алеко Константинов"
"Душо Хаджидеков"
"Паисий Хилендарски"
"Д-р Петър Берон"
"Княз Александър I"

# 6
  • Мнения: 4
Никой ли не иска да ми препоръча начален учител за учебната 2013-2014 година в някое от училищата:

"Патриарх Евтимий"
"Алеко Константинов"
"Душо Хаджидеков"
"Паисий Хилендарски"
"Д-р Петър Берон"
"Княз Александър I" ? Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт