Препоръчайте начален учител от 2 СОУ - София 2013/2014!!!

  • 3 291
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
Септември е все по-близо! Подаването на заявления ще започне от февруари, та ми се ще да посъбера отзиви за това училище и останалите в район Бъкстон, Борово, Павлово и т. н. Ако някой знае имената на учителите, които ще поемат първокласниците, моля да сподели! Очаквам лични впечатления и препоръки както за преподавателите, така и за училищата, базата, удобствата и всичко, за което се сетите! Praynig

# 1
  • Мнения: 589
Никой ли няма впечатления? Странно!

# 2
  • Мнения: 5 255
Разгледайте в под форум Деца в училищна възраст

# 3
  • Мнения: 926
И аз ще следя темата. Вълнува ме същото. Много се чудя между 5 ОУ и 2 СОУ, но не знам кое да избера. Мисля си че и това да е близо до вкъщи също е от значение.
Мислила ли да отидеш в училището и да разговаряш с директорката, както и да разгледаш базата?

# 4
  • Мнения: 589
Със сигурност ще го разгладям и проуча, защото ни е най-близкото училище, но ако не ми хареса не знам какво ще правя. След празниците ще видя дали са ясни имената на учителите поемащи първолаците септември месец. Има някъде тема 2СОУ или 5 ОУ но е стара. Ще ми се прясна информация...

# 5
  • София
  • Мнения: 4 578
ЧНГ, момичета! Живи и здрави!

Сега виждам темата, ще питам нашите класни другата седмица и ще ви пиша. Ние сме във 2ро.

# 6
# 7
  • Мнения: 589
Побутвам темата. Mr. Green  Достатъчно е актуална и се чудя защо няма препоръки. Да не би пък да е пропадъщо това училище... Нито една мама на ученик във 2-ро ли не пише във форума  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 35
И аз се интересувам от училище за първолак в района. дано някоя мама сподели

# 9
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
за съжаление не мога да помогна с учител, който ще поеме първи клас, но аз завърших там английската гимназия. Много бях доволна от всички учители с много редки изключения и от тогавашната директорка. За съжаление тя вече не е между нас. Незнам коя е сегашната директорка и какво прави за училището, силно се надявам да поддържа някогашната слава на училището като много добро.
Успех на всички  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте, 4 госпожи ще поемат 1ви клас. Препоръчаха ми Ангелова, Ангелова и Видлишка/мисля, че такава беше фамилията/. Четвъртата госпожа не разбрах коя е, но била по-мекичка. А Видлишка вадела много силни класове!
Предполагам, че вече сте се записали, но .... нямах инфо до сега!
Успех на всички първолаци!

# 11
  • Мнения: 89
По добре мислете за 5-то. Съжалявам че записах детето си във 2соу.

# 12
  • Мнения: 25
Здравейте!Имам въпросче, ако някой знае нещо да пише.
В сайта на 2 СОУ пише " Срещи-разговор с родителите на 28, 29 и 30 май 2013 г.  –  по предварително изготвен график, който ще обявим до 15 май 2013 г. на входа на 2. СОУ и в детските градини на кандидатите в района."
Някой знае ли какво значи това, например ще бъдат изнесени списъци с деца имащи реален шанс за класиране?

Общи условия

Активация на акаунт