Британците, британците! - тема 72

  • 17 743
  • 741
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 245
Ъмм, щях да питам дали няма да актуализираме списъка? Някои хора отдавна не са се вясвали. smile3508

Данир, Пуц ми е обещала, че ако Дю се откаже от Роб, той идва при мен. Naughty Но бих ти отпуснала 1 косъм. Grinning
, което е различно от това да се вземе временно собствеността, нъл тъй е? или тук е друг форумния кодекс  Mr. Green

Бебе, няма да се редактирам отново-недовидяла за косъмът!


# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
Не знам какво ви става, обаче едвам смогвам да ви изчитам и вече трябва да се записвам в нова тема ooooh!

МИРИЕЛ
Алекс Петифър - Мириел (Джошуа Джаксън, Кийфър Съдърланд, Фил Киогън, Джейми Бамбър, Нейтън Филион, Триша Хелфър, Лиъм Хамсуърт, Джейми Дорнан, Стивън Амелл, Кевин Зергас, Джемима Уест, Джейми Кембъл Бауър, Лили Колинс, Даниел Лисинг)

# 17
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Пуци, Мерси за новата тема!   Hug

А , Роис ако се появи даже ще и дам цялата Соня , че да си ги събере с Кюсък  Laughing

Веднага я грабвам Соня  Heart Eyes , ако я даваш, много ще те обичам, да знаеш!  Hug

# 18
  • Мнения: 6 496
Роисчик , цялата е твоя  Laughing

# 19
  • Мнения: 9 095
Пуци, никой не изпищя- ще ми пишеш ли и Джош Боуман на сметката Blush да викам ли че е мой или тоз път без бой ще го дадете Laughing


Случайна, той той, не е лошо детето, пък и стил има Laughing


Мириел, четох ти списъка с такава скорост, че Джейми Бамбър го прочетох като Джъстин Бийбър ooooh! лягам си!

# 20
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Кафе, много, много, много ти благодаря!  Hug Черпя домашни бисквити

Скрит текст:

Сега с удоволствие ще си направя една актуализация  Mr. Green :

Анди Уитфийлд - Роис (Антония Томас, Нейтън Стюарт-Джарет, Джеймс Сътън, Хенри Иън Кюсак, Соня Уолгер, Мат Стоко)

Най-накрая ги събрах!


Ето я и тук прекрасна  Heart Eyes

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 883

Мури
, ако ви изглежда ужасена физиономията, това е Пилето, което ще бъде опърлено, задето пипа Рики Crossing Arms А ако е усмихнато - значи съм аз, изпаднала в пълен транс, че съм докопала най-накрая Рик Mr. Green

Бебе, не знам, зависи какво ще предложиш Wink

# 22
  • Мнения: 4 607
Амии, Гея, кажи какво искаш. Flutter

# 23
  • Мнения: 3 736
Колега, пусках нова тема.  Mr. Green И се хилих на некои вулгарни начинания, предприети от некои хора, дето името им почва с Нhahaha

# 24
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Абе, Кафе, Роис, ще ви ритна! Соня се дели с Бумър, не знам що цяла я размятате!  Tired

# 25
  • София
  • Мнения: 3 581
Излагаш ме Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 9 144
Абе, Кафе, Роис, ще ви ритна! Соня се дели с Бумър, не знам що цяла я размятате!  Tired

Не Сарки не е Соня, с мен Кафето дели Клер Форлани  Peace


Теди пиленце шефа демек Пуци пуска нови теми,
списъчетата са при мен така че внимавай с газенето на лука, да не объркам нещичко  Joy

# 27
  • Мнения: 9 144
Актуализация към 20-тодекемврийска 2012 г., 9:00 часа  Mr. Green :

 Thinking Безимотна, строга и справедлива и много, много Питърс:
Пуци

 Embarassed Най-скромните:
Колин О'Донахю - Силвето


Blush Скромните:
Джон Патрик Мур - Ники (Навин Андрюс)


 Wink Умерените:
Антъни Стюард Хед - НелиР (Брадли Джеймс, Уорън Кристи)
Макс Браун - Теди_e (Ману Бенет, Джош Боуман)
Джеймс МакавойЗлата с метлата (Саша Барън Коен, Дейвид Тюлис)
Джейсън СтейтъмАнели_с (Джейсън Айзъкс, Даниъл Крейг, Брет Тъкър)
Тим Рот - Кофеин (Джеръми Кларксън, Джеймс Мей и Ричард Хамънд)
Джонатан Рис-МайърсВаня (Рупърт Пенри Джоунс, Нийл Джаксън, Дейвид Петкау)
Ричард МадънЦецилия (Рей Стивънсън, Робсън Грийн, Чарли Хънам, Джеймс Пюърфой)
Катрин Зита Джоунс - Джия (Натали Имбрулия, Хийт Леджър, Крис Ванс, Пета Уилсън)
Стивън Мойър - НВ Зиса (Люк Мейбли, Тео Джеймс и Хинди-лав списъка на НВ)

*Дръж се, Индийо, Зиса те налази!


 Crazy Нахалните:
Анди Уитфийлд - Роис (Антония Томас, Нейтън Стюарт-Джарет, Джеймс Сътън, Хенри Иън Кюсак, Соня Уолгер, Мат Стоко)
Сам Хюган - Тинчето (Мишел Докъри, Лу Брейли, Лара Пулвър, Кейти МакГрат, Колин Морган)
Гари ОлдманПоля от слънчогледи (Джони Лий Милър, Кая Скоделарио, Кал Пен, Ейдриън Пол, Шон Бигърстаф)
Кристиан Анхолт - случайна непозната (Алън Лийч,  Ед Спилърс, Брет Тъкър, Роджър Корсър, Раян Картрайт, Доминик Пърсел, Йоан Груфуд-mr.Fantastic)
Джоузеф Файнс - Кафелате (Тайлър Китч, Емили Де Равин, Джо Андерсън, Риана, Рафи Гаврон, Шей Мичъл)
Том Фелтън - Мишето (Матю Луис, Даниъл Макферсън, Майкъл Дорман, Зоуи Вентура, Натаниъл Дийн, Уентуърт Милър)
Джак ДейвънпортRed Sonja (Матю Гуди, Джеймс Мъри, Джейми Оливър, Крис О'Дауд, Ричард Айоади, Сара Алекзандър)
Кристофър Нолън - Мячик (Гордън Рамзи, Нийл Бледсоу, Грант Баулър, Индиана Евънс, Брентън Туейтс, Том Райли, Адам Рейнър)


  #Crazy Свръхнаглите:
Сарказъм - актуализация *
Джой - актуализация *
Мури - актуализация
Плами - актуализация
Бейби - актуализация
Гея - актуализация
Бумър - актуализация
Мириел- актуализация


Споделени територии

Мара Общата (титуляр) – Сър Шон Конъри, Сър Антъни Хопкинс, Сър Мик Джагър, неСър Дейвид Бауи и всички господа над 60-годишна възраст съгласно решението на най-демократично гласуване!!!
А също и Едуард Майкъл "Беър" Грилс за всички екстремно настроени потребителки, като Мури има предимствотото на Първа пожелала го!

Мара Общата (дами) - Кейт Бланшет, Джуди Денч, Хелън Мирън
Мара Общата (дубльор) – Джеймс Марстърс (почетен британец)

*Сарказъм и Джой като най-видни анархистки в клуба, отказват да приемат решението от най-демократичното гласуване, да внимават само с революционния жар  Grinning
** Личностите, чиито имена са отбелязани в червено, са известни като силно териториални и склонни към насилие при проява на излишен интерес към ”заплютите” им. Подхождайте с внимание и от прилична дистанция. Смиреното възхищение отдалеч се приема на драго сърце, всичко друго правите на свой риск.

Последна редакция: чт, 20 дек 2012, 11:51 от Бумър

# 28
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Е, че Соня само с Кафето ли я делях?

# 29
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Абе, Кафе, Роис, ще ви ритна! Соня се дели с Бумър, не знам що цяла я размятате!  Tired

Според списъка вярно се дели, аз реших, че Кафе като я дава си е само нейна и не погледнах. Но се дели 66% от Кафе и 33% от теб  Simple Smile . Та, в крайна сметка, ще ме допуснете ли да притежавам нещо от нея или...   Rolling Eyes  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт