моля за помощ - кухо яйце

  • 6 136
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте момичета много съм объркана.Бременна на 5г.с и 5 дни отивам на лекар и той ми поставя диагноза кухо яйце.Плоден сак има ембрион няма,според него няма и да има.Нямам болки нито кървене.Та въпроса ми ако е кухо яйце каква трябва да ми бъде БТ защото моята още е висока и варира между 37.0 – 37.3 .Не трябва ли ако няма ембрион да е ниска?Има ли вероятност лекаря да греши?Благодаря предварително

Последна редакция: вт, 15 яну 2013, 20:33 от AnMary

# 1
  • Мнения: 2 052
И на мен ми бяха казали същото и след 3 дни ембриона се появи Simple Smile Отиди и при друг лекар за второ мнение  Peace Дано всичко е наред.

# 2
  • Мнения: 1 334
В 5 г.с. категорично да се каже, че е кухо яйце звучи малко несериозно.Трябва да се изчака още известно време.Но потърси второ мнение.

# 3
  • Мнения: 646
Изчакай още малко и отиди при втори лекар, в тези седмици е малко рано са се казва каквото и да е. Peace

# 4
  • Мнения: 10
Благодаря ви момичета на 21.01 имам час за друг лекар и се моля да чуя хубава новина че психясах вече от притеснения.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 104
Много рано си отишла.
Изчакай още малко и отиди при втори лекар, в тези седмици е малко рано са се казва каквото и да е. Peace
Peace

# 6
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Благодаря ви момичета на 21.01 имам час за друг лекар и се моля да чуя хубава новина че психясах вече от притеснения.

Сигурна съм, че всичко ще е наред. Просто 5г.с. е адски рано и е нормално да не се види нищо...но все пак не смятам, че е редно лекаря така да те уплаши  Tired

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
В 5-6г.с. е още много рано и е възможно нищо да не се вижда.
Изчакай поне 2 седмици и отиди при друг лекар, съветвам те да не се връщаш при този, който с толкова лека ръка и на толкова ранен етап, поставя с категоричност подобни диагнози.
Успех  Hug

# 8
  • Мнения: 3 241
И аз бих изчакала още известно време  Peace

# 9
  • в рока
  • Мнения: 1 119
И на мен ми е чудно как толкова рано може да се твърди категорично такова нещо.

# 10
  • Мнения: 5 393
Ще повторя мненията на момичетата- в 5-6г.с е рано да се ходи на лекар. Изчакай прегледа на 21ви. Успех!

# 11
  • Мнения: 1 334
Ще повторя мненията на момичетата- в 5-6г.с е рано да се ходи на лекар. Изчакай прегледа на 21ви. Успех!
Не е рано.Но е рано да се правят генерални заключения за развитието на бъдещата бременност.

# 12
  • Мнения: 5 393
Ще повторя мненията на момичетата- в 5-6г.с е рано да се ходи на лекар. Изчакай прегледа на 21ви. Успех!
Не е рано.Но е рано да се правят генерални заключения за развитието на бъдещата бременност.

Имам предвид, че е рано за сърдечен ритъм и всякакви други заключения.
Аз и двата пъти отидох в 6 г.с, единственото което се установи с ехографа е самата бременност, нищо повече.И че не е извънматочна.

# 13
  • Мнения: 1 334
Имам предвид, че е рано за сърдечен ритъм и всякакви други заключения.
Аз и двата пъти отидох в 6 г.с, единственото което се установи с ехографа е самата бременност, нищо повече.И че не е извънматочна.
Да, така е. Peace На мен в 5 г.с. видяха плоден сак и жълтъчно мехурче.И нещо друго, има огромно значение кога е била овулацията й.Ако е била малко по-късно, това променя картинката както е по учебник.

# 14
  • Мнения: 10
Още веднъж благодаря за надеждите които ми давате.Относно овулацията беше на 17 или 18.12 (засичана с тестове и БТ)при 29 дневен цикъл.По калкулаторите на 21.01 ще съм на 7 г.с и се надявам да чуя така желания резултат.Радвам се че ви има и помагате на всички.  А лекаря....... каза да отида след няколко дена но без да съм яла за да може упойката да ме хване и да ме изчисти.С думите си ми даде да разбера че не трябва да се надявам,беше твърдо убеден че ще ме кюретира

Общи условия

Активация на акаунт