За тези, които четат любовни романи №4

  • 70 219
  • 737
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Добре дошли в приказния свят на любовните романи Hug

Ето линк и към старите теми:

За тези, които четат любовни романи №1
За тези, които четат любовни романи №2
За тези, които четат любовни романи №3

Приятно четене Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз пак да попитам за мнения за Диамантеният залив. Ако не се лъжа, някой ми я препоръча горещо  newsm78

# 2
  • Мнения: 6 105
Здравейте!

Благодаря за новата тема   bouquet

Аз пак да попитам за мнения за Диамантеният залив. Ако не се лъжа, някой ми я препоръча горещо  newsm78

Еми то си е цяла поредица,ако искаш започни я отначало:

http://chitanka.info/serie/kel-sejbin

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 15:26 от romanti4ka

# 3
  • София
  • Мнения: 30 142
Да, аз прочетох "Разбивач на сърца" и ми хареса много. Започнах я малко от никъде, ама .... Crazy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Хоп и аз тук,взела съм си някаква книга Рим,моя любов но не съм я почвала още  ooooh!

# 5
# 6
  • Мнения: 12
Аз пак да попитам за мнения за Диамантеният залив. Ако не се лъжа, някой ми я препоръча горещо  newsm78

missence аз горещо ти я препоръчвам.Всички книги от поредицата са супер и даже мисля,че "Разбивач на сърца" беше най-слабата (поне за мен)
Иначе свърших  с  "Бебето е мое" но не знам какво да кажа. Първата половина не ми хареса изобщо и  на моменти я четях  по вертикалата, а втората....... става, но определено очаквах повече

# 7
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз пак да попитам за мнения за Диамантеният залив. Ако не се лъжа, някой ми я препоръча горещо  newsm78

missence аз горещо ти я препоръчвам.Всички книги от поредицата са супер и даже мисля,че "Разбивач на сърца" беше най-слабата (поне за мен)
Иначе свърших  с  "Бебето е мое" но не знам какво да кажа. Първата половина не ми хареса изобщо и  на моменти я четях  по вертикалата, а втората....... става, но определено очаквах повече

По заглавието ми е позната. За какво ставаше дума в нея  newsm78 Да не е за
Скрит текст:
един, който искаше да има дете и беше завел сурогатна майка в болницата. Там объркаха пробите и забременя една друга жена  newsm78

# 8
  • Мнения: 47 987
Не обичам много нови теми, че обикновено ги изпускам, ама ето, тази я "хванах"
Сега съм на фентъзи вълна, но за по-натам си търся нещо шотландско...мнения за Мая Банкс? Някой ако я е чел- на кой автор би я оприличил?

# 9
  • Мнения: 6 105
Единственото на Мая Банка,което съм си свалила е серията й: Kelly/KGI Series, но още не съм почнала да я чета.Толкова книги съм си набелязала да чета,че само май се трупат Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 337
Мисля тази поредица и аз да я започна щоом казвате, че е хубава  Hug

# 11
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
  bouquet за новата тема.

Аз нещо взех да си препрочитам старите книги и снощи си четох Има нещо в Сен Тропе - Елизабет АдлърPeace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 723
"Диамантеният залив" ми е една от любимите книжки ,така че силно препоръчвам и аз Simple Smile
В момента препрочитам Бюканан-Ренард на Джули Гарууд.
После мисля да си припомня тюлените на Марлис Мелтън.

"Бебето е мое"си го чакам на български.......от ИБИС обещават да го издадът ,но кога ни е ясно Crossing Arms Понеже съм страшно любопитна разрових и коментарите за тази книга са не много възторжени......но авторката ми е от любимите и си чакам.

От години чакам някой да издаде останалите книги от поредицата на Елизабет Лоуел за сем.Донован Crossing Arms
За който харесва съвременните романи, силно препоръчвам и "Кехлибарения бряг" и "Нефритовия остров".

# 13
  • Мнения: 624
Не обичам много нови теми, че обикновено ги изпускам, ама ето, тази я "хванах"
Сега съм на фентъзи вълна, но за по-натам си търся нещо шотландско...мнения за Мая Банкс? Някой ако я е чел- на кой автор би я оприличил?
Съмнявам се да не си ги чела, но все пак ако не си горещо препоръчвам серията "Проклятията на МакЛийн" на Карън Хоукинс. Перфектното преминаване от фентъзи към шотландци. Sunglasses

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Хоп и аз тук  Stuck Out Tongue Winking Eye Поръчах си едно Киндълче и с голямо нетърпение чакам да дойде,че да качвам книги и да чета на него  Blush На компа съм си свалила на Сандра Браун Лятна буря,нещо тежко ми изглежда ревюто на задната страница,как е,някакви отзиви  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт