Филорга - красива всеки ден!

  • 86 837
  • 746
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 35 952
Здравейте,
моля препоръчайте ми продукти на Филорга подходящи за 35 годишна възраст, мазна и акнетична кожа с първи признаци на отпускане (след отслабване) и бръчици. Благодаря!  bouquet

Sleep&Peel  - нощен крем
Тайм Филър МАТ - дневен и околоочен крем
Meso Mask - маска за лице

# 526
  • Мнения: 1 015
Здравейте,
моля препоръчайте ми продукти на Филорга подходящи за 35 годишна възраст, мазна и акнетична кожа с първи признаци на отпускане (след отслабване) и бръчици. Благодаря!  bouquet

Sleep&Peel  - нощен крем
Тайм Филър МАТ - дневен и околоочен крем
Meso Mask - маска за лице

  bouquet

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Искам да направя подарък на майка ми,която е на 50 години и има пигменти петънца по лицето-интересува ме кои продукти от избелващата серия са подходящи и как да ги прилага?
Иначе кожата и е леко суха,има само една бръчка между веждите  Peace

# 528
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!

Искам да попитам, ВВ кремът един нюанс ли е? Ако да- дали е повече светъл, или повече тъмен? Помня че АЛЕНА беше много доволна от него него, а е с доста светла кожа. Чудя се дали да не го поръчам.

Също така, има ли отзиви за http://www.pharmashopdiscount.com/en/filorga/25139-filorga-lip-s … 401351471100.html, заслужава ли си да се поръчва?  Thinking

Благодаря ви и доскоро!

# 529
  • Мнения: 2 188
Здравейте,
моля препоръчайте ми продукти на Филорга подходящи за 35 годишна възраст, мазна и акнетична кожа с първи признаци на отпускане (след отслабване) и бръчици. Благодаря!  bouquet

Sleep&Peel  - нощен крем
Тайм Филър МАТ - дневен и околоочен крем
Meso Mask - маска за лице


Тайм филър мат до колко е удачен за околоочната зона? Аз съм в размисъл за това, с мазна кожа съм и си го взех, но не знам дали да рискувам да го намажа около очите.

# 530
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Здравейте, момичета!

Искам да попитам, ВВ кремът един нюанс ли е? Ако да- дали е повече светъл, или повече тъмен? Помня че АЛЕНА беше много доволна от него него, а е с доста светла кожа. Чудя се дали да не го поръчам.

Също така, има ли отзиви за http://www.pharmashopdiscount.com/en/filorga/25139-filorga-lip-s … 401351471100.html, заслужава ли си да се поръчва?  Thinking

Благодаря ви и доскоро!
BB Кремът е в 2 нюанса- 01 и 02
И 2-та нюанса не са от най-светлите. Аз имам 02 но съм с по-тъмна кожа през лятото. В началото леко ми тъмнееше. Сега е добре, но вече имам известен тен.
Направих си един експеримент. Намазах си лицето точно през средата с 2-та различни нюанса- 01 лявата половина и 02 дясната. Ако искате ми вярвайте, но нямаше абсолютно никаква разлика. Нарочно карах поне 4-5 човека да ми кажата коя половина е по-тъмна, ако изобщо я виждат така. Резултата беше 50 на 50 Laughing

# 531
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
alex_jp, според мен не е предвиден за тази зона, особено при мазна кожа  Peace



Tuala  Hug бб-то е 2 нюанса  Peace , не прави маска и според мен  няма риск да направи плътен цвят, по-скоро се слива с тена  Peace

# 532
  • Мнения: X
Ок, благодаря ви за отговорите.
Не зная защо, но на мен в сайта на Фармашоп ми излиза само една опция, т.е. нямам избор... Затова и реших, че нюансът е един  Confused

# 533
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
мисля, че в сайта не беше като един линк с опция, а като два линка, два отделни продукта - 01 и 02  Peace

сега ще погледна и аз  Peace

П.П ето ги двата:

http://www.pharmashopdiscount.com/en/filorga/26002-filorga-bb-pe … 401353655744.html

http://www.pharmashopdiscount.com/en/filorga/26001-filorga-bb-pe … 401353655805.html

аз ползвам 01 - светлия  Peace

# 534
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Най-накрая дойдоха и моите Филорги - довечера ги започвам. Това чакане с посредниците е направо отчайващо. Дано поне резултата си заслужава.

И аз бих казала, че ББ-то 01 не е за много светли хора.

# 535
  • Мнения: X
a.l.e.n.a,  spinki, благодаря ви!


А нещо по- конкретно за Hyal Fefence?  http://www.pharmashopdiscount.com/en/filorga/26354-filorga-hyal- … ouverte-20ml.html

# 536
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
аз го ползвам  Hug какво те интересува  Rolling Eyes много фина текстура, ползвам го на почистено лице, под крема, но изчаквам малко, не ги нанасям веднага, т.е. почиствам лицето, нанасям hyal defence, после изчаквам минутки, някак дръпва, попива веднага и кожата иска крем и така, после крема и готово

не омазнява  Peace

за предназначението - предполагам си се информирала  Peace

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Ако е удобно пак да си задам въпроса   Embarassed
Искам да направя подарък на майка ми,която е на 50г. с нормална към суха кожа и доста пигментни петънца по скулите-кои кремове е удачно да взема и по-специално ме интересуват избелващите -в какъв ред и как се ползват (знам,че сега не им е времето,но като купувам мисля да взема всичко на един път).
Благодаря предварително!  Hug

# 538
  • София
  • Мнения: 35 952
Ако е удобно пак да си задам въпроса   Embarassed
Искам да направя подарък на майка ми,която е на 50г. с нормална към суха кожа и доста пигментни петънца по скулите-кои кремове е удачно да взема и по-специално ме интересуват избелващите -в какъв ред и как се ползват (знам,че сега не им е времето,но като купувам мисля да взема всичко на един път).
Благодаря предварително!  Hug


Mоето предложение:
- Sleep/Peel  - нощен, регенерира кожата, изравнява тена, заличава по-фините бръчки
- Iso Structure - хидратира и подхранва, но основно подпомага липидния слой и ще е по подходящ за суха откъм липиди кожа. Ако вземеш този крем ти трябва и околоочен
- Тайм-Филър  - може да се ползва и като околоочен
- Pigment Perfect- нанася се преди крема /дневен и нощен/
- серумът  MESO+  - нанася се под крема / много хубав продукт/
- маската   MESO-MASK

За подарък е подходяща и някоя от терапиите:
-  MESO-C  - с вит. С
- MESOTHERAPIST - с ролера
- LUMITHERAPIST - със светлина

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
denis_d,може и аз пак да попитам нещо? Blush Hug

Толкова ми хареса ''слийп и пийл'',че реших да подаря на мама крем за нейната кожа-на 53 години,комбинирана кожа която няма блясък и свежест,няма видими и големи бръчки,но пък продължават да  и излизат пъпки  Crazy Би ли препоръчала крем и за нея  HugИскам да я зарадвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт