Добър гинеколог в Стара Загора - 2 тема

  • 193 984
  • 860
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 213
Мили момичета, благодаря Ви за топлото посрещане, бързите отговори и пожеланията Ви!  Hug Бременността ми е много желана и чакана. След две годишна борба със стерилитета  в месеца, в който трябваше да започнем ин витро процедура, подготвихме куп изследвания и зачакахме да ми дойде, за да тръгнем на другия ден.....но ден, два, три та така до седми дни закъснение с огромен страх в сърцето направих тест, който беше с бледа втора чертичка - да, случи ни се ЧУДО - забременяла съм спонтанно. Точно това чудо, в което две години беше нездравословно да вярвам че може да се случи. ТОЛКОВА СЪМ БЛАГОДАРНА и изпълнена с надежда да износя и родя това прекрасно чудо! Simple Smile
Така, д-р Енчева е другия д-р, на който се спрях. За нея открих също малко, но само положителни отзиви. Единственото, което сметнах за предимство по моите критерии при д-р Начева е че работи в "Иван Рилски". Д-р Гидикова и д-р Кадирева също обмислях, но за тях срещнах и отрицателни коментари и в такъв случай предпочитам да се преориентирам! Ще събирам още мнения, които са ми толкова ценни, и за които безкрайно Ви благодаря!

# 361
  • Мнения: 186
Queen, така хубаво ми стана от поста ти, честито, нека да ти е много лека бременността!
За тези лекарки не мога да кажа нищо, освен за Кадирева, не от личен опит, но няколко приятелки никак не са доволни.
Аз ходя на ЖК при Ангелова, за нея също ще прочетеш противоречиви отзиви, но аз съм доволна.
Само,че тя работи с Ниамед - там изражда по уговорка.

# 362
  • Мнения: 296
iva_83 , преди 3 седмици, ми се наложи да лежа в АГ-то, и също много добро впечатление ми направи Трифонов. Ти в АГ- то ли мислиш да раждаш и този път?
Ако живот и здраве съм здрава и ми се решат другите проблеми и забременея отново пак ще родя в АГ - то. Аз съм доволна от отношението на персонала. Лекарят който ме прие беше много внимателен (  Embarassed не му помня името) Веднага му казах, че имам уговорка с д-р Трифонов и той ми каза точно какво да кажа на д-р Трифонов по телефона за разкрития и т.н. Така че си мисля, че дори и да нямах уговорка с лекар нямаше да има проблем с раждането. Акушерките, които бяха в родилна зала също много ми помогнаха. Родих с епизиотомия и си беше болезнено раждане, после и доста шевове ми направиха докато ме закърпят, но Трифонов ми сложи достатъчно местна упойка и не усетих нищо от шиенето. След това ми една от акушерките ми помогна и с началото на кърменето, така че аз лоша дума за АГ - то не мога да кажа!

# 363
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, момичета!
Съвсем плахо пристъпвам и аз в тази тема с въпрос, но и най-вече с много надежда в сърцето си, че бременността ми, която е съвсем в началото, ще е успешна до край, безпроблемна и на финала ще имам здраво бебче! Желая го на себе си, а и на всички Вас. Simple Smile
Та, четох, четох, много четох и благодарение на това мое любопитство и ест.най-вече на благодарение на Вашите съвети днес бях при д-р Тодоров, за установяване на бременност. И да, видя се плодно сакче в матката. На този ранен етап това е информацията и след 10 дни отново на преглед. С прекрасни впечатления съм от доктора и ако всичко дай Боже върви както трябва той ще е единият лекар, който мисля да след бременността ми. И тук вече идва питането ми, но кой да е втория, работещ със ЗК?! Докато четях много имена писах и задрасквах, писах + и - и на края май стигнах до заключението да е д-р Начева, но информацията за нея е доста оскъдна. Това, което ми "наклони везната" е че работи в "Иван Рилски", където евентуално мисля да раждам и все пак макар и само няколко мненията за нея тук бяха положителни. Моля ви, който чете този пост и има инфо за нея да я сподели. Ще съм безкрайно благодарна на всички Ви!

Здравей, Queen
Аз също хода при др Тодоров - изключителен човек, а по ЗК съм при др Пламен Янев в "Иван Рилски" - засега съм доволна и съм чувала само добри отзиви за него

# 364
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
iva_83 , преди 3 седмици, ми се наложи да лежа в АГ-то, и също много добро впечатление ми направи Трифонов. Ти в АГ- то ли мислиш да раждаш и този път?

Не знам с какво точно те е впечатлил, или по-скоро заблудил д-р Трифонов, но да припомня за тези, които са забравили и да съобщя на жените, които не знаят,  че това е нашият РЕПУБЛИКАНСКИ КОНСУЛТАНТ ПО АГ, който в далечната 2006г. във форума на "БИБЕРОН" беше споделил, че БЕЗ КОРУПЦИЯ НЯМА ЕРЕКЦИЯ........И ако тогава бях малко по-информирана нямаше да се оставя в ръцете му, сега ми се иска да го #2gunfire , но не мога да върна нищо назад.
След като станах жертва на това "светило" , мога да кажа на всички- бягайте далеч от него, дори да  е последния акушер-гинеколог в Стара Загора отидете в друг град, защото в този "доктор" няма нищо човешко! За лекарската професия само титли и звания не са достатъчни, трябва призвание и човечност, но за съжаление при д-р Трифонов тези качества липсват. За сметка на това  не му липсва нахалство, безотговорност и чувство за безнаказаност.
От личен опит знам, че някак успява да заблуди с поведението си, защото се  отнася учтиво с пациентките си, за разлика от някои свои колеги, но само това не е достатъчно.

Информирайте се преди да изберете!!!
Аз налетях на д-р Трифонов защото тогава не знаех до къде могат да стигнат нашите АГ-специалисти, търгувайки с човешки животи!!!
Не допускайте моите грешки!

# 365
  • Мнения: 25
Злати, нямам други наблюдения върху Трифонив, освен от контакта ми там в АГ-то. Така, че просто споделих, че ми е направил добро впечатление, но явно и мен е успял да заблуди. Аз не познавам много АГ-специалисти в Стара Загора и затова сега чета тук, и разпитвам познати и събирам инфо. Както знаеш обаче освен да се объркам тотално, друга полза не виждам от това четне и питане, защото колкото майки толкова и мнения. Пиша си тука имена срещу тях +, –, ама не ми става по лесно. Просто вече ми се реве. А за Трифонов, не съм решила , че ще раждам при него, просто така се случи , ситуацията ме срещна с него визуално, а с други лекари, освен Ангелова и Енчева не съм имала щастието или нещастието да се видя, може би от там произтича заблудата ми. На листчето ми срещу Даков има повече  +, но и – не липсва, но той пък човека получил инсулт, незнам дали работи още. Така, че продължавам да съм в неведение и съм по объркана дори отколкото бях в самото начало...... А нямам и голям избор, трябва да се огранича в избора си на лекар, до тези които работят в АГ-то, защото за съжаление нямам финансовата възможност да заплатя 1000 лв, за секцио в частна.............

# 366
  • Мнения: 296
zlatina71  Всеки се впечатлява от различни неща. Аз съм доволна от неговата работа и отношение. При Пламен Янев обаче няма да стъпя повече! Не знам какво си преживяла, но при такива крайни изказвания е добре да споделиш.

# 367
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Аз също мога да кажа че съм доволна от Трифонов.По стечение на обстоятелствата се наложи той да ми направи секциото.През цялото време си беше доста внимателен и люббезен. Кога д-р Даков е получил инсулт?Дано да се оправи-страхотен е Simple Smile

# 368
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
zlatina71  Всеки се впечатлява от различни неща. Аз съм доволна от неговата работа и отношение. При Пламен Янев обаче няма да стъпя повече! Не знам какво си преживяла, но при такива крайни изказвания е добре да споделиш.

Не мисля да споменавам подробности, защото историята е наистина отвратителна и няма как да бъда разбрана от хора, с професии различни от лекарската.
Ако ставаше въпрос за  грешка, щях да простя и да си кажа като много други  "щом съм жива-няма проблем". Но в моя случай  действията на д-р Трифонов бяха преднамерени, дори престъпни, нещо като наказателна акция, че не съм отишла първо в частния му кабинет и не съм дала или поне обещала рушвет. Укри от мен обективното ми състояние, не реагира адекватно, заблуждава ме нарочно и само след двадесет дни истината излезе на бял свят, но по възможно най- лошия начин.

Ако живеехме в нормална държава за такова нещо щях да го осъдя, но тук ако бях решила да заведа дело, щях да изгубя целия си живот в търсене на съдебни експерти и дори  да намеря, на всички е ясно какъв ще е резултата. ТЕ за това си позволяват такива действия- защото е безнаказано.
Ако искаш повече подробности, влез във виртуалния му кабинет, прочети коментарите ни и ще добиеш представа за какво става въпрос.

# 369
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Злати, нямам други наблюдения върху Трифонив, освен от контакта ми там в АГ-то. Така, че просто споделих, че ми е направил добро впечатление, но явно и мен е успял да заблуди. Аз не познавам много АГ-специалисти в Стара Загора и затова сега чета тук, и разпитвам познати и събирам инфо. Както знаеш обаче освен да се объркам тотално, друга полза не виждам от това четне и питане, защото колкото майки толкова и мнения. Пиша си тука имена срещу тях +, –, ама не ми става по лесно. Просто вече ми се реве. А за Трифонов, не съм решила , че ще раждам при него, просто така се случи , ситуацията ме срещна с него визуално, а с други лекари, освен Ангелова и Енчева не съм имала щастието или нещастието да се видя, може би от там произтича заблудата ми. На листчето ми срещу Даков има повече  +, но и – не липсва, но той пък човека получил инсулт, незнам дали работи още. Така, че продължавам да съм в неведение и съм по объркана дори отколкото бях в самото начало...... А нямам и голям избор, трябва да се огранича в избора си на лекар, до тези които работят в АГ-то, защото за съжаление нямам финансовата възможност да заплатя 1000 лв, за секцио в частна.............

Не се притеснявай, всички са професионалисти, могат и знаят, но някои са съвестни и отговорни и си вършат работата без уговорки, подкупи и т.н., а други няма де се снимат до теб ако не си им дал това, което очакват защото такъв им е морала .

# 370
  • Мнения: 25
Bubaaa_1, и аз не мога да ти кажа с точност за инсулта, но скоро е било, може би преди месец и нещо. Аз преди 3 седмици в Аг-то като лежах и разбрах за това. За сега се чува, че нямало да изражда вече. Но пък онзи ден една позната в 8-ми месец, която щеше да ражда при него, му е звъняла Ии той и е споделил, че в момента не е много добре здравословно, но другия месец да му звънне, за да се уточнят. Така, че по късно ще знам със сигурност, дали ще продължава да дарява живот човека. Дано бързо се възстанови 

# 371
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Дано да се оправи.....Още аз като раждах се говориже че няма да изражда вече.И спрягаха Трифонов за негов заместник  Thinking

# 372
  • Мнения: 0
Bubaaa_1, и аз не мога да ти кажа с точност за инсулта, но скоро е било, може би преди месец и нещо. Аз преди 3 седмици в Аг-то като лежах и разбрах за това. За сега се чува, че нямало да изражда вече. Но пък онзи ден една позната в 8-ми месец, която щеше да ражда при него, му е звъняла Ии той и е споделил, че в момента не е много добре здравословно, но другия месец да му звънне, за да се уточнят. Така, че по късно ще знам със сигурност, дали ще продължава да дарява живот човека. Дано бързо се възстанови 


Здравей, за др ДАков разбрах, че изражда само ако има предварителна уговорка с бременната, т.е. преди да излезе в болнични

# 373
  • Мнения: 25
Nikita_123 , в смисъ, че ще си изпълни ангажиментите, които си е поел, човека и след това вече спира, така ли ?  Weary Жалко , ако е истина...
А за доктор Енчева, някой нещо да ми каже, като инфо....добро, лошо всичко, че вече тотално затънах, идея си нямам какво да правя и при кой да ходя. Пак казвам държа да е при някой, който изражда в АГ-то, тъй като за раждане на частно, за съжаление пари не мога да си позволя. Там, са освен Енчева, Узунова, Трифонов и Стоянов...за тези знам.

# 374
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Nikita_123 , в смисъ, че ще си изпълни ангажиментите, които си е поел, човека и след това вече спира, така ли ?  Weary Жалко , ако е истина...
А за доктор Енчева, някой нещо да ми каже, като инфо....добро, лошо всичко, че вече тотално затънах, идея си нямам какво да правя и при кой да ходя. Пак казвам държа да е при някой, който изражда в АГ-то, тъй като за раждане на частно, за съжаление пари не мога да си позволя. Там, са освен Енчева, Узунова, Трифонов и Стоянов...за тези знам.


Знам,че и Начева изражда там.Можеше и тя да ми води раждането,но аз си държах на Даков.Макар че в последствие ме изроди Трифонов. Ти към кой се беше насочила?

Общи условия

Активация на акаунт