Ида от древността, отивам в бъдещето - Ямбол тема 23

  • 56 632
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 485
Нищо против предложените заглавия,но предвид темпото на изписване и до пролетта,няма да я изпишем,а зиме с лятно заглавие ще е нелогично,хайде помагайте  Praynig
Мда, и аз се усетих, че е така. Не знам другите градове как са, но нашата тема върви бавно.
Предложенията на Лиляна са добри според мен.

По -рано стана въпрос за един магазин брандиран с "Ганчев ". Ние сме на квартира точно до него и вчера мъжа ми влезе да види какво продават. Просто да споделя това, което му направи впечатление - белите Памперс са с около 5 лв по-евтини и Хип комбиотик, който ползваме при нужда, е по-евтин с 2-3 лв някъде. Може на някой да му е полезна информацията.  Peace
 Тази седмица и аз ще мина през магазина и ще огледам по-подробно и ще напазарувам Simple Smile

# 736
  • Мнения: 1 709
...
Разпитай дали този проблем не може да се оправи с хомеопатично лечение вместо с хормони.
...
При мен подобен проблем /чести гъбични инфекции/ се оправи с хомеопатия. От четири години не съм имала никакви оплаквания.
Ако човек реши да се лекува с хомеопатия, е добре да потърси информация и да се запознае какво представлява това лечение. Има хомеопати, които могат да задълбочат проблема и изписват гранулки за щяло и нещяло.

# 737
  • Мнения: 317
Работата си свърши и в Ямболската тема ти си отдъхни Crazy

# 738
  • Мнения: 205
Здравейте момичета! Прегледът мина и останах наистина доволна от отношението и внимателното преглеждане. Обяснява много и на разбираем език.
Благодаря за мненията и информацията като цяло!   bouquet

# 739
  • Мнения: 444
Здравейте момичета! Прегледът мина и останах наистина доволна от отношението и внимателното преглеждане. Обяснява много и на разбираем език.
Благодаря за мненията и информацията като цяло!   bouquet
Гери при кой лекар ходи?И с какво становище излезе той?
Дано в най скоро време всичко да отмине, стискам ти палци Hug

# 740
  • Мнения: 205
д-р Янчева.
Ходих по препоръка на ендокринолога д-р Бербатов. Т.к съм с инсулинова резистентност и мисля, че бях споменала, че хормоните ми са на някакви стойности, които не са много нормални той прецени, че трябва да мина преглед при АГ за СПКЯ. Е, имам кисти на десния яйчник. Разбира се и кандидата ми си стои след толкова хапчета.. Simple Smile

# 741
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604




                Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт