90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 212

  • 26 520
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 067
Хей хей много сте бързи Simple Smile
Аз прочетох само първа страница, че едно ревящо изшарено бебе е на моите грижи, но сега спи (Колко прекрасно!) хахах
Та аз пък не съм съгласна с казаното за женските тела и ражданията. Всичко си зависи от структура, тяло, психика, воля, мотивация и тн и тн и тн. Има достатъчно примери как раждали жени, заели се сериозно със себе си изглеждат в пъти по добре от колкото на "младини" . На морето се запознах с една мадама на 37 години с 3 деца, най малкото от които беше под една годинка - мацката имаше такова тяло и така оформен корем, че може да сложи в джоба си половина 17 годишни момичета Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 517
ьз не съм се разписвала днес но от 2 дни се чувствам ужасно подута, имам +сове от нищото а днешния направо ме изкара извън нерви...вярно снощи хапнах смесено, но не го бях правила от седмици.....ще видим утре какво ще е Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 11 552
Някой няма ли да поразсъждава над моя въпрос за картофеното нишесте? newsm78
Country, ще си чукнете яйчицата със семейството по скайп  Hug

# 48
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте! Hug
Днес ми е първи воден ден.  Crazy
Превъзходно се справям до момента , пийвам обилно
водица и влизам в преразход на тоал. хартия и вода
за WC. Mr. Green Утре ще видим кантара какво ще отчете.  Peace
Лека и режимна вечер на всички! Hug

# 49
  • Мнения: 3 425
Въглехидратен ден днес...малко не бях довидяла,но веднага се поправям със сладката вечеря...миналият път повотрих супата с ориз ахахахаха
Не знам дали съм разбрала правилно, но предишния въглехидратен ден си яла супа с ориз за обяд и за вечеря, понеже не си прочела за сладкото? Ако е така, си в нарушение (и то доста сериозно), защото оризът се яде в ден за варива, не за въглехидрати.


да, обърках ....ядох го в ден за варива,но ми се струвааа толкова отдавна,а са само 6 дни от началото  Blush Blush Blush ,но пак си ядох макаронките в доматен сос и вечерта  Mr. Green ,но вече няма да се прекарвам  Joy Joy Joy
...за другото  Hug  Hug  Hug  офффффффффффффффф   Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 3 425
Някой няма ли да поразсъждава над моя въпрос за картофеното нишесте? newsm78


върнах се да изровя въпроса и в каква връзка,че напоследък съм съсредоточена върху основните неща,а и не винаги се изказвам,че още не съм съвсем наясно....вярно е,че не би трябвало да е проблем.....на Жанета и беше във въглехидратен ден  Peace Peace Peace ,но по принцип в лютеницата не съм чувала да има картофи  newsm78 ...по/често го слагат като сгъстител  Peace

# 51
  • Мнения: 601
изпуснах ви за няколко дни и айдеее нова тема  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 22
Благодаря за инфото ще се старая да не пропускам закуска,чак да не повярвам,че нямам апетит,ама то винаги имало първи път Simple Smile вече вечерях  няколко бисквитки,шоколад не ми се яде,но да видим до 20.00 може и друг акъл да ми дойде  Grinning ще се тегля отново след утрешния плодов ден...надявам се тъй като имам доста за сваляне да се похваля с добри резултати  Praynig

# 53
  • Мнения: 2
Отново ви моля за съвет прекарах тежък грип и се наложи да спра диетата за около 10 дни.Сега незнам какво да правя:дали да продължавам каквото ми се пада или да почвам от начало.Моля ви дайте ми съвет,изкарах до  30 и някой ден.Благодаря предварително.

# 54
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Отчет за вечерята: гювече със сирена, кашкавал, зеленчуци (чушка,домат) и зелена салата.
Все не успявам да я докарам по-рано от 19,00 - 19,30 ч. Sad, Първо - пазаруване, разходка с детето след детска градина, после бързам да сготвя за него и за мен все не остава време. Успокоявам се, че поне е режимна.

Неродена мома, доколкото си спомням, картофеното нишесте се коментираше в контекста на употребата на лютеница в белтъчен и бобов ден. И в тази връзка стана ясно, че лютеницата, която съдържа картофено нишесте, е режимна само за въглехидратен.
Дано не бъркам, де  Laughing Аз не съм ѝ голям почитател и не съм се зачитала подробно  Laughing

# 55
  • Мнения: 256
Отново ви моля за съвет прекарах тежък грип и се наложи да спра диетата за около 10 дни.Сега незнам какво да правя:дали да продължавам каквото ми се пада или да почвам от начало.Моля ви дайте ми съвет,изкарах до  30 и някой ден.Благодаря предварително.

Аз ако бях на твое място щях сама да взема решение дали да почна отначало, дали засиля имунната система преди да започна, или да продължа ... всичко зависи от това как се чувстваш. След като е било грип, тоест вирусно заболяване, най-вероятно не си пила антибиотик, което е добре. Прецени как си и давай смело напред, каквото и да решиш, тук е мястото за подкрепа.
Аз лично при грип много отслабвам, но тази година, да чукна на дърво, не ме тръшкал още ...

# 56
  • София
  • Мнения: 12 561
Неродена мома, доколкото си спомням, картофеното нишесте се коментираше в контекста на употребата на лютеница в белтъчен и бобов ден. И в тази връзка стана ясно, че лютеницата, която съдържа картофено нишесте, е режимна само за въглехидратен.

Лютеница с картофено нишесте не е режимна за въглехидратен ден.

ПетяНаско - продължаваш нататък от деня, в който си прекратила диетата.

Духчева, като родиш, ще си говорим по темата пак. Това едно. Второ - всичко е и въпрос на структура, ген, време и пари. В тази последователност. Особено, след като родиш.

# 57
  • Мнения: 11 552
Защо, Нана?

# 58
  • Мнения: 292
 Днес плодчета и се надявам утре кантара да действа в добра посока,че направо....Сутринта за пръв път ми се случи да имам + след въглехидратен.Знам,че е нормалко,но.....
Днес:
-2 бр. киви
-50 гр. сурови бадеми и индийско кашу
-2 банана
-1/2 ананас

# 59
  • София
  • Мнения: 12 561

Кое защо?
За лютеницата ли?
Ами защото картофите се ядат във варивата. Няма как да ги ядеш във въглехидратен и да си режимна. Реално това са картофи на прах.

Общи условия

Активация на акаунт