Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 29 ~

  • 45 274
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Хи хи добро утро от мен...


# 76
  • Мнения: 0
Илда HugГалка Hug  bouquetДеми Hugчети джанъм и скачай долу Heart EyesНадя Hug
Капризче Hugтенкю Heart EyesЛудосче Hugхи хи  bouquet

# 77
# 78
  • Мнения: 0
Забравих Rolling Eyesвидях една ЕзелоЕйшанка Heart Eyesдобре дошла Hug

# 79
  • Мнения: 6 105
Рени  Hug До кой януари казваш?  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 11 820
Хола  Hug Вани,Деми,Клоди,  bouquet хубав ден и днес охладете страстите  Mr. Green

# 81
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

А така сега...това гледали ли сме го или не...? До къде свърши първи сезон по Войо тогава я ми припомнете когато го гледахме с мъките???  newsm78  newsm78

Хахха и ако е до януари 2014 добре Simple Smile

# 82
  • Мнения: 474
Надуфка благодаря  bouquet
Нашето мило БТВ Mr. Greenне дава ли информация за втори сезон кога ще го качат?

# 83
  • Мнения: 474
Безумналудост това са оригинални епизоди със субтитри момичета са го превеждали когато се е давало по турската телевизия а нашите хубосци са го нацъкали нарязали както си искат .

# 84
  • Мнения: 0
Рени  Hug До кой януари казваш?  Mr. Green
JoyОле объркала съм  bouquet

# 85
  • Мнения: 21 201
Здравейте Hug в новата тема и благодаря за кафенцата.
За първи път ставам свидетелка на подобно явление във форума, тема и малко от другата за едно денонощие.  Shocked ooooh!Едва ли има друг сериал в целия форум, за който да се изписва тема, че и малко от следващата за един ден, едва ли, но как иначе. Вече ми е трудно на темпото Ви,  Rolling Eyesвремето ме притиска, а докато Ви изчетох в старата тема.......... #Crazyопределено е имало нужда от червена точка с надпис+18. В миналото имахме случай, в който приятеля на една съфорумка се присъедини към нас и скри дори от нея, беше екшън и половина близо два, Joy разкрих го още преди другите да са се усетили, че и дори самата съфорумка, таааааа, мили ми дружки, внимавайте какви ги пишете, че да не се появи и нечие мъжленце в темата под прикритие. Joy
Ренкаааа, благодаря ти за новата тема.   bouquetsmile3525 newsm51

# 86
# 87
  • Мнения: 0
В миналото имахме случай, в който приятеля на една съфорумка се присъедини към нас и скри дори от нея, беше екшън и половина близо два, Joy разкрих го още преди другите да са се усетили, че и дори самата съфорумка, таааааа, мили ми дружки, внимавайте какви ги пишете, че да не се появи и нечие мъжленце в темата под прикритие. Joy

HugТова ще ми е интересно  hahaha hahaha

# 88
  • Мнения: 6 105
Наде,  Hug сещам се за какво говориш Simple Smile Ние "старите" си имаме едно наум,другите да внимават  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 0
Снежи Hugза теб Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт