150 ОУ „Цар Симеон Първи” в София Дружба 2

  • 13 259
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Моля Ви за мнения и препоръки за въпросното у-ще 150 ОУ „Цар Симеон Първи” . Най вече ме инетересува подготвителната група и началните учители. Много благодаря.

# 1
  • Мнения: 1
Здравей Срамежливка!
И мен ме интересуват отзиви за 105-то в Дружба или за 163-то в същия район.
Тази година ще сме първолаци.

# 2
  • Мнения: 911
Може би е 108 СОУ, а 105-то е в Дианабад.

# 3
  • Мнения: 572
Здравей Срамежливка!
И мен ме интересуват отзиви за 105-то в Дружба или за 163-то в същия район.
Тази година ще сме първолаци.

Здравей,
за 163 ОУ мога да кажа, че вече не си струва. Голямата ми племенничка е там вече в трети клас. И мога да кажа, че сестра ми е крайно не доволна. Госпожата явно показва симпатиите си към деца или родители. Naughty На някои деца има виси на главата на други изобщо не им обръща внимание. Naughty Предложения трудно биха се приели....... Като пример имаше предложение да се направи общ e-mail на класа и на него учителката да праща допълнителни упражнение и домашни, защото винаги има някой, който отсъства. Peace Тя каза ми ще видим дали ще има смисъл. ooooh! Ама не се замисли, че реално тези деца които отсъстват няма да изпускат материал. Peace

Аз за това се интересувам от 150 ОУ. За по малката и за моята принцеса от сега събирам инфо  Mr. Green
Говоря за това 150 ОУ

# 4
  • Мнения: 572
Побут на темичката  Rolling Eyes

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 465
Аз мога да кажа и за двете училища- освен, че живея между двете, освен, че моят син учи до четвърти клас в едното, сега чисто професионално работя по проект УСПЕХ и с двете.
Накратко- за начален стадий и двете са добри, нормални квартални училища, с нормални учители за нормални деца.
Когато аз избирах училище, беше водещо сътрудничеството на 150-то с МЕНСА - адски ценни бяха тези часове, но са минало....В момента базата на 163-то е по- добра във всички аспекти. Стига, разбира се, да не очаквате, че всеки преподавател ще гледа наследника Ви със същото обожание, с което и Вие Confused Според мен е от първостепенно значение първото училище да е близо, децата да са тези от площадката, с които всеки ден са си играли в градинката, защото се създава общност още от най- ранна възраст и страховете се преодоляват много по- лесно, когато имаш приятел, а, съгласете се, адски стресиращо е да тръгнеш на  училище....Постепенно навлизаш в час и почваш да търсиш други предимства след първи, след втори, след трети ... и прочее клас.
Тогава избираш училище отново.
Та....ако съм се разводнила, просто не тръгвайте предубедено към никое училище- което и да изберете, няма да сгрешите.
Нашето образование не е така лошо, както го представят.

ПП. Не съм учител, само гледам отстрани. Може би, така нещата са по- ясни:)

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте  аз  съм за 150 ОУ

# 7
  • Мнения: 572
Здравейте  Hug
Аз вече реших, че ще е 150то малката ми племенничка е там на предучилищна и до сега няма нищо отрицателно. Госпожата е супер внимателна със всички деца. Когато и да съм отишла тя винаги обяснява на всеки родител всичко което е нужно да се направи  Hug
Поздрави   bouquet

# 8
  • Мнения: 572
Да допълня предния си пост. Решила съм да я запиша на предучилищна там, но ми се иска да знам повече за началните учители.
Благодаря ви Hug

# 9
  • софия
  • Мнения: 2 543
 Като майка на четвъртокласничка от 150 училище мога да кажа ,че съм доволна от класната и училището като цяло. А госпожа Пъневска е страхотен човек и педагог. Гледа си дечицата като майка , но пък и успява да ги изучи.  Дъщеря ми ходи две години при нея . Сега като я срещне по коридорите винаги се гушкат. Обичат я и децата,  и родителите. Много е мила и любезна.
  Дeтенцето 2016 ли ще бъде първи клас, за да пресметна кои учители ще поемат класове?

# 10
  • Мнения: 572
Като майка на четвъртокласничка от 150 училище мога да кажа ,че съм доволна от класната и училището като цяло. А госпожа Пъневска е страхотен човек и педагог. Гледа си дечицата като майка , но пък и успява да ги изучи.  Дъщеря ми ходи две години при нея . Сега като я срещне по коридорите винаги се гушкат. Обичат я и децата,  и родителите. Много е мила и любезна.
  Дeтенцето 2016 ли ще бъде първи клас, за да пресметна кои учители ще поемат класове?

Да г-жа Пъневска е много приятен и мил човек. Като педагог мисля че е страхотна, племенничката ми ходи там от тази учебна година.
А по принцип ме интересуват учетелите на сегашния втори и трети клас, които до година 2014/15 уч. г. ще бъдат трети и четвърти клас. На третокласниците заради племенничката а на второкласниците заради моята принцеса. Много ще съм благодарна ако ми кажете имена на учители и впечатления ако имате такива.
На мен ми дадоха много добри отзиви за начален учител от 163 ОУ г-жа Татяна Велкова, но не ми иска да я местя след предучилищната, пак нови деца, нова обстановка. Ужасно ми звучи.

# 11
  • Мнения: 572
Привет на всички,
Подновявам темата понеже така и не получих отговори за добри учители.
Много ще съм благодарна на всички майки на сегашните третокласници и четвъртокласници да споделят мнения за госпожите. Hug

# 12
  • Мнения: 216
Здравейте, в 150 оу до 4 клас нямам информация, но после е ужасно зле .Учителите са под всякаква критика. В 163 ОУ има много добри преподаватели, даже и  началните .

# 13
  • Мнения: 572
Благодаря за мнението, тя малката така или иначе няма да е след 4ти клас в квартала. Въпросът е да изкара до 4ти при добър педагог след това най вероятно ще или в спортното с Художествена гимнастика или в 118то.... Но за това има много време ще видим.
Интересуват ме конкретни учители. Ако можете да ми дадете имена ще съм Ви много благодарна.  Hug

# 14
  • Мнения: 216
За 163 ОУ са трима преподаватели които са добри Сашка Крачунова ,Мария Запрянова, Емил Минчев

Общи условия

Активация на акаунт