"1001 НОЩ" И СЛЕД ТОВА, ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР ПРЕД КАМЕРАТА И ЗАД КАДЪР - ТЕМА 223

  • 57 885
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 617


                  Добре дошли! Hug

     
Скрит текст:
Тъй като вече изписахме старата тема и сме на стр. 50 пуснах нова тема.  Не съм наясно как се прави всичко, а и времето ме притиска,  наложи се да направя копие на старата, така както Майдрийм я е правила.   

# 2
  • Мнения: 617


                                 
Зад камера

                 

                 


                               
И пред камера  Laughing
                 

# 3
  • Мнения: 5 692
Добро утро момичета,
marman , благодаря за новата тема.Дано в този красив виртуален дом да имаме много хубави новини, снимки, настроение!
Желая на всички хубава нова седмица!

# 4
# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 5 692
Още една нестандартна снимка от Бергюзар

# 8
  • Мнения: 2 411
Марманче,благодаря за новата тема!
Мъждукаме,но още светиме! Дано свеща пламне с нова сила и всички
се завръщат в родния си дом,макар и по-рядко.
Успешна седмица,дами!

# 9
# 10
# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 13 450
marman, много ти благодаря, че си направила невъзможното да пуснеш нова тема! Hug Hug
Имам усещането, че май тази тема отива към края си и ми е много, ама много тъжно.  Cry Cry
Не мога да разбера защо толкова хора я напуснаха, след като се кълняха в любов към любимите ни герои от "1001 нощ" - темата има  още толкова много материал за дискутиране, въобще не е изчерпана. Още повече че и Халит, и Берги са професионално изключително проуктивни, уважавани в личния си живот от хиляди фенове не само в Турция, а и в БГ и по света. А и Али става все  по-сладък и пълен с изненади като детенце на две звезди! Heart Eyes
И  двата проекта ("ВВ" и "Карадаи"), в които Х и Б участват, са на първите места по рейтинг, в цялата турска преса се коментират, канят ги къде ли не по светските събития. Плюс това във ФБ непрекъснато се появяват снимки с тях. Изобщо не е секнал интересът към тях, за да секне интересът в темата. Какво стана, къде изчезна Mydream, която беше генератор на всички интересни анализи и предложения, къде изчезна Planet с ония прекрасни клипчета, които пълнят и досега страниците на YouTube? newsm78 newsm78 newsm78  Няма ги напоследък mar_tomova, janapld, stefaniq. Sad Защо, ЗАЩО? newsm78
В интернет се появяват нови и нови сайтове, клипчета, снимки за любимците ни, а ние ги изоставяме... Мисля си, че е много тъжно и много съжалявам, че няма да мога пак да си общувам с вас, както преди...  Cry Cry
Дано да греша все пак и съвсем скоро отново да се съберем тук! Peace
(доста патетично излезе това мое писание, но наистина ми е мъчно... Sad)

И понеже още съм на вълна Тодор Колев (Бог да го прости!), още един великолепен клип с него.


Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 11:43 от jupetrov7

# 14
  • Мнения: 13 450

Мила Наде, пак си ни зарадвала с изумителните си колажи! Признателна съм ти! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт