Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 32 ~

  • 36 368
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Страхотна тема  newsm10 Отново си се справила отлично Рениии  smile3525 newsm51 newsm68 newsm44 Two Hearts

# 16
  • Мнения: 659
   Ето ме и мен в новата тема.  Hug wavey


Рени,  Hug        чудесна е новата ти идея за поредната тема.  newsm51


Снежи,   Hug              newsm51 smile3525





# 17
  • Мнения: 10
  Рениии,неуморна си...


Виж какво ти носим с Чагитко,за да те подкрепим...


Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 659
Снежи, Марги,  Hug Hug Simple Smile wavey
Като гледам на балкона, май сме само ние и отдавна не сме се събирали така в темата. newsm51

# 19
  • Мнения: 659
Много ми е приятно да усещам присъствието ви, но все пак си е време за лека нощ.   Hug
До следващи срещи.  smile3528

# 20
  • Мнения: 2 116
Привет!  hug

Рени, момичета, Hug за новата тема...благодаря и аз!  newsm51




Рали, Снежи,  Hug

Похвално е, че БТВ излъчва сериала, така историята достигна до много нови свои зрители превръщайки ги в свои фенове. Heart Eyes

Добре дошли на всички и от мен! Hug   bouquet

Тази седмица схемата на излъчване е позната ни от миналата...от понеделник до сряда/включително/ по един епизод от 30 до 32-ри, а в четвъртък...два...33 и 34-ти.
Източник: http://www.btv.bg/programa.php

Ще стигнем около средата/50-та минута/ на 14-ти оригинален епизод.
Понеже прочетох, че има въпроси ще гледаме ли тази седмица сдобряването? newsm78


Напълно споделям мнението на Ганушка/от предната тема/, че няма как да се спре желанието на зрителите на ОС да разберат какво, как и кога се случва... Rolling Eyes
Това обаче не изключва възможността да има някакъв ред в споделянето в темата тук.
Подкрепям и Надето в мнението й да не се бърза със споделянето за случващото се напред, защото става една голяма обърквация.  ooooh! Crossing Arms

Наистина е трудно дори за зрител проследил сериала да разбере кой за какво пише, какво иска да каже и какво има в предвид.... #Crazy
Отделни реакции на всеки един от героите придобиват различни тълкувания когато не са проследени във връзката им с предходни техни  както и на останалите имащи отношение, довели, провокирали ги в някакъв смисъл.

Гледам си сериала спокойно като тв зрител, вече споделих, че коментарите ми ще следват БТВ, макар да знам какво и как се случва, мога да се огранича само с излъченото, но ми е нужна компания за това. Thinking

Много ми се иска, ако има още някой в темата с такова решение за себе си да се обади, та поне с него да си коментираме епизодите излъчвани в момента. Peace
Благодаря предварително! Hug   bouquet



Наде,  Hug
Много ми липсват дискусиите с теб. Rolling Eyes
Понеже знам, че харесваш хубава поезия един линк на хубави стихове които намерих във фейса:
http://www.facebook.com/nqkadeotvutre?ref=stream

Снежи, Марги,  Hug Hug Simple Smile wavey
Като гледам на балкона, май сме само ние и отдавна не сме се събирали така в темата. newsm51

Рали, привет!  Hug
Да, не сме се засичали отдавна, а още по-отдавна не сме си писали/дискутирали/ за сериала. Rolling Eyes
Рали, спокойна почивка и дано утре се засечем за по-дълго. Peace Laughing

До нова среща и от мен! bye

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 02:37 от margita9

# 21
  • Мнения: 10
Рали 2,по нощите се разминаваме,но поне видях голямия ти напредък!Супер...,лесно е,нали...
И тук да пожелая лека нощ!!!



# 22
  • Мнения: 10
Марги,нерде си,джанъм?Чакаме те... Two Hearts



# 23
  • Мнения: 727


аз пия моето вече,това за вас Hug

# 24
  • Мнения: 6 105
Добро утро!  Hug

Рени,чудесна тема,отново,а клипчето на мен ми е най-любимо от всички  Hug

Ива, благодаря за кафето    bouquet

Марги, добре дошла отново.  Hug Аз да ти кажа честно не гледам всички серии,които излъчват по бтв,а съм на изчакване за 2 сезон.

Хубав ден!

# 25
  • Мнения: 5 138
Помоооооощ, сметки и цифри са пред мен, а в главата ми ФЕмир, целувки и музика  Heart Eyes
До два часа си откарах пак със сериалчето  Heart Eyes

margita9 няма проблеми да се спре коментирането напред, аз го гледам втори път и за себе си откривам нови и нови неща , дори и пети път да го загледам в темата ще коментирам само БТВ епизоди, приятно ми е с вас много и ще уважа желанието на болшинството.

Трябваше да започна май с добро утро и благодаря за кафето и хубавата усмихната Хазалска компания  Hug

Започвам да се трудя , но ви мисля и ще ми липсвате  Hug

# 26
  • Мнения: 5 591
Добро  утро!

Рени,великолепна тема,благодаря



Успешна седмица на всички!  bouquet

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 09:20 от лава

# 27
  • София
  • Мнения: 30 205
ох, аз днес ще гледам 59-62 еп. и от др. седмица започвам от начало, че не съм гледала първите серии.
Днес ще изгледам и клипчетата зад кадър, че ми е интересно  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 727
ох, аз днес ще гледам 59-62 еп. и от др. седмица започвам от начало, че не съм гледала първите серии.
Днес ще изгледам и клипчетата зад кадър, че ми е интересно  Simple Smile
до 67 няма ли да гледаш?

Аз съм съгласна с коментара да е по БТВ...макар лично да нямам такъв...сега ми е най-гадния период,после започват едно хубаво влюбване...все по-силно и силно....после пак гадно гадно.... ooooh!

Искаше ми се да коментираме малко по отгоре сериала,забелязвате ли поуките и като цяло,мнението което се насажда!
Измислих няколко клетви Twisted Evil
приятелка като Джансу да имаш
с годеник като Халил да се сдобиеш
и за капак
свекърва като Айсун



а любовта да е като Фемировата Heart Eyes,няма такава просто,че да можеш да преглътнеш по-горните  Joy

Скрит текст:
аз малко назад се движа,ама ви четах снощи старата,там някой засегна болна тема-Фери в болницата с мъжа си,който чака раждането на детето от друга.....аз нямаше да го понеса...реалистично погледнато това би разбило всеки брак!!!Какво ли не понесе това момиче,да излъга и бе наказана нееднократно за това,но ЕМир и направи много по-непростими неща....от които и шамара-красив,обича го,но прекали....трябваше да си остане с Левент и да направят продължението на АФК -ОТМЪЩЕНИЕТО НА ФЕРИЯ Peace...да страда Емир  по Ферия,ама тя да е властната и тя да го кара да чака...сам по цели нощи....малко фенистично за Турция ама е добър завой в сюжета Mr. Green

# 29
  • Мнения: 727




и моята Лана Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт