"Системата минус 60"- тема №38

  • 28 728
  • 749
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 250
Привет момичета!

Благодаря за милите думи   bouquet

Не съм системна, но се храня разумно без да спазвам вечерен час, пия много вода и спя!
Зарязах почти всичката работа за 3 дена и резултатът е на лице.

Скрит текст:
Няма да се хваля, защото щом го направя и винаги след това се препъвам и се гмурвам в онази моята луда килограмова въртележка, но от друга страна ползвам форума като дневник и ми се ще да отбележа, че в четвъртък сутринта се претеглих и бях 75.5, а днес вече съм 72.5.

В таблицата за маратона ще започна да се отбелязвам едва след седмица или това са 10 дена след като съм започнала да си нормализирам храненето (дано издържа!)

Не знам кога ще стана напълно системна, не се усещам готова за тази крачка, за това ще я карам поетапно - махане на вредни храни, следваща крачка вдигане на вечерния час и едва тогава мога да мисля за истинско системстване. Ще видя какво ще стане в понеделник - дали да поема нови задачи и да откажа едно работно място, за което трябва бая усилия да положа, но после ще имам сигурни доходи, болнични, отпуск... все неща, на които не съм се радвала от близо 7 години или ще откажа парите днес за да взимам евентуално след време малко, но сигурни и то без толкова стрес.

Няма да го мисля сега.

Днес първо искам прошка на тялото си, че толкова го изтормозих последните години, после ми се иска да взема прошка и от вас, за това, че не съм системна винаги и че понякога за да утеша себе си, внасям студен полъх във форума.

Прощавайте момичета за всички не на място думи и действия и благодаря, че ви има!
     Лебедче, простено да ти е. И ти прощавай!
             Не се познаваме, но като те чета, все едно чета себе си преди известно време.   Послушай тялото си, дай си малко спирачка... Ще цитирам един приятел с чудесно чувство за хумор: Бърза се за две места. Едното е Пирогов, а другото е WC  Laughing  Спокойно, всичко ще се нареди така, както ти го искаш.  Навсякъде има стрес, а казват, че само едно нещо е сигурно. За това направи своя избор така, че понастоящем да ти е добре. Студен полъх аз го разбирам като свеж полъх   bouquet

# 241
  • Мнения: 0
Здравейте!Благодаря на момичетата за загрижеността , която проявиха.От тази нощ съм спокойна майка GrinningДъщеря ми благополучно пристигна в Германия.
От утре ще съм отново системна, че май понатрупах от нерви някое килце #Cussing out
Приятна вечер на всички Hug

# 242
  • Мнения: 0
Много се радвам Славка,че вече всичко е наред иначе това си е голямо притеснение.Хайде от утре нова седмица нов късмет  smile3525

# 243
  • Мнения: 4 250
Много се радвам Славка,че вече всичко е наред иначе това си е голямо притеснение.Хайде от утре нова седмица нов късмет  smile3525
И аз така. Снощи гледах новините и си мислех за тревогата ти.
   
            Отбелязах -1 в табличката. Не съм точно по системата, но взаимствам и "нагласявам". Направо не ми се вярва този минус и не смея да му се зарадвам. Тази вечер ще греша и ще си прощавам  Grinning

# 244
  • София
  • Мнения: 4 888
Лебед, хладен системен полъх, ама истински... Simple Smile

Надявам се много скоро да се върнеш за постоянно в нашите редици, но си права, че трябва да сме готови за идеята, за да се посветим в нея тялом и духом.
Аз днес бях много гладна и се намирах почти на ръба да захапя една филия с майонеза за вечеря, но си спомних за кантара, който ми показва само плюсове напоследък и се спрях навреме.
Сутринта закусих мюсли с мед и мляко, после 2 кренвирша, 2 филии с топено сирене и 2 вафли. Сега като го написах осъзнах колко много неща съм погълнала за закуска и чак ме е срам да си го призная на самата себе си, камо ли пред всички вас тук. Но това е истината на ламята в мен за днес.
Обяд- кисело мляко и половин краставица, вечеря- половин краставица със сол.
Ужасявам се, че мога да надебелея пак и да се поддам на изкушението да ям много и безразборно, както съм го правила години наред. Правя аналогия с твърдението, че няма бивши алкохолици, а зависимостта от храната си е вид наркомания според мен, особено когато границата е прекрачена и поглъщаш огромни количества храна, без дори да изпитваш глад- просто по навик.
Малко се уплаших от себе си днес, когато едвам се справих с изкушението да не изям филията с майонеза на вечеря. Но се радвам, че ви има, за да споделя всички свои мисли, които ме спохождат днес и по принцип.
Е, пак се оплаках. Но пък знам, че ме разбирате... Simple Smile

# 245
  • Мнения: 32
може ли да кажете тази система за какво става въпрос , че не съм запозната ? newsm78 newsm78 newsm78 Praynig  bouquet

# 246
  • Мнения: 0
може ли да кажете тази система за какво става въпрос , че не съм запозната ? newsm78 newsm78 newsm78 Praynig  bouquet

На първа страница има подробна информация Simple Smile

# 247
  • Мнения: 108
Може ли да кажете тази система за какво става въпрос, че не съм запозната?
Мила, че прочети първата страница, де Peace Общо взето (но много повърхностно и лаишки казано) сутрин можеш да ядеш всичко, на обяд си има някои ограничения, вечер - още повече. И се вечеря до 18:00. Ама ако прочетеш първа страница на темата ще разбереш по-добре  bouquet

# 248
  • Мнения: 10
Добро утро момичета.След два почти несистемни почивни дни днес отчитам седмични -3,200кг.Както и по- рано бях писала мн. ми е невероятно това сваляне тази седмица,но дано продължа така или поне да ги задържа тези кг.Сега съм си приготвила закуска от мюсли с пр. мляко,руска салата и баница и.....иде ми да изям всичко от хладилника Embarassed
Успешна нова минусова седмица на всички Hug Hug

# 249
  • Мнения: 2 562
Привет дружина Hug Аз минах на друг режим,но бях обещала да давам отчет как вървят нещата при мен.Започнах в петък с Дюкан,до днес минаха 3 пълни дена и тази сутрин кантара отбеляза -900грама от началото на режима...Явно наистина това е моята диета...Доволна съм и благодарна за резултата,въпреки че съм на разширен режим на хранене,не съм на ударния.Радвам се когато чета за вашите минуси,пожелавам успех на всяка една от вас Kissing Heart Пак ще минавам да ви чета и да давам отчет Hug

# 250
  • Мнения: 5 138
Добро утро и от мен, аз съм леко разочарована, бавно става при мен, не греша изобщо , а днес съм +300гр. от вчера  Tired
аз се питам това ли е моя режим вече, едно време свалях с него ама сега явно доста съм наплашила организма и каквото види лепи по себе си  Tired

# 251
  • Мнения: 30
Добро утро!
Поправих си седмичния резултат от 0,7 на 0,5 Sad Напълно системна съм, но не мърдам от 73. Странно защо се заковах от 2 месеца на него и не помръдвам освен нагоре за малко Sad
Вчера си хапнах за закуска: здравословната и две препечени корички хляб остатък от сандвича на детето, о - тиквички с кисело мляко и кренвирш на фурна, в- марули с репички, кубче обезсолено сирене и 2 лъжици кисело мляко.
Надявам се другата седмица да отчета по-сериозно движение, надолу разбира се.

# 252
  • Мнения: 928
Добро утро   Grinning
Влизам за кратък вчерашен отчет.
З - 2 палачинки с шоколад и изпечен сандвич с шунка и кашкавал
О - телешко със зелена салата, десерт резен ананас
В - шопска салата, няколко резенчета задушени моркови и броколи

От вчера имам кантар   Sunglasses
Разликата между снощи и тази сутрин е 1,4 кг  #Crazy

# 253
  • Мнения: 243
Добро утро! Не можах изобщо през почивните дни да се добера до компютъра, но днес за се отчета. След почти не режимен уикенд днес отчитам - 2 кг. Толкова, колкото бяха първите 2 дни след началото ми на режима преди една седмица. Отивам да се отчета в табличката.
Лек и системен ден!

# 254
  • Мнения: 1
Привет, момичета!   bouquet
Изобщо нямам време да пиша, но редовно минавам да ви се порадвам!
Пиша във връзка с момичетата, които са на път да се откажат заради застой. Моля ви, бъдете търпеливи! Знам колко е демотивиращо да си напълно системен и да няма минуси. Когато не виждаме резултат от усилията, които полагаме, е напълно нормално да се зачудим дали просто това не е нашият режим. Имам няколко съвета за такива ситуации, които на мен ми помагат. Не се теглете всеки ден! Забравете за кантара и системствайте. Изобщо не се тревожете за килограмите! Яжте си режимно и след време като се теглите ще останете приятно изненадани  Simple Smile Не се затормозявайте излишно. Също така помнете, че един застой може да продължи седмици, дори месеци! Ала не забравяйте, че през този период вие изобщо няма нужда да се ограничавате на закуска. При други обстоятелства и други диети, приемането на всякакви сладки, пържени храни и хляб би довело до +. А със Системата вие задържате и в последствие сваляте. Останете мотивирани и не губете вяра в себе си! Търпението ще ви се отплати със стабилно свалени килограми. Както знаете, колкото по-трудно и бавно се свалят дадени килограми, толкова по-сигурни стават те.  Peace Малко дълъг пост се получи, но мисля, че някои от вас имаха нужда да чуят всичко това от човек, който е преминал периода на застой или плюс  Flutter

Приятен и системен ден, красавици!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт