Дългото чакане след трансфер 19

  • 55 544
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 167
това е успокояващо,аз като се позасили взимам нош па,че съм и на работа..

# 751
  • Варна
  • Мнения: 212
Явно е,че като знаем какво се случва,втория опит сме по-спокойни и аз съм втори опит и въпреки,че на моменти ми е притеснено този път имам повече търпение и аз си чакам 12.06,а и честно казано си ме е страх,хем гледам да съм положителна,но гледам и много много да прекалявам с вярата в успеха за поне малко по леко да понеса ако не дай си боже имам разочарование,но тайно силно се на успех.

Момичета искам да ви попитам според вас добре ли е това,че на моменти имам още усещания в яйчниците,като боцкане и леко придърпване днес ми е 12 ден от трансфера?


[/quote]
Еее ама ти наистина имаш голямо търпение:))))мен Док ми каза на 11 ден да си пусна ЧХГ:))) стискам палци,всичко да е наред Simple Smile

# 752
  • Мнения: 99
И аз имам пробождания ,но много рядко.
Сега гледам календара как съм се объркала  ooooh! ooooh! аз съм на 13.06 на преглед не на 14.06

# 753
  • Мнения: 520
То аз имам още пробождания в яйчниците   Peace

# 754
  • Мнения: 95
Здравейте момичета! Моля за коментар на моето чгх - 65 mlU/ml - 14-ден от трансфер. Според референтните стойности на лабораторията над 20 е положителен,ама аз катосвикнах тук да виждам вашите три цифрени чгх-та и се спекох.Нямам болки,нямам кървене,абе нищо не чувствам.Докторът ми каза продължавам с всички лекарства,утре на вливка на интралипид и след една седмица на преглед.Моля ви за коментар,да се радвам ли? newsm78 Crazy

# 755
  • Мнения: 399
мамочка, Тихичко честито. на кой ден са ти върнати ембрионите? Теста ти е положителен. Повтори го след 48 часа да видиш как се удвоява. Радвай се Simple Smile

# 756
  • Мнения: 399
Нова тема - за бебешки вълнения в дните до теста

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=723526.new#new

Последна редакция: пн, 10 юни 2013, 18:27 от Mila_17

Общи условия

Активация на акаунт