Бъдещи мами 2013 от Велико Търново

  • 23 088
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте Великотърновски мами 2013 г.
Ще се радвам да си пишем тук, а в последствие и да се срещнем  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 184
Здравей.Аз вече имах щастието да стана мама за втори път на 15.03.2013 г. Пожелавам ти безпроблемно раждане.Къде мислиш да раждаш?

# 2
  • Мнения: 0
Здравей,
Честито !  bouquet  да е живо и здраво бебчето !
Аз се казвам Марияна и това ми е първа бременност с термин 25.09.13 г. Ще раждам тук в Търново, знам че е малко раничко, но вече ме  ooooh! тормозят въпросите за самото раждане, че като гледам във форумите има доста отрицателни и плашещи истории за родилното във ВТ.
 Ти тук ли ражда,нормално или секцио, избира ли си екип?
Хайде сега малко да позакрепнете и още малко да се затопли и само за разходки! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 184
Да, тук раждах. Не съм си избирала екип. Изтекоха ми водите сутринта и ми тръгнаха и контракциите. Отидох в родилното. Д-р Хаджирадев се падна на смяна.Той ме изражда. Нормално е да си притеснена. Аз и сега се притеснявах, нищо, че раждах за втори път. Питай каквото те интересува. Дано мога да ти отговоря на въпросите.
Аз се казвам Павлина.Приятно ми е.  Hug

# 4
  • Мнения: 148
 И аз да се запиша при вас пък дано групичката мами да се увеличи.На мен ми е втора бременност и очаквам близначета през есента.Все още се двоумя къде да раждам,защото първото ми детенце се роди с помоща на Хаджирадев и останах мн. доволна.

# 5
  • Мнения: 184
Честито! Близнаците са дар божи. Пожелавам ти лека бременност.

# 6
  • Мнения: 148
 Благодаря.Дано да успея да доведа тази бременност до щастлив финал,че малко лошо стартирахме.

# 7
  • Мнения: 44
Здравейте момичета!!! Аз съм Яница, от Павликени съм но понеже си нямаме темичка скачам във вашата:) Аз съм в 20г.с. , втора бременност ми е, и отново мисля да раждам в Търново.Първото ми дете го изражда Хаджирадев.Сега с тази бременност съм решила който се падне на смяна.
Искам да ви попитам къде в Търново мога да ида на фетална морфология с 4Д ехограф. Защото преди две седмици си записах час в Плевен в авис Медика но когато отидох се оказа,че апарата им не работи и досега не е оправен:(

# 8
  • Мнения: 148
  За Велико Търново не знам за 4Д,мен за феталната ме насочиха към Д.Марков във София,но четох и за доктор Томова,че е добра.Лошото е ,че сега записват за края на май и юни

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета първо да ви пожелая лека бременност с прекрасен финал -  newsm30 здрави сладки бебчета.
За фетална морфология във ВТ правят в Невромедикс (ул.Ниш) 40 лв при д-р Панъова. Ходила съм там исках да правя ранната ФМ но ми казаха че правят само късна от 17 -20 г.с мисля че беше.
На още едно място правеха ФМ  във ВТ мисля че на Габровски някъде.
Със сигурност най -добрите специалисти са в  София, но тъй като аз за сега не трябва да пътувам и трябва повечко да лежа ще я направя тук в ВТ.
Кои лекари ви следят бременността ?
Павлинче, а вие как сте с бебчето, расте ли малкото човече ?

Последна редакция: сб, 30 мар 2013, 23:18 от @m_a_r_i_a_n_a@

# 10
  • Мнения: 148
 Аз съм се записала при д-р Маринова за ЖК,Тя наблюдаваше и първата ми бременност и е невероятна ,Постоянно ми прАви необходимите изследвания,помага с адекватни съвети,много човечна.Лошото е,че не изражда иначе и имам 100% ДОВЕРИЕ. Моето раждане,живи и здрави да стигнем до там -няма а е в Търново -близначета са и много ме е страх как ще се развие всичко,още повече ,че в гинекологията когато лежах изобщо не признаха едното сакче за нормално-какво било тоеа смачканото.Сега това смачканото е същото като другото и си има ръчички и крачета.

# 11
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен !  wavey
Присъединявам се и аз към вас с първа бременност . Надявам се да си бъдем полезни със съвети и обмяна на опит , особено по отношение на нашите небезизвестни "специалисти"  ooooh! Спокойна и красива бременност пожелавам !   bouquet

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 4
Хайде и аз да се запиша при Вас  Simple Smile макар вече да не съм Бъдеща мама ами съм си направо мама  Grinning и то от цели 6 дни Simple Smile чакам с нетърпение да минат тези жеги и малкия да порасне още малко и да тръгваме по улиците   1stroller



Последна редакция: вт, 30 апр 2013, 11:24 от inka_fe

# 13
  • Мнения: 98
   Здравейте и от мен! Чакам второ детенце на 02.07. Първото го раждах във ВТ при Хаджирадев, но за съжаление преждевременно поради негово голямо недоглеждане се роди спешно в 8 месец. Сега много ме е страх, но явно пак там ще раждам и ще се радвам да чуя вашият опит и отзиви за лекарите, които са сега в РО във ВТ. Аз искам сега да се пробвам да родя нормално, но имам едно секцио и проблем с очите + деоптър. Според наблюдаващата ме лакарка секциото не е проблем минало е достатъчно време само офталмолога може да каже не ще видим след празниците. Ако има мами родили във ВТ нормално след секцио ще съм много щастлива да пишат. И изобщо насърчават ли нормалното разждане там напоследък Grinning
  Извинете ме, че съм толкова обстоятелствена ама много въпросчета ме мъчат. Crazy
  Пожелавам на всички ни прекрасни пухкави бебчета-болярчета! Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 148
  Артемида1606,след като родих първото си дете при Хаджирадев секцио,той ми каза ,че и второто ще е така. Чела съм и съм чувала за жени родили 2 -то си дете нормално,но като цяло когато има първо секцио,а и проблем с очите май насочват към секцио.

Общи условия

Активация на акаунт