Разваляне на Магии

  • 478 970
  • 994
  •   2
Отговори
# 420
  • Мнения: 2
Много моля, ако някой може да ми помогне. Аз знам, че имам направени магии от духовният ми водач Александра в това прераждане. Тя просто смаза живота ми. Влязох в контакт с дядо ми, който е на небето, за да ми помогне, но мъжът и синът на духовния ми водач го убиха преди 6 дена на небето в дома му.  Нямам към кой да  се обърна. Александра е прикачена към мен 24 часа в денонощие. Искам да се свържа с Господ и да му кажа да върне живота на дядо ми и да накаже Александра и семейството й.  Ходих на гробищата да паля свещи на непознати които са погребани наскоро, за да е сигурно, че не са се преродили, но Александра е винаги с мен и тя заплаши всички, че ще ги убият. Не знам как да стигна до Господ? Не знам как да се свържа с него? А ко някой може от този форум  да отиде на гробищата и да запали свещи на роднините си или някой непознат и да каже да върнат живота на Иванчо Георгиев Еленкин роден 28 януари 1927 година, ще съм изключително признателна. Моля ви от все сърце. Дядо ми е изключително добър човек и не заслужава да умре. Молих Александра да върне живота му , но на нея не й пука. Моля ви, ако може някой да ми помогне, да се върне животът на дядо ми. Той не заслужаваше да умре и е недопустимо в Рая на небето да се разхождат убийци. Те трябва да бъдат наказани час по-скоро. Ако дядо ми се върне към живот да му дадат да използва телепатия, за да ми каже, че е добре, иначе няма как да нам, че е добре.  От все сърце ви моля, защото вече не издържам. Животът ми е кошмар просто.

# 421
  • Мнения: 620
Я дай пак че нещо не разбрах. Дядо ти е покойник, ако правилно разбирам. Т.е. физически не е на тая земя. Какъв е тоя духовен водач, който споменаваш, който се държи така с теб? Да не си си сбъркала Водача и да си приела нещо друго за водач. Бас правя че нямат достъп до истинскоти Небе, ако така мога да се изразя, но иначе многат да изфабрикуват достатъчно добра илюзия в своя подкрепа.  За да се унищожи ДУША са необходими разрешения от толкова високо равнище, както и греховете и да са толкова огромни, че да нямат изкупление. Дори ако се опреш на Библията Сатаната не е бил унищожен, камо ли дядо ти. Я се свържи със Шамбала да подръпнат малко юздите на тоя ти "Духовен Водач". А те там хич не протакат засекат ли подобни опити.
И как точно се свърза с тоя си Духовен Водач?

# 422
# 423
  • Мнения: 1
Здравейте,

Нека и аз се включа тук с един въпрос относно развалянето на магии:
Някой има ли информация за този сайт: www.chernamagia.com

Ако има отзиви ще съм благодарен да ги сподели, може и на лично съобщение, ако е нещо, което не иска да сподели пред широката аудитория.
Благодаря предварително!

# 424
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Дайте мнение за Евелина Лютова. Някой ползвал ли е нейните услуги?

# 425
  • Враца
  • Мнения: 271
Здравейте, нова съм тук и искам да попитам по-запознатите от мен - намерих вкъщи моя снимка скъсана по малко от четирите страни, образув нещо като кръст, дали това е магия или някои просто злобен го е направил от яд? Какво да направя със снимката? Да я изгоря ли?

# 426
  • Burgas
  • Мнения: 24
Здравейте ,миналата седмица бях при Ани от Бургас,страшна е,разкри ми доста неща.Тя се погрижи зацялото ми семейство,над което тегнеше огромно проклятие.Излекувани сме и аз и майка ми и баща ми,както и двамата ми братя,единия от които беше стигнал до такова състояние да убива баща ми.Трагедиите в семейството ми бяха много.Сега всички сме позитивни и щастливи и живота ни потече в положителна насока.Ако някой сенуждае,номера й е0899607716.Не разпитва и не говори с догадки.Много е внимателна и в устата й не са само парите.

бихте ли ми казали къде точно се намира тази Ани от Бургас ?

# 427
  • Мнения: 107
http://petel.bg/Kak-da-premahnete-negativnata-energiya-ot-doma-s … ogatstvo-__127703

Според Фън Шуй, коритe от портокали сa чудесен начин за почистване на дома от негативна Чи-енергия и успяват да възстановят хармонията в цялата къща. Единствените неща, които ви трябват за този малък ритуал за почистване на дома от негативна енергия са три пресни портокали, вода, стъклен съд и свежи цветя.

Процедура:

Обелете портокалите и разделете кората на 9 парчета. Сложете ги в съда и прибавете гореща вода. Напръскайте цялата къща с водата.

След това водата и корите от портокал хвърлете, а плодът може свободно да изядете

След това Фън Шуй почистване трябва да отворите прозорците и вратите, за да изпълните дома със свежа чи-енергия.

Поставете свежи цветя в центъра на стаята или някъде в дома ви. През следващите девет дни, три пъти променете цветята. Правете това на всеки три дни, а последният букет трябва да остане, докато не изсъхне и ви гарантираме, че ще изпълните целият дом с положителна енергия и късмет.

# 428
  • Burgas
  • Мнения: 24
не знам може и да са изс мукани от пръстите много неща,но ако се замислите по дълбоко в това което казва Хюсеин ходжа ,думите му са по-дълбоки и това се отнася също и до християнството. Всъщност  ислямът е продължение на юдаизма и християнството и  не се изисква дълго проучване, за да схванеш това. В Библията и в Корана се разказва за едни и същи хора.


https://www.youtube.com/watch?v=ykSK0dzIElE

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 13:14 от PIPINA127

# 429
  • Мнения: X
Здравейте всички. Сънувах лоши неща и ходих в Смалянско бял извор и тя ми даде някакви листчета за късмет и какво ли не, после разбрах че е прикрила симптомите на магията само. Пих води от разни извори и тва ми каза че помага. Ето какво пише на листа. Моля някойю да ми го раззчета. На нормален е не арабски.
Звучи ето така щото не мога да напиша на латински понеже нещо фонетика ме тормози.  Grinning
Хасбиуаллаху ла иллахе аллаху аллеум фе- или тевеккевту ле хуве раббул арсил атиум или азиум!(

Моля някой да го разгадае. Дадоха ми го за голям късмет, но нямаше такъв.
Ако трябва ще ви почерпя за това превеждане!
бЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
щЕ ГО ИЗХВЪРЛЯ В РЕКА ПРЕДВАРИТЕЛНО НАКИСНАТО ВЪВ СВЕТЕНА ВОДА.
бЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

# 430
  • Мнения: 620
УТВЪРЖДЕНИЕ - казва се от 10-20 пъти x2 пъти на ден

"Аз съм най-могъщата и съзидателна сила в Космоса."
"Аз мога да направя чудеса със здравете, богатството и щастието."
"Аз знам че Магическата Енергия протича през мен през всяка минута от моят живот."
"Аз не приемам нещастия, болести или  бедност през по-голямата част от живота си."
"Аз мога да постигна всеки мой сън, цел и желание."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Инвокация за освобождаване силата на магическата енергия (х3)

Аз <Твоето Име> стоейки на прага на Безкрайното Нищо сливайки се в едно с Универсалния разум на Космоса, чиято светлина показва истината зад всички неща - създавайки всичко, което е добро, унищожавайки всичко, което е зло. Във мен има гигантски небесен вихър на пулсираща Магическа енергия, която извира от мен за да реализира всички мои земни желания - за толкова дълго, колкото изглеждат добре при мен - реалност чрез съзидателната сила на Безкрайното Нищо, изразено във всяка моя мисъл и действие.

Аз <Твоето Име> като изражение на Съзидателната сила, отразявам перфектното състояние на универсална осведоменост. Тази божествена жизнена сила се превръща в магическа същност привличайки към мен безкраен поток от любов и успех.

Аз <Твоето Име> се превръщам във фар осветяващ от центъра навън в най-тъмната нощ, взаимодействайки си с всички измерения и с всички форми на живот, както Аз започвам да излъчвам магическите енергии от моят ум и душа.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Incantation for Protection

Първо се правят горните утвърждения и инвокацията за събуждане на магическата сила, след това се произнася следващото заклинание 3 пъти.

I summon and command (ask) thee Enlil, Spirit of the Earth(wind); Marduk, Spirit of the Wind(earth); and Girra, Spirit of Fire, by the magickal protective powers at thy command to bring me protection today. As thy mystic influences are brought into play in my affairs - I will sense from which source of evil is being send in my direction. Thou hast heard my request, and I know that thou will be at my side protecting and guiding me to success and happiness. Glory be to thee, Enlil, Marduk and Girra. So mote it be.

След произнасянето му Вие сте напълно защитени за 1 ден и можете да продължите със всекидневните задачи, знаейки, че злите заклинанията срещу вас ще бъдат силно отслабени и врагът ви ще се чувства безсилен срещу вас.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Защитна бариера от светлина

Прави се 2 пъти дневно, при ставане и преди лягане. Произнася се 3 пъти. Преди да се каже се визуализира бяла светлина която обгражда цялото тяло, на разстояние около 15 см.

I invoke thee, dreaded Adad, thou spirit of the tempest, in thy terrible glory and dreadful power
to surround me in the shield of universal light against which the forces of evil shall be rendered powerless.
My enemies shall be powerless, and their evil attack returned unto them a thousandfold.
Be thou ready, willing and able to keep this barrier of light, against evil of every kind, strong so that I am
protected - both this day and every day yet to come. So mote it be.

Освен да пази от атаки, тази бариера ще се опита и да ги върне обратно към изпращача.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Преди да се пристъпи към следващата защита, се прави първо защитната бариера от светлина. След това докато все още визуализирате светлината се повтаря следващото заклинание 3 пъти:

I beseech thee, Shammash, spirit of the Sun and the fiery firmament, to send forth thy servants to protect me, thy most humble son/daughter, from the dark forces of the night, which surround me on all sides. I command (ask) thee, o mighty One, in the terrible name of Marduk, who is thy master, to drive back the evil to the vile mind from whence they came. I refuse to fall victim to my enemy's machinations and return them a hundredfold. With thy help, Shammash so mote it be."

Този магически чант ще върне ефективно обратно към изпращача черни магии, вуду проклятия и други подобни гадни магии. Този, който опитва да ви омагьосва ще стане жертва на същата тази магия която е изпратил към вас.
--------------------------------------------------------------------

Давам някой методи за изграждане на собствен енергиен щит. При мен са доказали определена ефективност. Причината някой неща да са в скоби в заклинанията е че аз не мисля че може да се командва определени сили - затова съм го заменил и 'искам, изсквам /ask/'. Дори да не изпълнявате всеки ден нещата все пак се наблюдава и усеща ефект. 

# 431
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, отдавна се чудя дали да не потърся някаква помощ, защото мисля, че имам направена магия. Майка ми преди време беше ходила при някакъв ходжа не съм много сигурна но мисля, че беше в Айтос той й е каза, че имам магия никога да не се видя под венчило и никога да не съм щастлива в любовта. До сега всичките ми връзки са били проблемни незнам дали това се дължи на магия или просто лош късмет. Но все пак ако някой може да ми помогне със съвет ще съм много благодарна.. Някъде четох че има начин как да провериш дали имаш направена магия. в пласмасов съд се налива вода до половината и се слага една лъжица олио и ако има магия от олиото една капка ще се залепи на дъното както и стана... а по принцип олиото би трябвало да изплува на повърхноста... Така че моля ако някой имма идея какво да правя да ме посъветва. Благодаря

# 432
  • Мнения: 107
как се разваля 1 и съща магия от еднояйчни близнаци която е обърната

# 433
  • Мнения: 21
Така като чета имам доста от симптомите, ако не и всички и се появиха изведнъж за една година. Това за цветовете на природата е право в десятката!
Цитат
-Как може да разпознаете че имате магия?

– Ако започне да ви се променя възприятието ,цветовете на възприемане на околния свят и мирогледа.
Ако всичко около вас ви се струва черно мръсно , ако няма радост и „виждане“ на цветовете в природата, ако имате чувство че ви е „почернен“ живота без видима причина , най вероятно е от магия или вмешателство.От магия се променя аурата и енергетика на човек , а от там и възприятието за света.
Ако рязко ви се промени психическото състояние и настроението без видима причина.
Започнете да се изнервяте от незначителни неща,чувствате се отпаднали и безжизнени,промени ви се модела на мислене към извращения или агресия,ако се будите всяка нощ по едно и също време , по някога усещате силен сърбеж по кожата особенно нощем , ако имате чувството че имате мисли които не са ваши или мисли които не можете да контролирате /виж по-горе във връзки за натрапчиви мисли…

-Други симптоми при магия:
Напрежение , отпадналост,страх и неврози ,отчаяние и депресия без съответна причина за състоянието , рязко пристрастяване към храна ,акохол,успокоителни…. , безсъние , липса на концентрация , усещане за заболяване и безжизненост а лекари не откриват заболяване , подуване или парене в ходилата и глезените , по някога болките в кръста ,гръб или ребра може да са впоследствие на магия ,но понякога-може да са и от претоварване или травма.

-Ако започнете да чувате гласове или виждате сенки.
Гласовете могат да бъдат два вида: вътрешен мисловен глас или външен във физическия свят,глас като звук или че някой ви вика.При вътрешния глас се усеща като внушение,втора мисъл или че някой ви говори или внушава мисли.Срещал съм много случай на хора които са страдали от това ,искат да се самоубиват,да вършат простотии и какво ли не.
Източник: http://versailles-bg.eu/mag5/?p=1780

# 434
  • Мнения: 23
Kак да проверим имаме ли направена магия . Купа пълна със светена вода.Дреха носена през деня.Една лъжица олио.Купичката с вода в лявата ръка и над дрехата,в дясната ръка лъжицата с олиото.Чете се следния текст-НАПАЙ УПОНОС ТАВУНА СТАПРАТА КАТА ВЕНДА-прави се с лъжицата над водата кръстен знак,-така общо 3-пъти.След това много бавно се излива олиото във водата.Ако се пръсне олиото-има магия,ако остате цяла капка-няма.                                                                                                                                                                                                                                                         

Общи условия

Активация на акаунт