Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 6

  • 34 485
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 189
Саниани, благодаря за подкрепата.

Оххх предстои ми важно изпитание. На 18-и мъжа ми имат събиране на ВПД в кк Дружба. Трябва да отиде. Аз се пробвах да се измъкна, обаче само той ще е сам и не става. От снощи ми е криво, защото знам, че ще се проваля. Направо ужас отсега съм го замислила и наполовина направо съм си пропушила. Казах му че ми е рано за такива събирания, но не върви и да го оставя сам.
Днес се събудих с усещането, че снощи съм пушила. Смятайте колко зле го приемам.
Оплаках ви се.

Ще се справиш.Аз когато реших да ги спра така се падна ,че на 6-тия ден тръгнахме за морето.Викам си"Абсурд,сега вече ги пропуших".Но когато не запалих 1-вия ден това ми даде сила да не запаля до края на ваканцията.А знаете как е -море,мента ,дискотеки:))Това вярно са неща,които будят асоциация с пушенето,но когато веднъж ги преживееш без цигари  не ги свързваш вече с пушенето:)

# 736
  • Варна
  • Мнения: 480

Оххх предстои ми важно изпитание.. Смятайте колко зле го приемам.

Е какво толкова си се запритеснила бе Лия newsm78.Какво може да стане:най-много да запалиш една цигара,тъкмо ще се отвратиш още повече и ще ги откажеш тотално Joy
Колежките с по -голям стаж са го описали подробно,чети назаде newsm10 smile3532

# 737
  • Мнения: 5 776
Лия, вярваме в теб, няма да се даваш на някакви си цигари я  Crossing Arms. Мина най-трудното, не го хвърляй на вятъра  Hug
Майика ми ми беше на гости за няколко дена. Всеки път след като пушеше и влизаше в къщата  Sick. Все още не спирам да се изумявам колко години тази воня не ми е правила впечатление  ooooh!

# 738
  • Мнения: X
Е какво толкова си се запритеснила бе Лия newsm78.Какво може да стане:най-много да запалиш една цигара,тъкмо ще се отвратиш още повече и ще ги откажеш тотално Joy
Колежките с по -голям стаж са го описали подробно,чети назаде newsm10 smile3532
    Точно така!!!  smile3521 newsm10

# 739
  • Мнения: 46 518

Тя го написа иронично  Mr. Green

# 740
  • Мнения: X
   Даваме твоя съвет за пример! Може би това е начина..... smile3506

# 741
  • Мнения: 46 518
  Даваме твоя съвет за пример! Може би това е начина..... smile3506

Темата е прекалено серизона за подобна ирония.
Заставам зад всичко, което съм писала, защото съм споделила личния си опит и нещата, които са ми помогнали да изляза от отровата. Нямам никакви проблеми да го напиша отново, защото знам, че всяка дума е истина.
Но да не вярвам в нещо, и заради едната ирония към някой потребител да дам съвет на друг, който не е ясно дали ще разбере, че е бъзик... не бих го направила  Peace

# 742
  • Мнения: 2 461
Зайо, ще направиш ли нова тема  Thinking
Хубавото е че всеки има глава на раменете си, да слуша и хубавото и лошото и сам да реши.
Малко гадно е,че наистина така се иронизира, а темата наистина си е сериозна.
Мишел, струва ми се че вчера питаше как ще ги откажеш, а доста време е минало.Как се чувстваш?
Кукумицин, къде си? Сериозна си , нали Praynig? Не се сещаш за тях,или...?
Има ли сред четящите издънили се? newsm78Ще се радвам да пишат какво точно се случи и как?
Лиа, и от мен имаш подкрепата ми.Недей да преставаш да живееш, ти тепърва почваш.Премини всички събития и вече ще имаш готовност , какво да очакваш. Не се притеснявай толкова много, предполагам че е неоснователно. Успех.
Иначе аз се чувствам чудесно, минават ми мисли но за малко, последвани от много други радостни мисли,че съм се отървала.Днес до един парк имаше две красиви момичета на по 20 години, едната запали и пушИ така все едно е животоспасяващо,едвам се спрях да й кажа колко е гадно и да престане.После имаше 3-ма ученици, две момичета и едно момче и тримата с цигари...,много кофти ми става като ги гледам,ама....не мога да им помогна.
НСС ,  Hug

# 743
  • Варна
  • Мнения: 480
Най-голямата ирония  в темата за отказване на цигарите е нсч да дава себе си и свои познати за пример как в опит за отказване на цигарите пали цигра и не вижда нищо лошо..Напротив това едвали не е начина да се откажат цигарите.Заставайки зад думите си Нсч  къде тогава виждаш иронията???Та тя цялата е твоя
 
Желая успех на всички,както и на себе си.За мен е ,много важно да успея.Това ми е първи опит,но много закъснял.Ако някой в момента има някакви съмнения дали да се откаже сега или по-нататък,изобщо да не го мисли.ДНЕС е денят.нАИСТИНА НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ОТЛАГА ВЪВ ВРЕМЕТО.Разбрах го толкова късно.

Последна редакция: нд, 13 окт 2013, 16:11 от Nushlem

# 744
  • Мнения: 1 289
Тука съм Зизу Mr. Green Аа, не ми се пуши, с изключение на редки моменти, но няма как да се дам, просто изключено  Peace Това, че не пиша, не значи, че съм се издънила. Даже чета често, но не винаги пиша. Благодаря ви за пожеланията   bouquet

Аз сега се опитвам да забременея, та просто изключено и да си помисля за цигари. За съжаление и тоя месец не стана, но няма да се отчайвам  Flushed

# 745
  • Мнения: 46 518
Кукумицина, приятно бебеправене, пожелавам ти скоро да се похвалиш  Hug

...Заставайки зад думите си Нсч  къде тогава виждаш иронията???...

Иронията я виждам в написаното от теб, защото не вярваш в него и го пишеш с насмешка.
Излишно е да го обсъждаме повече, поне от моя страна това е последният коментар. Ако беше в друга тема, да, но в тази предлагам да спрем  Simple Smile

...Ако някой в момента има някакви съмнения дали да се откаже сега или по-нататък,изобщо да не го мисли.ДНЕС е денят.нАИСТИНА НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ОТЛАГА ВЪВ ВРЕМЕТО.Разбрах го толкова късно.

Тук се подписвам с 2 ръце.

# 746
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добре де какво сте задърлили толкова не мога да разбера:-) НСЧ така усеща нещата и така ги споделя.В крайна сметка не е набутала на никой цигара  в устата.Мен лично изобщо не може да ме провокира със запалване.Безмислен спор водите.Simple Smile

# 747

Общи условия

Активация на акаунт