Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 6 -Тема 112

  • 16 941
  • 355
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!

Обсъждането на продуктите на AVON, правим в ТАЗИ ТЕМА



Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


Старата тема


Каталог 6

Каталог 07

Каталог 08/Украйна/

Каталог 09/руски/

Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Belle Fleur
zlataleks

Варна
katyadjin
фенка на МЕЧО ПУХ ж.к. "Владиславово",  "Дубровник"  
_re_ge
jenshen73
rumi_m2001
ФЕЯТА
Siouxsie

В. Търново
BeBaLs_

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Дупница
bebe_27

Етрополе
leady_23

Ловеч
lady_million

Монтана
idealnolo6a

Плевен
meggylo
Тони.

Пловдив
simona06 - центъра
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
Магинце
yoana77
*Дорис*
  
Раднево
Petq Petkova    

Русе
маякуб
*Elina*
eli4ka666

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
   deni_val     - Студентски град, Дървеница, Дианабад и Мусагеница
didis82         - ЦУМ, Младост
foxgirl_sf             - Люлин и Лозенец
mamita81
mishka19992   -Младост 1,2,3,4,Студентски град,Гео Милев
petjia            -  център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
SUNNYTA   - Център,Подуене,Слатина,Гео Милив,Редута,Ситняково,Яворов,Суха река,Левски,Хаджи Димитър,Павлово,Бъкстон,Борово и Красно село
takinka
verchee       - Разсадника, Красна Поляна, Надежда, Зап. парк, Илинден , Гевгелийски, Св. Троица
елказелка  Люлин
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи     - центъра, НДК, Медицинска академия, кв. Иван Вазов


Стара Загора
ailan

Шумен
neli mar4
Чечинка

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

jenshen73 - Варна

dani_zhuleva - Пловдив

krisi871102 - Карлово

mamita81 - София


Ержебет - София /ж.к. Слатина, бул. Стамболийски и Метростанцията на Г. М. Димитров/


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800 или 0895656800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

Последна редакция: чт, 11 апр 2013, 19:48 от katyadjin

# 1
  • Мнения: 1
Добро утро Момичета!
Кате благодаря за новата тема.
Сега ще пусна една малка, че маслото за нощна употреба с лавандула е налично от нетната.
Майка ми много го харесва! И два парфюма и засега толкова.
Пожелавам Ви успешна кампания с големи поръчки.
Слънчев и усмихнат ден на всички!

# 2
  • Мнения: 114
Кате, благодаря за темата!  Aз не мога да видя къде си  с новия цвят на косата. Не е честно! Crossing Arms Обаче съм сигурна, че изглеждаш страхотно!  bouquet Пуснах поръчка, в жълто свети гребен за изправяне. За малките чанти на стр.91, има уточнение, че с намаление идват поръчани с кодовете до картинките /започващи с 5/ Ама ние си знаем. Успешна кампания на всички! Hug

# 3
  • Мнения: 222
Честита нова кампания и тема, Кате бързо да пускаш снимка.... Naughty  bouquet
аз сколасах тази сутрин с твърде прилична поръчка от над 250 лв, това отдавна не ми се бе случвало...всичко светеше в зелено освен един жълт светофар, ама на...годините си казват ...забравих какво беше... hahaha
пуснах и мостри на всички Лакроата, че все ги обсъждате пък никога не съм ги мирисала, пък и от моите никой не поръчва от скъпите парфУми...

# 4
  • Мнения: 735
Добро утро и от мен!
Очертава ми се слаба кампания, но ще пусна поръчка в петък заради една клиентка, която си поръча обиците с оранжевия камък. Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 576
Браво на Катето за смелостта да се направи медена, аз винаги съм искала да пробвам обаче още не съм се решила.
И аз съм на вълна парфюми, бях си поръчала 20 мостри от различни, отдавна имах желание да познавам всички аромати. От Лакроатата бях избрала  Christian Lacroix Nuit, но на мен не ми пасна. Обаче много ми харесаха Hervé Léger  Femme i Hervé Léger Intrigue, сега ми е трудно да реша кой от двата искам да си взема Simple Smile
Гледам в 7 каталог са направили моливите самоподострящи се и много ме радва това, аз съм им фен на тия моливи, а сега съвсем.
Чакам с нетърпение отзиви за новата спирала, ако някой я вземе от демопродуктите сега, моля да сподели мнение.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
Привет в новата тема и от мен. Позагубих се малко, че децата бяха болни и нямах време за нет.
Сега директно на въпроса - дали парфюмът от комплекта във Фокус-а участва в общия брой парфюми за мотивационната програма. Т.е ако имам поръчани три парфюма от брошурата и един комплект от Фокус-а, говоря за комплекта за 49.90-парфюм, ФДТ, гланц и т.н.,  то изплълнявам ли условието на мотивационната за високия процент отстъпка и подаръците. Или може би трябва парфюмите да са само от брошурата?

Мен в брошура 07 ме привлича новата серия Naturals Herbal с шипка и алое. Друго за сега не ме е впечатлиоло.

# 7
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
ailan - и аз се зачудих, но реших да не рискувам. Пуснах по пързалката 2 Онли-та + 2 шала и сега ще чакам фактура. Не съм проверявала, но последните n на брой кампании, първият ден фактурират по никое време следобед.

# 8
  • Мнения: 76
тук с мрънчо двамата, почваме да разнасяме поръчките от 5-та кампания и да събираме за 6-та Simple Smile

# 9
  • Русе
  • Мнения: 633
Успешна кампания, момичета. Аз ще пускам в неделя поръчка, но някои от клиентките ми още несъм ги уведомила.  Laughing Има време, а и в последния момент за тях е най-добре.

# 10
  • Мнения: 194
Успешна кампания и от мен  Hug

Честно казано не очаквам много поръчки този път, скучен е каталогът, а и хората се презапасиха с продукти. За себе си със сигурност ще взема шарените обици и колието за 8.90... от друго май нямам нужда. Като ви чета как се радвате на 7-и каталог, още повече ме хваща яд, че не са ми го изпратили  Crossing Arms Исках поне от страничката да подуша новия ТТА, за да знам дали да го отварям да си го ползвам или да остане за подарък/продажба, но... ще почакам явно още 3 седмици.

# 11
  • Мнения: 438
Здравейте и от мен. И за мен е слаба 6-та кампания. Другата седмица ще пускам, но очаквам само още 1 човек да ми върне каталога, а едва ли ще поръча нещо.
ailan, защо не се обадиш до кол-центъра да попиташ това за парфюмите?

# 12
  • Мнения: 686
Здравейте!
И аз днес ще пускам поръчка.Направих мотивационната за парфюма  Laughing.Рекламата била голяма работа.

# 13
  • Мнения: 377
Привет и от мен. Желая пролетно настроение на всички и много поръчки.  sun
Кате   bouquet

Аз пуснах поръчка и сега ще чакам до късния следобед, за да разгледам кое как е фактурирано.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 334
Кате
извинете невежеството ми, до днес си мислех, че тази мацка на снимката под ника ти е някаква непозната ... Но си ти, така ли!?
 Embarassed
Изглеждаш невероятно - точно слънчева, щастлива, и с пламъче в косите, в очите.....
  bouquet
Пуснах поръчка, заради бижутата от Фокус-а, с които една си е наумила да ходи в събота на сватба ...
Мириша си ръката (поръчах си мостра) Интриг на Хърв Легър и се опитвам да ми хареса ... защото мн. се впечатлих от обяснението на Фокси за него ... По нещо ми напомня на Нуит-а... и май не е моя аромат...  Thinking
Онли Имаджин по ми харесва.
А клиентките по се натискат за шала, който върви с него ... Много били модерни флоралните мотиви и цикламените нюанси ... К6 при мен ще е силна,... така се очертава засега, де. За К7 ... не съм мислила. Но пак трябва да повторя упражнението с калкулатор, Фокус и брошура....

В тази връзка, поръчваш 4 Онли-та, идват 5 и споменатата отстъпка върху цената на 4-те, и, споменатите подаръци. Нали? Да преговорим?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт