Новите ви книги - 13

  • 57 063
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 387

50 нюанса сиво - най-изоставяната книга в света!  Grinning

http://www.blitz.bg/news/article/214782

Допитване на влиятелното сп. "Тайм" показва, че много хора, след като са си купили първата част от трилогията за нюансите, са я прочели едва до тридесетата страница и после са я захвърлили някъде у дома.

...Анкета на веригата нискотарифни хотели Травълоудж показва, че миналата година в нейните хотелски стаи от общо 22 000 "забравени" от клиенти книги, 7000 са били именно "Петдесет нюанса сиво".

Изобщо не съм изненадана  Mr. Green Попрелистих около 5 стр. от средата някъде, за да видя защо аджеба това било бестселър. Е, нямам обяснение!

# 736
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 На плажа, точно до мен, една жена около 60-65 годишна четеше 50 нюанса сиво. Заглавието на книгата го имаше и на английски, и на украински. А аз защо ли си мислех, че тя е полякиня.
 Учуди ме тази жена. Изглеждаше сериозна дама. А с какво се беше захванала. Вкусове.

# 737
  • Мнения: 3 200
... Попрелистих около 5 стр. от средата някъде, за да видя защо аджеба това било бестселър. Е, нямам обяснение!

E, как защо нали и "Златките" трябва да се похвалят с бройка, като ги попитат колко книги са прочели.

# 738
  • Мнения: 387
... Попрелистих около 5 стр. от средата някъде, за да видя защо аджеба това било бестселър. Е, нямам обяснение!

E, как защо нали и "Златките" трябва да се похвалят с бройка, като ги попитат колко книги са прочели.

Паулу Коелю вече не е ли на мода  Joy  Joy  Joy Между другото в тийн годините харесвах някои негови книжки  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 5 776
Аз вече имам мъничко време и мога да дам отчет  Grinning
Имам си 3 книжки на Людмила Филипова ("Червено злато', "Мастиленият лабиринт" и "Анатомия на илюзиите"), 3-те книжки на Милен Русков, 3 книжки на Вешим, Елизабет Костова-"Историкът", Ванда Василева-"Лудостта любов", Валтер Мьорс-"Градът на сънуващите книги", Кейт Мос-"Гробницата", Гор Видал-"Сътворението" и "Богове, гробници и учени" на К. В. Керам.
Май това бяха всички  Grinning
А и забравих от днес Карлос Руис Сафон "Принцът на мъглата"

# 740
  • Мнения: 2 897
... Попрелистих около 5 стр. от средата някъде, за да видя защо аджеба това било бестселър. Е, нямам обяснение!

E, как защо нали и "Златките" трябва да се похвалят с бройка, като ги попитат колко книги са прочели.

Паулу Коелю вече не е ли на мода  Joy  Joy  Joy Между другото в тийн годините харесвах някои негови книжки  Mr. Green

Аз по-скоро в тийн годините бих се впечатлила от нюансите Simple Smile
Прочетох първата книга от така прехвалената трилогия и не смятам да продължавам нататък Stop

П. Коелю има и хубави книги, жалко че покрай тези дами се оказва посредствено да четеш творбите на този автор Confused

# 741
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако харесвам някой автор или книга, изобщо не ми пука кой какво мисли за мен или за книгите, които съм хванала да чета. И обратно - аз, ако не харесвам нещо, не се присмивам на четящия го, а само давам своето отрицателно мнение.
В този смисъл и аз не съм изненадана от новината за нюансите.

# 742
# 743
  • Мнения: 171

50 нюанса сиво - най-изоставяната книга в света!  Grinning

http://www.blitz.bg/news/article/214782

Допитване на влиятелното сп. "Тайм" показва, че много хора, след като са си купили първата част от трилогията за нюансите, са я прочели едва до тридесетата страница и после са я захвърлили някъде у дома.

...Анкета на веригата нискотарифни хотели Травълоудж показва, че миналата година в нейните хотелски стаи от общо 22 000 "забравени" от клиенти книги, 7000 са били именно "Петдесет нюанса сиво".

Изобщо не съм изненадана  Mr. Green Попрелистих около 5 стр. от средата някъде, за да видя защо аджеба това било бестселър. Е, нямам обяснение!

И аз нямам обяснение, освен че може би се харесва на тийнейджърките по света  Mr. Green Маркетинг , какво да се прави. Обикновено във всяка книга има по нещо ценно, тук не намерих.

# 744
  • Мнения: X
Тези дни прочетох "Сестри Палавееви/В бурята на историята" - Алек Попов.
Страшно ми хареса, препоръчвам я! На места съм се хилила с глас, много свеж хумор.




# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 13 473
Ако харесвам някой автор или книга, изобщо не ми пука кой какво мисли за мен или за книгите, които съм хванала да чета. И обратно - аз, ако не харесвам нещо, не се присмивам на четящия го, а само давам своето отрицателно мнение.
В този смисъл и аз не съм изненадана от новината за нюансите.
+1


Последните книги, които взех са:
"Али и Нино" - Курбан Саид
"Жената в черно" - Сузан Хил

Последна редакция: вт, 03 сеп 2013, 15:29 от Десиссслава

# 746
  • Мнения: X
"Черната кутия" - Алек Попов, както и още 4 сборника с негови разкази, взех ги от Столична библиотека.

# 747
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, има нова тема, пишете в нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт